Who's your hotties?!

פולי3

New member
Who's your hotties?!

למי היית עושה טובה? ומרייר/ת בכל פעם שאת/ה רואה אותם בקליפ?! אצלי זה פשוט; פיט דוהרטי (תגידו מה שתגידו, הבחור כוסון על!) לוק פריצ'ארד מת'יו בלאמי ניק ולנסי הזה מטוקיו פוליס קלאב קייל מהוויו ובעיקר פיט ולוק. 3>

Luna Sphere

New member
בדיוק השאלה בשבילי........

אלכס טרנר נו באמת לג'וליאן, כן לג'וליאן קית' דני........ גם ללוק ג'ון הסל קארל בימיו הטובים אד 3> דמיאן *מישהו שאתם לא מכירים* *עוד אחד כזה* *עוד..* *וזה ממשיך...* לסקוט חחחח ראסל/גורדי/ביחד רוברט פטינסון פרינס הארי ליאו ניק זינר ג'יימס ניו כל המכביס וזה ממשיך.......

LIly845

Well-known member
../images/Emo187.gif

בראש ובראשונה לוק! אלכס טרנר קית' מWAS ניק ולנסי נואל\ליאם גלאגר את כל הוויו ג'וליאן את כל מומ-רה את כל המכביס ועוד ועוד ועוד...........

LIly845

Well-known member
כן,בערך,קצת..

יש לו עיני עגל ,אבל הוא חמוד בכל זאת

sha na na revol

New member
אני חושש שהתשובה שלי

הולכת להיות נורא משעממת. מישהי מתכוונת לנחש מה אני הולך להגיד?...

sha na na revol

New member
נו טוב, מתחשק לי...

ריצ'י... דווקא לא הייתי נוגע בו עם מקל, מסיבה כלשהי, הוא לא סקסי בעיני... אבל הוא כ"כ אסטתי ופורפורציונלי באותו זמן. *sigh* ניקי - שלא יעבדו עליכם, זה הפנים שעושות את ההבדל. ג'יימס - תעשה לי ארוחת ערב רומנטית... ושון. פול דרייפר - לא יודע אפילו בן כמה הוא, הוא תמיד יראה לי כמו נער... רודי וומבל מסיבה מאוד דומה. פאטריק וולף - זה לא רק שהוא נראה *יפה* הוא גם נורא כזה מתחצף ומקסים לטעמי. פיט. פיט. פיט. קארל וג'ון. נואל גאלאגר. ג'וני רוטן - לנצח. ג'וני בורל (ואני לא מעריץ של רייזורלייט) קארלוס מאינטרפול. באותה נשימה עם אינטרפול - איאן קרטיס מג'וי דיוויז'ן. פיט וונטז. הוא יפה. ההוא ממנסוואר, נו. ת'ום יורק וג'וני גרינווד. דומיניק מאסטרס. ג'ק מ My Life Story וג'ימי מMarillion קונור אוברסט. אנדי בל - ההוא מאואזיס וRide. ג'וני מאר. ברט אנדרסון הצעיר וברנרד באטלר. מאני (מאנפילד? מה השם משפחה שלו?) ובובי גילספי. ג'ים ו-וויליאם רייד. ההוא, איך קוראים לזה.... טימי מהשרלטנס. והגיטריסט שמת :-\ ג'ון סקווייר. וכן - מק'פליי אבל במיוחד דני ג'ונס.

PATD

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

Brendon urie
william beckett ryan ross gerard way Michael Way Frank Iero adam lazarra pete wentz הסולן של לוסטפרופטס וזה שמנגן בגיטרה [אולי בס] טראוויס מג'יס קלאס [לא הייתי עושה טובה הוא פשוט מממש מממש חמוד] גייב מקוברה סטאר שיפ [כנ"ל]- לפחות הוא יהודי
ג'ראד ליטו וזהו בינתיים אבל בטוח שכחתי כמה :)

PATD

New member
אה שכחתי!

אממ ספנסר סמית' וכמובן שסת' כבן הלוא הוא אדם ברודי
[מה כפת לי שהוא לא מלהקה
בכל זאת הייתי עושה לו טובה
]

oshriti123

New member
האמת.. אני לא ממש מכירה את השמות

ברוב הלהקות.. אז אני אגיד רק את אלה שאני מכירה אבל הווו יש עוד אלכס טרנר אדםםם3> מתיו בלאמי לוק פריצ'ארד[זה מהקוקס כן?] מארק הופוס פיט3> ברנדון יורי ברנדון מדה קילרז וזה יכול להמשיך....P:

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo99.gif

לראות אותו בגודל טבעי יהיה ממש מגניב חחחח אהמ.19.4.אהמ.מנצ'סטר. לא אמרתי כלום.

GoldenBabe

New member
פאח ס'שאלה רטורית../images/Emo109.gif

אהמ ריאן רוס אהממממממממממממממממממ דייב וויליאמס ברנדון יורי ספנסר סמית' ג'ון ווקר אדם לזארה דני ג'ונס הארי ג'אד טום פלטצ'ר דאגי פוינטר איאן ווטקינס ג'יימס בורן רוב [רובין, הסולן של האוטומטיק] בן עם-השם-משפחה-הארוך [הסולן של בילי טאלנט] פיט ווטנז [אז מה שהוא צומי-זונת מצלמה-חש על וכו', הוא עדיין סקסי] פטריק סטאמפ ג'רארד וואי אלה העיקריים, אנלא אחפור יותר. ונשותיי מיכ+שחר
אפילו שזה לא קשור חח

למעלה