Who's your hotties?!

GoldenBabe

New member
מה אכפת לי..../images/Emo109.gif

כ"כ הייתי עושה אותם

../images/Emo41.gif

פעם הייתי חושבת שהתמונה תגיד פחות או יותר הכל.. תקופת הריור-בטירוף-אחרי-כל-רוקר עברה לי די מזמן

l i o r a n g e

New member
ווהוו.../images/Emo122.gif

אני לא יודעת ממש שמות אז זה יהיה הסולן של.. וכו', אז אמ, מקום ראשון ברנדון יורי, מפאניק אט דה דיסקו, כל כך הייתי עושה לו טובה. אח"כ פטריק [?], הסולן של פול אאוט בוי. אמממ..המתופף של מיוז. הסולן של דירטי פריטי טינגס.. וזהו, לא עולים לי עוד, אולי אני אוסיף אח"כ

l i o r a n g e

New member
אה, כמובן../images/Emo226.gif

איך שכחתי, הסולן של אוטומטיקס, ג'וליאן ובערך כל הסטרוקס חלק גדול מרייזורליט חלק גדול מדה קוקס

CitizenErased

New member
דומיניק הווארד המתופף של מיוז ../images/Emo13.gif

והוא נראה כמו ילדה קטנה

HarlequinGirl

New member
XDDDDD

ריאן רוס [גיטריסט פאניק!אט דה דיסקו] ספנסר סמית [מתופף פאניק את דה דיסקו] פטריק סטאמפ [סולן פוב] אנדי הארלי [מתופף בפוב] אדם לזארה [סולן TBS. דה!] דמיאן הסולן של אוקיי גו פרנק איירו בריאנוש D: [פלאסיבו
] הסולן של מיו אנדרי הסולן של סומטינג קורפורייט/ג'קס מנקווין קורט קוביין ז"ל
ניק נראה לי קוראים לו מAAR ג'יימס בורן כולם מדה אוטומטיק XD ברנדון פלאוורס מהקילרס[שקט הגר XD] אלכס טרנר ואני מריירת על כל אחד מאד יפה המ בקליפ נו ;; חחחחחחחחח יצאה לי חתיכת רשימה X_X

CitizenErased

New member
לא הרבה ../images/Emo3.gif...

אמממ מאט בלאמי מיוז, עד כמה שאני תמיד יורדת על זה שהוא מכוער, מה לעשות שהוא מוכשר וזה מושך
חוץ מזה שיש לי חיבה לציפורים וילה ואלו HIM, אני אוהבת גברים נשיים דייבי האווק AFI (או איך שלא כותבים את שם המשפחה שלו בעברית), המשך של התשובה הקודמת סרג'יו וטום מקסביאן, פשוט כי הם יפים פרנק איירו מMCR, אם מישהו הולך להציק לי על זה אני תולה אותו
וזה פשוט בגלל שהוא חמודי (והוא חיבק אותי פעמיים
*בורחת*)

CitizenErased

New member
שכחתי את...

ג'ארד ליטו כמובן, הבן אדם פשוט יפה. ויש לי גם משיכה מוזרה לאיאן ווטקינס

למעלה