Who's your hotties?!

MoonyAvFreak

New member
נמנמנמנמ.

Adam בעלי היקר
Dougie Poynter Mark Hoppus Tom Delonge Travis Barker Quin Allman Brandon (של אינקבוס) Ian wattkinz (נראלי ככה כותבים) Martin Johnson (נראלי ככה השם השני שלו לפחותXD) יש עוד. לא זוכרת כרגע. :)

orw93

New member
../images/Emo205.gif

ריאן רוס ברנדון יורי ספסנר סמית' ג'ון ווקר פיט וונטז ג'רארד ויי פראנק איירו ג'ראד לטו
עוד כמה..

Rose131

New member
אומ.

וילה, לינדה, פראנק, ג'רארד, ברט וקווין
[שבלי כל קשר להיותם שקסים, הם אנשים מוכשרים בטירוף
] [איפה וילה? הנה וילה!]

Rose131

New member
נו,

ו-וילה נראה כמו סבא וג'רארד נראה כמו עכבר. בואי נגיד שזה ברט לפני הבלונד, ג'רארד לפני הבלונד+תספורת, וילה לפני גידול השיער על הפרצוף. [וגם לקווין לא יזיק לחזור לבלונד וחוסר שיער על הפניםXD]

GoldenBabe

New member
אבל עכבר זה התיאור של../images/Emo109.gif

הסולן של מיוז! ג'רארד דומה לסנאי ^^ אבל הוא עדיין

milkofamnesia

New member
לילי אלן והבאסיסטית של גילמוטס

אמילי ממטריק קייט מהלונג בלונדס הסולנית של פילדס וגם על הסולנית של CSS הייתי חולם בלילות:p

Luna Sphere

New member
ברור שלא..

אבל לא יודעת זה לא פייר אחרי ראיון אחד עם לילי אלן היא נתפסה כמטורפת בעיניי... אבל אם אתם אוהבים את זה.....

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif ראור.

קודם כל מקום ראשון תמיד!!!בעלי ברנדון יורי
[ולא.. זה לא נחשב לבגוד בחבר שלי... חחח] אחרכך.. אממ.. איאן ווטקינס. בעלי השני. דייב וויליאמס. ג'יימס בורן. אדם לאזארה. הסולן של דה אוטומטיק. אממ.. לא זוכרת מה עוד חחחחח זה העיקר. אהה וטום דלונג'. הבנאדם היחיד ביקום שאני סוגדת לו! רציני. כל השאר זה סתם הערצה זמנית כזאתי חחח וטום דלונג' זה נממ.. כבר שנתיים בערך ואני ממש מעריכה אותו על הדברים שהוא עשה והקול שלו וזהו.

למעלה