Who's your hotties?!

מדHIMה

New member
ה HOTIES שלי

ויל מ חים(אני מתה עליו הכי הרבההההההההה ) ריאן רוס (אני מתה עליוווו) פיטי וונטז לינדה גם מחים ג'רארד אדם לזארה ןןןןן ........... זהו??? אינ לא זוכרת איך קוראים לכל השאר חייחחיחיחי יש איזה אחד שניראה לי שהוא הסולן ששר את השיר גולדן סקנז

נו ברור../images/Emo223.gif

אדם לאזרה מ TBS [רדו ממנו הוא שלי] ונייט מפינץ' חוץ מהם לא חסרים אנשים.. איאן מלוסטפרופטס [איזה שיער ועיניים!] ריאן ג'ראד ליטו פרנק אירו וממ.. כמעט כל אדם שני שמופיע בערוץ

היית מתה :p../images/Emo223.gif

ואני ראיתי אותו לפני! תמיד הייתי שמה תמונות שלו ואף אחד לא ידע מי זה אדם

lestatgirl

New member
אני לא מריירת האמת..

מין קטע מוזר כזה פשוט סיימתי עם כל הקטע של הריר מחוץ לפה בגיל 3 בערך.. ובעיקרון כולם רוקסטארס הלוקחים סמים הפוגעים בכל מיני יכולות פיזיות .. אבל היתי לוקחת את פיט וג'וני בורל לשיחה מאוד ארוכה כל אחד מינימום 3 שעות.. תאמינו או לא זה עושה לי את זה טיפה יותר... (לצערי רוב ה-3 שעות ילכו על סמול טוק בכל הנוגע לפיט כי הוא מדבר אפילו יותר לא מובן ממני ומקרלוס) וגם רודי מאיידילווילד ואמ.. מייטיבוש נחשבים להקה?.. כי מתאים לי שיחה עם נואל\מייקל\ג'ולס\וכל השאר...

sha na na revol

New member
פפפט,

אני לא נמשך לאף בן אדם, בחרתי את אלה שנראו לי הכי נסבלים.
ו... הדבר היחיד שהייתי רוצה לעשות עם הנ"ל זה לצפות בקליפים שלהם. אין ספק אני אדם מאושר. חוץ מג'יידיבי, אני עדיין מחכה שהוא יוציא את הלזניה...

Fixing My Hair

New member
או הו..

ריאן רוס אהובי הנצחי ברנדון יורי ג'ון ווקר מייקי וואי נו טוב, גם ג'רארד אלכס טרנר ג'וליאן קזבלאנקס קית' מWAS פרוסט מדה אוטומטיק פני מדה אוטומטיק ניק מKC ג'ק וויט דמיאן קולש פול מהקוקס חוששני כי זהו ><

FallOutGirl

New member
אהמ לכי אהמ../images/Emo109.gif

[זאת הגר נו אני אצל שחר] ריאן בעלי כבר כמעט 10 חודשים

Let it Bleed

New member
../images/Emo217.gif

אדם לזארה וויליאם באקט ג'ראד ליטו פראנק איירו מאט גוד (הוא לא כזה חתיך אבל הייתי עושה לו טובה) פיט ריאן רוס הגיטריסט(הוואנאבי סלאש) של Avenged Sevenfold אם כבר דיברנו על גאנז אז ישמצב שהייתי עושה את אקסל רוז ואחרון חביב ברט מקראקן! בזמן האחרון אני נמשכת אליו יותר מידי..

Let it Bleed

New member
איך שחכתי?!?!../images/Emo217.gif

את הקלידן והסולן של דה אוטומטיק |ריר|

למעלה