המכללה והאגודה רימו סטודנטים

kichit

New member
מתוק שלי!

אתה חי במדינת ישראל, להזכירך!!! אף אחד לא יהיה כאן "פייר" איתך!!! תגיד תודה שרשמו לך על מה אתה משלם ותשתוק!! לפחות בזה הם יצאו בסדר.. מה רצית שמישהו יבוא מבכללה להביא לך סתירה כדי שתשים לב שאתה צריך לקרוא את האותיות הקטנות???

kunrs

New member
למתוקה שלי

לפני שאת שופכת מילים, רצוי שתקראי על מה את מגיבה, את לא מחוברת לנסיבות האמיתיות, אלה רק לגחמות אישיות שלך. אני לא שילמתי ובאותה נשימה גם אמרתי את דעתי לבתיה על שיטת החיוב. את ילדה בת 24 ,אז לבטח את לא תלמדי אותי איפה אני חי, תתמקדי בעיקר לא בתפל - באיך למה ואיפה היה כתוב. קבלי עצה "מסבא" : בוצע פה מחטף נקודה,יש דברים שאני יודע ואת לא, ומי שצריך כבר תודרך בנושא, את יכולה לגלגל עיניים עד מחר, אנשים יקבלו את הכסף. ואז את ודומיך לא רבים, תצאו כאלה קטנים שהשטן לא ברא, כולל ניר שכטר. אנשים שמגוננים על מוסדות במקום על האזרח הקטן נופלים כמו פיונים במשחק שחמט, ממליץ לך לא להתנהג כך במקומות העבודה שלך בעתיד, לא תשרדי בצורה הזאת. החברה במדינת ישראל כפי שאת ציינת שבה אנו חיים, לא סובלת אנשים אנוכיים השמחים לעד על כאבם של אחרים, את לא יודעת את זה?!

kichit

New member
לא יודעת איפה הבנת

שאני בנאדם אנוכי.. אני כמו כולם קיבלתי את המכתב של השכר, לעומת כמה אחרים קראתי אותו וראיתי בדיוק על מה אני משלמת ואני כן בחרתי לשלם לאגודה.. אני ממש לא באה ממקום של חירבנו עלייך ומגיע לך! אני רק אומרת שמספיק לקטר (וקיטורים זה משהו שלך באופן אישי לא יעזור הרבה בחיים - כי שונאים אנשים שמקטרים) אף אחד לא רימה אותך!!! זה היה רשום במכתב על מה אתה משלם! ושוב פעם אני שואלת מה רצית שבכניסה לשכר מישהו יעמוד ויביא לך סתירה כדי שתקרא את מה שרשום??

kunrs

New member
הלו?

לא יתכן לחייב במסגרת שכר לימוד תשלום עבור עמותה. כמה פעמים צריך לכתוב את זה. עכשיו, את יכולה להצטרף למאבק עם עוד הרבה חבר'ה כמוני שלאאאאאאאאאאא נפגעו אבל מתרעמים על השיטה הקלוקלת של לצרף אנשים לאגודה בכניסה האחורית! ואת יכולה מצד שני להמשיך לקטר שזה בסדר ומאות סטודנטים הם טיפשים. בחירה שלך.

kichit

New member
הבעיה היא

שכרגע אתה היחיד שמקטר.. אני לרגע לא קיטרתי.. אני רק אומרת שכשאתה משלם על משהו תקרא על מה אתה משלם, וזה הטיפשות של הסטודנטים שלא עשו את זה.. ואני דווקא חושבת שלשלם לאגודה בתוך התשלום של השכר לימוד זה מאוד נוח ככה אני לא צריכה לבוא במיוחד למשל להירשם לאגודה, ואני עושה את הכל בפעם אחת.. ושוב פעם מי שלא רצה להירשם יכל לבקש את זה בשכר לימוד..

אתה כנראה לא יודע מה קורה במקומות אחרים

אם זאת התגובה שלך בהרבה מכללות אחרות גובים כך את התשלום לאגודה. נכון שמרגיז שככה בוצע המהלך אבל לא יעזור אם נמשיך להתעצבן פה...אפשר עוד הרבה להתווכח על איך היו צריכים להודיע על השינוי...שורה תחתונה הם הודיעו! אם נראה לך שהם עשו משהו בדרך לא חוקית בדרך שבה הם שינו את התשלום אז תבדוק ותתבע אותם. כל עוד זה חוקי לא יעזור אם נמשיך להתלונן פה. לגבי כל התלונות על האגודה: אם לאף אחד לא היה את הכח להוציא את האצבע מהתחת וללכת לבדוק מי ייבחר לאגודה ומי יעמוד בראשה שלא יבוא אח"כ בטענות אל זה שנבחר ועל דרך שבה הוא עונה...מה לעשות אף אחד לא מושלם...אבל כנראה שהוא היה מבין הבודדים שהחליטו כן לקחת את התפקיד הזה.

elil1975

New member
מעניין את הסבתא שלי האם הם הודיעו או לא

אני צריך להודיע ביוזמתי לאגודה שאני מעוניין ולחתום על בקשתי ואתה לא לגמרי צודק שלא יעזור הרבה להתלונן כאן בפורום. חשוב מאוד שאנשים ידעו להבא להזהר אפילו מהחברים. אבל כדי לתקן את המעות יש להתלונן לא כאן, אלא ברשויות המתאימות. וזאת כבר עשיתי. והערה אחרונה, לא עסקנו כאן באישיות היו"ר אלא במחטף שהוא היה חלק ממנו. כל טוב

kunrs

New member
שמע

עובדה היא שמאות סטודנטים לא מודעים לכך שרשמו אותם, הגיוני?, תשובה: לא. החוקיות פה לא משחקת וזו בכלל לא השאלה, בוצע פה מחטף נקודה, זדוני לא זדוני, מה שבטוח הדבר קרה. אם רוצה המכללה לשנות את מתכונת החיוב השנתית עליה להיות ישרה כפלס ולהתריע מבעוד מועד על חיוב לא טרויאלי שבוצע במשך שנים במתכונת אחרת, ולא להתנהל כאמור בהתנהלות הנוכחית על מנת "לאנוס" מאות סטודנטים להצטרף לאגודה. וכפי שציינתי בהודעות קודמות, ישנם דברים שלא המקום לפרט פה שמבוצעים כבר ואני אופטימי עבור הנפגעים. הכי קל זה לאמר לנפגעים: " תקרא פעם הבאה", "תלמדו לקח", " אכלת אותה" ועוד כל מיני פלפולי לשון רדודים, וכל אלה שאומרים זאת כדי מאוד שישבו רגע עם עצמם ויגיעו לתובנה שהמרחק הוא כאפס שהם לא נפגעו הפעם. תתגייסו גם אתם כמוני עבור אלה שנפגעו ותעזרו להם, בקרוב תופץ עצומה. אישית אין לי טענות ליו"ר האגודה כרגע, אם היה ידוע לו דרך החיוב החדשה זה חמור מאוד והוא זה שצריך עכשיו לתקן את המצב.

ethna

New member
kurns

לא הבנתי למה אין לך טענות ליו"ר הנוכחי, זה אותו יו"ר של שנה שעברה, המכללה לא על דעת עצמה החליטה להעביר את תשלום דמי החבר לאגודה למסגרת תשלומי שכר הלימוד, קרוב לוודאי שהם הציעו זאת לנציגי האגודה דאז- ניר וגל, או שנציגי האגודה הציעו את זה למכללה, זה לא חשוב מה שחשוב זה שצעד זה נעשה בידיעת שני הצדדים. הסיבה שצעד זה נעשה היא שכאשר מצרפים את דמי האגודה לשכר הלימוד עולה מס' הנרשמים לאגודה ב35%-55% (בדקו במס' מקומות וזה היה טווח השינוי שנרשם), דבר שגורר חיזוק האגודה. אני מסכימה איתך שהיה צריך להשלח מייל/הודעה באפקה במקביל למכתב, חבל שלא חשבו על זה קודם. עכשיו זה כבר מים מתחת לגשר כי הודעה כזו לא תהיה, סטודנטי שנה א' הבאים יתקלו במציאות של תשלום דמי חבר באגודה דרך שכר הלימוד והותיקים כבר מודעים לנושא.

kunrs

New member
שמעי :)

כתבתי שנקודתית כרגע אין לנו מספיק פרטים על ההתנהלות ומידת הקשר של היו"ר לדבר הזה ואם נגלה שהוא מעורב בזה נפעל איתו בהתאם על מנת לתקן את המחדל, הווה אומר מי שנפגע ומעוניין בכסף יקבלו חזרה, ואם נתקל בסירוב אזי נפעל מולו...

ethna

New member
טוב, קצת סדר

דמי חבר באגודת סטודנטים יכול להיות כלול בתשלום שכר הלימוד, אולם אסור שיהא מותנה בכך. זאת אומרת שמותר לכל סטודנט לבקש לא לשלם אותו. ברוב המכללות ובחלק מהאונ' דמי חבר באגודה גלום בדמי רווחה, לפעמים זה מפורט באותה שורה ולפעמים באותיות הקטנות. זאת אומרת שמה שהאגודה עשתה חוקי. למרות זאת, אם אתה כל כך כועס על אופן התשלום, תלונות כאן ומכתבים להנהלה לא יעזרו- זה עניין פנימי של האגודה, עליך לאסוף חתימות ולהפעיל לחץ על האגודה על החזרת כסף- חלקי, כי באמת נזכרתם מאוחר מדי וגם זה לא בטוח יעזור, כי כאמור אנחנו כ3 שבועות לתוך סמסטר ב'.

למאמי/מותק/כפרה,

לפני שאת קוראת לי דיסלקט כדאי שתסתכלי במראה ..כי סטירה רושמים בט' וסתירה זה משהו אחר. ובכלל לפי כל צורת ההתבטאות שלך ( " מה רצית שבכניסה לשכר מישהו יעמוד יביא לך סתירה" ) רואים שרמת האינטליגנציה שלך שואפת לאפס. ובגלל שאת אישה אני יודע שאת חייבת שהמילה שלך תיהיה האחרונה בפורום ,אני בכל אופן לא מתכוון להגיב לך יותר. ביי מאמי

kichit

New member
דווקא אתה יוצא

הנקבה השולטת שמנסה להגיד בכל זאת את המילה האחרונה.

אני לא מסכים עם דרך הגבייה

אבל זה בכל זאת היה כתוב, באותן האותיות כמו כל המכתב שהגיע לכל הסטודנטים בעניין התשלומים אני לא אגיד "מי שלא קרא בעיה שלו" וכו', אבל לפני שמאשימים את כולם, אולי כדאי לבדוק את עצמנו.

מסכים איתך!

הכל היה כתוב ולא הוסתר שום דבר. נכון שהשיטה החדשה לנו (כי במקומות אחרים ככה זה עובד שנים) לא מוצאת חן בעייני הרבה סטודנטים אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שזה נשלח לכולנו בדואר...פשוט הרוב כנראה העדיף לא להתייחס למה שרשום ופשוט לבוא לשאול כמה? ולשלם....

elil1975

New member
נכון אמרת, צריך להתייחס למכתבים ששולחים לנו

וכמו שאמרה לי נציגה בכירה אחת מההנהלה: זה יהיה לך שיעור לחיים. ואני שואל אותך אותה שאלה כמו ששאלתי אותה: האם לשם כך באתי לאפקה? האם אני כאן כדי לקבל "שיעורים מהחיים" או שיעורים בהנדסה? אגב, שיעור זה הרבה יותר איכותי מכמה קורסים בהנדסה שקיבלתי במכללה. האם זה הגיוני ?

אתה מפספס את העניין עצמו

כבר כל הפורום הבין את העקרונות שלך! רק חבל שאתה לא מבין לא צריך להתעלם מכל דבר...ואם כמו שרשמת מקודם אם אתה לא בודק על מה שאתה משלם גם במסעדה אל תתפלפא שאתה משלם על דברים שאתה לא רוצה...ולא רצית או לא קיבלת. אתה יכול לא לאהוב את שיטת השיווק הזאת כפי שרשמו פה, אבל הכל היה חוקי. אתה יכול לקרוא לזה איך שאתה רוצה כולל עבודה בעיניים, אבל החלטת שאתה אדיש לכל מה שקשור לתשלום כסף ולא משנה איפשהו אל תתפלא אח"כ... במקום ללכת מהתחלה עם ראש בקיר מבלי לנסות להבין מה,מי ואיך ...גורם אולי לתגובות שאתה מקבל כפי שאתה מציין. כמו שכבר רשמתי לך...מסכים שזה מרגיז ולא ככה הם צריכים לענות...אבל גם אתה טעית בכך שהחלטת שאתה לא בודק על מה משלמים... ולכן אי אפשר לנפנף בכך שאתה הצודק וכולם טועים ועכשיו תחזירו לי כסף על הטעות שעשיתי. צא מהבועה

kunrs

New member
אלי, סמוך עלי השיעור לחיים יהיה עבור המכללה

.

למעלה