דיוני סדרות #124

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני רואה את התוכנית אתגר הדיונון - הריאליטי שמבוסס על הסדרה הדרום קוריאנית המצליחה של נטפליקס.
ואני לרוב ממש מתרחק מכל מה שריאליטי, אבל זה משך אותי לנסות ותפס אותי חזק.
אז הערב במקום לדאוג ולכעוס מהמצב (וגם קצת לשמוח על החוזרים)
אני פשוט שקוע בתוך השטויות של הריאליטי.
מה שחבל זה שבמקום להרגע אני מתעצבן על אנשים בתוכנית ריאליטי כאילו זה באמת חשוב.
והגעתי למצב שאני חייב לפרוק
יש משהו מוזר בדבר כזה שמבוסס על משחק (מסדרה לא אמיתית) שבו אנשים באמת מתים.
אבל בתוכנית הזאת אנשים לא באמת מתים, אבל עדיין האנשים בתוך התוכנית ריאליטי מתנהגים כאילו זה עניין של חיים ומוות.
וזה במיוחד מוזר לראות אותם מתנהגים ככה כשאני חי במציאות שלנו כאן.

אבל מה שממש מוזר זה שהמתמודדת מאי (287), בעצם חיה במצב של חיים ומוות.
היא מספרת בשלב מסוים שבתור ילדה היא חיה בויאטנם והייתה במצב שבו היא הייתה חלק מקבוצה גדולה של פליטים ששכבו על הקרקע בשדה תעופה מלא חיילים והיא הרימה את הראש וחייל איים לירות לה בראש.
חוץ מזה היא הייתה בהמשך בצבא האמריקאי (אם כי אני לא יודע אם בתפקיד שבו היא הייתה בעצם בסכנת חיים)
אז זה מוזר שהיא מתייחסת לכל העניין הזה כאילו זה חיים ומוות ולא משחק על סכום גדול של כסף.

בכל מקרה לא היא מעצבנת אותי.

מי שהכי מעצבנת אותי זאת אשלי (278).
במשחק על גשר הזכוכית כולם הסכימו שכל אחד יצטרך לעשות קפיצה אחת רק ככה שלכל אחד יהיה סיכון של רק 50% ליפול.
אבל אשלי סירבה לעקוף את משתתף 301 ולכן הוא נאלץ לקפוץ שלוש פעמים עד שבסוף הוא נפל.
ואז אשלי עשתה קפיצה אחת והתנהגה כאילו היא לא עשתה כלום ונתנה לאחרים לעקוף אותה.

והכי הזוי שאיכשהו רק מאי קלטה שאשלי דפקה לחלוטין את 301.
אז במשחק הבא מאי העמידה את אשלי להדחה וכולם התנהגו כאילו היא עשתה את זה בלי סיבה.
אני פשוט לא קולט איך הם כל כך דפוקים שהם לא קלטו שלמאי הייתה סיבה טובה לרצות להדיח אותה.
ואולי אני קצת כועס על מאי שהיא לא מצליחה להסביר לאחרים מה אשלי עשתה,
אבל אשלי ממש הזויה כי היא מתנהגת גם לא מול האחרים כאילו היא באמת לא עשתה שום דבר לא בסדר.

ועכשיו כולם מתנהגים כאילו מאי הייתה לא בסדר שהיא רצתה להדיח את אשלי ויש לה מטרה גדולה על הגב.

זה קצת הטריף אותי.

חוץ מזה במשחק הגולות היה בחור דפוק לחלוטין שאני לא זוכר את השם שלו אבל היה מניאק לחלוטין.
הוא היה בזוג עם מישהי שלא רצתה לשחק משחק זריקה כדי לקבוע מי מודח. והוא לא הסכים לשחק משחק של מזל.
הבחורה ניסתה למצוא פשרה, אבל הוא פשוט התעקש שהם יעשו רק משחק זריקה.
בסוף הבחורה הסכימה למשחק שהוא רצה.
היא נתנה לו לזרוק ראשון לתוך כד.
למרות שהוא זרק ראשון והם זרקו בתורות, היא הכניסה את הגולה שלה ראשונה,
אבל בסוף כל אחד מהם הצליח גולה אחת והזמן נגמר.
אז היה תיקו. והם היו צריכים לבחור מי מנצח.
אז למרות שהיא הסכימה לשחק במשחק שלו ולמרות שהיא הכניסה גולה ראשונה הוא סירב לוותר.
למרות שהוא ידע שאם הוא לא יסכים אז שניהם יודחו.
כלומר למרות שהוא ידע שהוא יודח בכל מקרה הוא בחר שהיא תודח יחד איתו רק כי הוא סירב שזה יראה כאילו הוא הפסיד.
אני מקווה מאוד שכל הצופים קלטו מה איזה זבל חסר כבוד הוא וכשהוא יחזור הביתה ירדו עליו על זה איזה מפסידן גרוע הוא.

ועכשיו אני שוב מרגיש מוזר שזה בכלל הוציא ממני כל כך הרבה אנרגיות.

אני אסיים את הפרק מחר.
ואז אני אצטרך לחכות שבוע עד שיצא פרק 10 שהוא האחרון לעונה ובו נראה מי ניצח.
אני רק מקווה שאשלי תודח עוד בפרק הזה.

Lhuna3

Well-known member
מה שחבל זה שבמקום להרגע אני מתעצבן על אנשים בתוכנית ריאליטי כאילו זה באמת חשוב.
בעיני אין שום טעם לצפות בתוכנית ריאליטי אם היא לא גורמת לך להתעצבן/לשמוח או להרגיש רגשות אחרים, כאילו זה באמת חשוב.
אם המטרה שלך היא באמת להרגע, נסה ז'אנרים אחרים, כמו סיטקומים וקומדיות feel good.
(אבל נשמע לי שאתה נהנה)
יש משהו מוזר בדבר כזה שמבוסס על משחק (מסדרה לא אמיתית) שבו אנשים באמת מתים.
אבל בתוכנית הזאת אנשים לא באמת מתים, אבל עדיין האנשים בתוך התוכנית ריאליטי מתנהגים כאילו זה עניין של חיים ומוות.
וזה במיוחד מוזר לראות אותם מתנהגים ככה כשאני חי במציאות שלנו כאן.
הזכרת לי כמה הייתי מתעצבנת לראות איך משתתפים ב"אח הגדול" מגיבים כשמישהו שהם חברים שלו מודח מהבית. חלק מהם היו בוכים על זה כאילו שהוא מת. ולעזאזל זה בנאדם שהכרתם לפני שבועיים וחצי. והוא לא מת, הוא רק יוצא החוצה והולך הביתה ולהתראיין לכל מיני תוכניות. (ואני יודעת שזו תוכנית שמפעילה המון מניפולציות רגשיות על המשתתפים שלה, אבל עדיין זה הרגיש לי כל כך ילדותי ומטומטם.)

דיברגנט חדש

Well-known member
קדושת המשפחה, האם השחקנית שמשחקת את קתרינה היא השחקנית ששיחקה את ניירובי בבית הנייר?

It's Always Sunny

Well-known member
ידעתי שהעונה הזו קוצרה בגלל שביתת התסריטאים של 2007-08. גם ידעתי שג'סי היה אמור למות ובסוף לא עשו את זה וכנראה שזה מזל אחרת זה היה משנה את המסלול של הסדרה.

אז אני אתחיל קצת במשהו שלא ממש קשור לעלילה, השוט של וולטר נוהג בקראוון כשהמכנסיים שלו עפים ברוח זה אחד השוטים האייקונים מבחינתי, ראיתי את זה בכל אתר שהמליץ על הסדרה, משום מה הייתי בטוחה שזה חלק מאחד הפרקים המתקדמים בסדרה ולכן התפלאתי לראות שכבר בתחילת הפרק הראשון זה מופיע.

פרק 1:
הפרק מתאר את החיים של וולטר, אני מניחה שבכוונה מראים לנו כמה הם משעממים על מנת שנוכל להבין למה הוא מתחיל לעסוק בסמים. מעניין ממש למה וולטר צריך לעבוד בשתי עבודות בזמן שסקיילר לא עובדת בכלל, אני בטוח לא הראשונה ששואלת את זה.
היה לי קצת תמוה שהאנק יכול להביא את וולט איתו בזמן שהוא עושה פשיטה על מעבדת סמים, אני די בטוחה שזה לא משהו שהוא אמור לעשות. האם זה אומר שלמרות שהוא שוטר, הוא עדיין מעגל פינות ומחפף במקרים מסויימים?
ההופעה הראשונה של ג'סי בסדרה הייתה משעשעת אבל בו זמנית פחדתי שקרה לו משהו כי הוא נפל מהגג אבל בסדר, אני מוכנה להחליק על האמינות של זה רק כדי לראות קטע מצחיק עם ג'סי (לוחית הרישוי שלו :-D|פנים|)
ואז כמובן בהמשך הפרק יש את המונטז' (נראה לי שזה המונח הנכון) שמראה את וולט וג'סי מכינים את המת'. בכלל, אני מאוד אוהבת לראות איך הידע של וולט בכימיה משתלם לו וכמה ידע יש לו.
החלק האהוב עליי בפרק הוא כנראה הרגע בחנות שבו כמה צעירים עושים צחוק מוולטר ג'וניור ו-וולט מכסח לאחד מהם את הצורה. מעניין אותי אם הידיעה שיש לו סרטן וההחלטה לבשל מת' גרמו לביטחון שלו קצת לעלות.
ואז כמובן הפרק תפס תאוצה כשג'סי הביא את אמיליו ובן הדוד שלו ו-וולט השאיר אותם למות בקראוון, מודה שלא ציפיתי שיקרה משהו כזה בפרק הראשון של הסדרה.

פרק 2:
ומסתבר שבעצם בן דודו של אמיליו, דומינגו בכלל לא מת. פייר גם לזה לא צפיתי. בכלל אני חושבת שזה לא הגיוני שהוא הצליח ללכת ברחוב אחרי שהוא כמעט נחנק למוות אבל אני מניחה שזה אחד מהדברים שצריך לסספנד.
ההיילייט של הפרק הוא הגילוי של סקיילר על ג'סי ואחר כך הביקור שלה אצלו, כמובן ברגע הכי לא מתאים בעולם. אבל זה ממש הצחיק אותי כשהיא גילתה את האתר שלו ותהתה מה המילה מילף אומרת.
יש גם הרגע שבו סקיילר מתעמת עם וולט לגבי הסיבה שבגללה הוא בקשר עם ג'סי, וולט אומר שהוא מעשן סמים ולא מפרט מעבר לזה. הייתי ממש בטוחה שהוא יגלה לה שיש לו וזה הסיבה שהוא מעשן, כדי להרגיע קצת את הכאב אבל נראה שבשלב הזה הוא עדיין לא מוכן לספר למשפחה שלו. הוא מעדיף שאשתו תחשוב שהוא עושה סמים סתם כי בא לו.
בחזרה לחלק המותח של הפרק, וולט וג'סי מתחלקים בניהם בקשר לאמיליו ולדומינגו, כמובן שאף אחד מהם לא רוצה לטפל בדומינגו כי זה אומר לרצוח אותו אבל לדעתי גם לטפל בגופה של אמיליו לא נשמע לי ממש כיף. וולט (כמובן) מוצא את עצמו עם המשימה של להרוג את דומינגו בזמן שג'סי צריך להיפטר מהגופה של אמיליו. ובסוף גם את זה הוא לא עושה נכון כי מסתבר שיש סיבה מאוד טובה למה וולט שלח אותו לקנות מיכל פלסטיק.
הערה אגבית קטנה, כשג'סי מדבר לעצמו ומתלונן על וולט בזמן שהוא מכניס את אמיליו והאקדחים לאמבטיה, הייתי בטוחה שאמיליו יקום לתחייה, זה אולי קצת far fetched ויכול להיות שצפיתי ביותר מדי סדרות על טבעיות אבל יאמר לזכותי שאחרי שדומינגו הצליח לברוח בתחילת הפרק, אחרי שהוא היה אמור להיחנק למוות, שום דבר לא לא אפשרי :-D
כשהתקרה התפוצצה וכל האיברים של אמיליו נשפכו בכל מקום לא קינאתי בוולט ובג'סי כי אני לא הייתי רוצה להיות במקומם בסיטואציה הזאת.
ואם זה לא מספיק, אחת מהמסכות שוולט וג'סי השתמשו בזמן שבישלו בקראוון מתגלה על ידי ילדה שחושבת שזה משחק ;-#

פרק 3:
וולט עדיין לא הרג את דומינגו ואחרי שהוא וג'סי מנקים את השאריות של אמיליו, ג'סי משאיר אותו לפתור את הבעיה לבד. וולט כמובן לא רוצה להרוג את דומינגו ומחפש כל סיבה לא לעשות את זה, אפילו מבקש מדומינגו שינסה לשכנע אותו למה כדאי לו (לוולט) לא להרוג את דומינגו. זה כמעט משכנע את וולט עד שהוא מבין שדומינגו לקח חתיכת זכוכית של צלחת שנפלה על הרצפה בזמן שוולט היה מעולף. אין לי מושג איך וולט אפילו חשב על זה, אני בהחלט לא הייתי מעלה על דעתי לחשוב בכיוון הזה אבל אחרי שהוא מגלה שדומינגו מתכוון להרוג אותו, הספר וחוסר הרצון להרוג את דומינגו נעלמים ו-וולט הורג את דומינגו. אחר כך הוא גם מנקה אחריו הכל, הוא עושה את זה מאוד ביעילות (ואולי גם בזריזות) יחסית למישהו שיש לו סרטן בריאות.
סקיילר בטעות גורמת למארי לחשוב שוולטר ג'וניור מעשן, מה שגורם למארי לבקש מהאנק ליישר את וולטר ג'וניור.
מארי גונבת נעליים מחנות. זה אמור לומר לנו משהו על הדמות?
האנק מוצא את הראיות שוולט וג'סי לא טישטשו.
יש בפרק הזה גם מעין פלאשבק של וולט עם אישה שבו הם מדברים על מה שמרכיב את הגוף ומאוד מסקרן אותי לדעת למה הקטעים האלה היו חשובים בפרק הזה.

פרק 4:
בסוף הפרק הקודם, וולט אמר לסקיילר שהוא צריך לספר לה משהו. אולי זה היה צריך להיות מובן מאליו שהוא סיפר לה על הסרטן אבל אני לא חשבתי על בכלל. בפרק הזה וולט חושף את הסוד שלו בפני שאר המשפחה. סקיילר מתחילה לתכנן את הטיפולים של וולט למרות שהם עולים הרבה כסף, וולט מחליט שהוא לא רוצה ללוות כסף. אני לא בטוחה אם הבנתי נכון או לא, האם בפרק הזה הסיבה העיקרית שוולט לא רוצה לעבור את הטיפולים היא בגלל הכסף (הרי בפרק 5 הוא מסביר למה אבל זה עדיין גרם לי לתהות האם לכסף היה משקל בהחלטה) אבל בכל מקרה זה קצת מנפץ את הבועה של סקיילר שבה היא תיכננה את הכל, לפחות ככה זה מרגיש לי.
ג'סי חוזר לבית הוריו אחרי שהוא מעשן ונהיה קצת פראנואידי. יש לו אח צעיר וההורים שלו לא סומכים עליו, כי הם פוחדים שהוא יהיה השראה לא טובה לאחיו (במיוחד האבא אבל גם האימא מפקפקת בו), בסוף מסתבר שהאח לא כל כך תמים והוא החביא ג'וינט.
ויש עוד עלילה צדדית בפרק הזה, על בחור מניאק שתופס לוולט את החנייה ואז בסוף וולט מפוצץ לו את המכונית.

פרק 5:
ג'סי מחפש עבודה כבתור סוכן מכירות, המנהל מציע לו ללכת על עבודה שדורשת להתלבש בתחפושת של שטר דולר ולכוון אנשים לבנק. דרך המשרה הזו הוא פוגש חבר שמציע להביא לו כדורים ואז הם יבשלו ביחד מת'. פתאום ג'סי מחליף תפקידים ובמקום להיות המתלמד המתלהב הוא הופך להיות המנטור, רק בניגוד לוולט הוא לא מצליח להפיק קריסטלים מושלמים ומנסה שוב ושוב עד שלחבר נמאס והם מתחילים לריב, ג'סי מצליח לברוח ממנו.
וולט וסקיילר הולכים למסיבת יום הולדת של אליוט חבר של וולט. במהלך המסיבה סקיילר מספרת לאליוט שוולט חולה ואליוט מציע לוולט לעבוד בחברה שלו. כשוולט מסרב אליוט מציע לו כסף בדרך שלא משאירה לוולט ספק שסקיילר סיפרה לאליוט על הסרטן. זה מכניס את וולט וסקיילר למצב של מריבה.
סקיילר מחליטה לעשות לוולט התערבות, כל המשפחה נמצאת בבית כשהוא מגיע וכל אחד משתף מה הוא מרגיש. ואז וולט מסביר שהסיבה שהוא לא רוצה לעבור כימותרפיה היא כי הוא רוצה ליהנות מהתקופה הזו כי ייתכן שלא יישאר לו הרבה זמן וגם יכול להיות שהטיפול לא יעבוד אז הוא לא רוצה להפסיד את הרגעים האחרונים של חייו בסבל. בבוקר למחרת, הוא משנה את דעתו ומעדכן את סקיילר שהוא מסכים לעבור כימותרפיה.
הוא מקבל שיחת טלפון מאשתו של אליוט שמבקשת ממנו לקבל את הכסף שלהם, והנה החלק המעניין עבורי, זו אותה בחורה שהופיעה בפרק 3, היא מזכירה משהו לגבי מערכת יחסים, מעניין אם זה היה בזמן שהיא הייתה עם אליוט או לא.
וולט מסרב לקבל את הכסף, במקום זה הוא מחליט ללכת לג'סי ורוצה לחזור לעסקים.
האמת שבהתחלה הייתי מאוד מופתעת שוולט סירב, כי זה היה נראה לי מטופש, סקיילר הייתה יכולה לעלות על כך שהם לא מקבלים צ'קים מאליוט אבל המסקנה שהגעתי אליה זה שהגאווה שלו מונעת ממנו לקבל את הכסף.
וחוץ ממארי יש עוד מישהו שמחפש צרות והוא וולטר ג'וניור, רק שבניגוד אליה הוא נתפס וצריך להתקשר להאנק כדי שיבוא לחלץ אותו.

It's Always Sunny

Well-known member
פרק 6:
הפרק מתחיל עם וולטר שמסכם עם ג'סי על האחריות של כל אחד מהם: וולטר יבשל וג'סי יפיץ את החומר. אבל מיד לאחר מכן אנחנו רואים את וולט ברחוב שמאחוריו פיצוצים ברקע.
חוזרים אחורה בזמן, וולטר מתחיל עם הכימותרפיה שלו ובמקביל משקר לסקיילר לגבי הכסף של הטיפולים. הוא מתחיל לחוות את ההשלכות של הטיפולים כשהוא מקיא בבית הספר והשרת מתנדב לנקות אחריו.
לא רק בלימודים וולט חווה את התופעות, במהלך הבישול הוא מרגיש טוב ובכך ג'סי מגלה שלוולט יש סרטן. די התרשמתי מהידע של ג'סי.
בינתיים האנק מגלה שהמסכות הן חלק מציוד בית הספר שבו וולט מלמד.
ג'סי מוכר את החומר שהוא ו-וולטר בישלו, וולטר מתרעם על כמות הסכום הנמוכה ודוחק בג'סי למכור את החומר בכמויות גדולות יותר וג'סי אומר לו שהוא מכיר מפיץ, הוא לא ממש נחוש לפנות אל המפיץ כי אין לו גישה אליו אבל את וולט זה לא מעניין.
בזמן שוולט ממשיך עם השגרה שלו, האנק קופץ לביקור ושואל לגבי הציוד החסר. אני לא יודעת איך וולט מצליח להיות כל כך רגוע ולשתף פעולה.
ג'סי מצליח למצוא דרך להגיע לטוקו, המפיץ, שמאוד אוהב את החומר שלו ושל וולט אבל לא מוכן לשלם מראש, מה שמוביל את ג'סי לנסות לברוח עם המוצר, מה שמוביל לכך שטוקו מכה את ג'סי עד אובדן הכרה. האם זה היה אמור להיות הרגע שבו ג'סי עמד למות בו או שבתוכניות המקוריות היה מדובר על סוף העונה? (שבסוף התקצרה בגלל השביתה)
השרת הנחמד שסייע לוולט נעצר כי מסתבר כי יש עליו תלונות שהוא עשה סמים, אבל למרות שזה היה יכול לסגור לוולט את הפינה בצורה טובה, האנק לא משוכנע שהוגו הוא זה שגנב את הציוד.
מאוחר יותר וולט מגלה שג'סי נמצא בבית החולים בגלל מה שקרה עם טוקו, הוא מחליט ללכת להתעמת עם טוקו, דורש ממנו יותר כסף על המוצר. כמובן שטוקו והפמליה שלו לא מבינים שהם בעמדת נחיתות עד שוולטר מפוצץ את הבניין, לדעתי זה מה שהיה חסר לג'סי כדי לבוא בדרישות, הרי אם לוולט לא היה ידע כימי הוא לא היה יודע שהחומר שלו יכול לפוצץ את הבניין ולעשות סצנה שתגרום לטוקו להתקפל.
לא ידעתי איפה לציין את זה בצורה שתרגיש טבעית אז פשוט אכתוב את זה כאן, וולט מגלה שהשיער נושר לו ולכן מגלח את השיער שלו, להפתעת בני המשפחה שלו. כל הפרקים האלה חיכיתי לראות מתי הגלח יגיע כי ידעתי מתמונות שהוא לא עם שיער ולכן הופתעתי בפרקים הראשונים לראות שיש לו עדיין שיער. אז באיזשהו מובן אני מרגישה שהרגע שבו הוא מחליט לגלח את השיער זה רגע מאוד אייקוני בסדרה. חוץ מזה, וולט בלי שיער נראה יותר מאיים מאשר וולט עם השיער.

פרק 7:
ג'סי מחליט למכור את הבית שלו, שזה מובן אחרי מה שקרה שם.
וולט מבקר את ג'סי הפצוע ומספר לו שנפגש עם טוקו ומביא לו את הרווחים, ג'סי מתרעם על העובדה שוולט סגר עם טוקו עסקה ותוהה איך הם יצליחו לייצר כמויות גדולות של חומר כל שבוע. כשהם נפגשים עם טוקו במגרש גרוטאות זה אכן מהווה בעיה כי אין להם מספיק חומר אבל אז וולט אומר שהם הולכים לייצר פני שניים ממה שהם הבטיחו לטוקו.
לוולט כמובן יש פתרון, אבל זה דורש מג'סי לעשות קניות של דברים שקשה למצוא. ג'סי בהחלטה מהסס אבל וולט משכנע אותו לדבוק בתוכנית.
מסיבת הבייבי שוואר של סקיילר מתקיימת ו-וולט אומר כמה מילים והאמת שזה קצת עצוב כי כולם יודעים שהתינוקת לא תזכור את וולט. מארי מביאה לתינוקת כתר משובץ כמתנה, האמת שהתגובה של סקיילר קצת הצחיקה אותי כי היה ברור שהיא רק מעמידה פנים.
וולט והאנק יוצאים החוצה ו-וולט מחליט לעשן עם האנק סיגר, הם מתחילים לדבר על דברים שחוקיים ולא חוקיים והאמת שלי זה ישר הזכיר בפעם הרואין וקוקאין היו תרופות עם מרשם עד שהבינו שמודבר בחומרים ממכרים. עכשיו הסתכלתי בויקיפדיה ומעניין לגלות שפעם חשבו שהרואין זה תחליף טוב למורפין.
וולט אומר לסקיילר שהוא רוצה לנסוע לבקתת הזעה ומנצל את ההזמנות כדי שהיה לו ולג'סי זמן לבשל את החומר בלי הפרעות. אבל לג'סי חסר חומר שאין לו כסף לקנות ו-וולט מחליט שבמקום לשלם לגנבים שיגנבו את החומר, הוא וג'סי יפרצו למקום שבו מיוצר החומר.
סקיילר מתכננת להחזיר את הכתר ומגלה שהכתר גנוב, לאחר מכן כשהיא מתעמת עם מארי, מארי מכחישה את הקלפטומניה שלה. (אני חייבת לציין ציטוט שממש הצחיק אותי, כשעוצרים את סקיילר, היא מתלוננת שמחזיקים אותה במחסן טחוב ואז המנהל אומר לה שזה המשרד שלו :-D)
וולט וג'סי מתגנבים למפעל ולמרות שמדובר בסצנה רצינית יש הרבה רגעים מצחיקים: הכובעים שוולט קנה, העובדה שהם כורכים חבל סביב השירותים כדי שהשומר לא יוכל לצאת, ההתגנבות שלהם עם המיכל בזמן שהשומר מנסה להשתחרר.
אחרי שהקראוון לא מניע הם נאלצים לבשל בבית של ג'סי אבל כמובן שג'סי לא זכר שבאותו היום יש לו בית פתוח מה שהופך את המצב לטריקי. בסוף ג'סי מצליח להיפטר מהם, אחרי שהוא מגרש את כולם :-D
וולט חוזר הביתה אחרי סשן הבישולים וסקיילר מספרת לו על הגנבה של מארי, הוא שואל אותה מה היא הייתה עושה אם היה מדובר בו והיא עונה לו שהוא לא רוצה לדעת ;-#
קאט לפגישה הבאה עם טוקו, הוא מקבל את כל החומר שרצה ומאוד מרוצה מהעסקים שלו עם וולט וג'סי, עד שאחד מהעוזרים שלו פולט בטעות משהו שגורם לטוקו להתחמם עליו וטוקו הורג את הבחור במכות. גם לוולטר וגם לג'סי יש מבטים מופתעים.

אלו היו המחשבות הלא מסודרות שלי לגבי שובר שורות, היו דברים שרציתי להוסיף אבל אולי בשלב זה אני פשוט צריכה להמשיך לצפות ולקבל את כל התשובות שלי מהסדרה :-D

keren or5

Well-known member
אז אני אתחיל קצת במשהו שלא ממש קשור לעלילה, השוט של וולטר נוהג בקראוון כשהמכנסיים שלו עפים ברוח זה אחד השוטים האייקונים מבחינתי, ראיתי את זה בכל אתר שהמליץ על הסדרה, משום מה הייתי בטוחה שזה חלק מאחד הפרקים המתקדמים בסדרה ולכן התפלאתי לראות שכבר בתחילת הפרק הראשון זה מופיע.
וואלה? לא ידעתי שזה נחשב לשוט כזה אייקוני. אני זוכרת שהסצנה הראשונה של הסדרה כבר קנתה אותי, אהבתי שזורקים אותנו לתוך סצנה מוזרה ולא קשורה לכלום - רואים איש בלי בגדים ועם מסכת חמצן נוהג בצורה מהירה ולא זהירה בתוך קרוון כשבתוכו אנשים או גופות מדממים עפים לכל עבר בתוך הקרוון, ואז השוט של המכנסיים הנופלות מהשמיים. כמובן שעד סוף הפרק נבין את ההקשר של הסצנה, אבל בחיי אני זוכרת שבפעם הראשונה שראיתי את זה כבר הבנתי שאני רואה משהו מיוחד.
הפרק מתאר את החיים של וולטר, אני מניחה שבכוונה מראים לנו כמה הם משעממים על מנת שנוכל להבין למה הוא מתחיל לעסוק בסמים.
בהחלט הפרק הראשון, כמעט כל סצנה בו זה להראות לא רק כמה החיים שלו משעממים, אלא כמה הם מתסכלים ואף יש שיגידו מסרסים. היחס של התלמידים אליו, האנק (הגיס שלו), צוחק על כמה לא גברי הוא, ה-hj הקרינג'י מסקיילר.
שתי סצנות שאני ממש אוהבת מהפיילוט - שיעור הכימיה של וולט שהוא בעצם הצהרת הכוונות של הסדרה, ושראיתי כמעט בכל סרטון מעריצים על הסדרה ומבחינתי נאמר בו אחד המשפטים האייקונים של כל הסדרה ע"י וולט:
"Technically, chemistry is the study of matter, but I prefer to see it as the study of change, It's growth, then decay, then transformation"
השניה היא הסצנה בו הרופא מבשר לוולט שיש לו סרטן ו-וולט בוהה בו ואנחנו שומעים זמזום חזק מאוד כדי להמחיש את מה שוולט שומע על הדברים של הרופא. בסוף כשהרופא שואל אותו אם הוא הבין מה הוא אמר לו- וולט מתחיל לדבר על כתם חרדל שיש לרופא על החולצה. חשבתי שהסצנה הזאת היא דרך מאוד יפה להעביר תחושה של חרדה ודיסוציאציה של בן אדם שהרגע הודיעו לו שיש לו סרטן סופני.
ואז כמובן בהמשך הפרק יש את המונטז' (נראה לי שזה המונח הנכון) שמראה את וולט וג'סי מכינים את המת'
כן זה אכן המונח הנכון, והסדרה תשתמש עוד המו בכלי של המונטאז' להמון דברים בהמשך.

טוב, אז ראיתי עכשיו את רוב הפרק הראשון שוב, ככה ידעתי להגיד למשל על שתי הסצנות שציינתי כי אחרת לא בטוח שהייתי זוכרת שהם בפרק הראשון. אבל אני אמשיך להגיב ל מבלי להמשיך כרגע לראות את העונה הראשונה אז יכול להיות שיהיו דברים מסויימים שאני לא אתייחס אליהם כי אני לא בטוחה בדיוק איפה הם, או אם מסבירים אותם אחר כך וזה יעשה ספוילר, אבל אני אשתדל להגיב למה שאני יכולה.

ידעתי שהעונה הזו קוצרה בגלל שביתת התסריטאים של 2007-08. גם ידעתי שג'סי היה אמור למות ובסוף לא עשו את זה וכנראה שזה מזל אחרת זה היה משנה את המסלול של הסדרה.
הסיבה שלא הרגו את ג'סי בסוף העונה זה לא רק כי העונה התקצרה בגלל שביתת התסריטאים שהייתה אז, אני זוכרת שהשואו-ראנר (ווינס גיליגאן) דיבר על זה הרבה בזמנו שבשלב יחסית מוקדם הם הבינו שהם לא יהרגו את ג'סי כי הם ראו את הכימיה הכ"כ טובה שלו עם השחקן של וולט הייתה כ"כ טובה. אני זוכרת שהוא אמר בזמנו משהו על זה שגם שביתת התסריטאים תרמה, אבל אני לא בטוחה אם הם לא החליטו לא להרוג אותו עוד לפני המקרה שתיארת שהוא נפצע ע"י טוקו.
ומסתבר שבעצם בן דודו של אמיליו, דומינגו בכלל לא מת. פייר גם לזה לא צפיתי. בכלל אני חושבת שזה לא הגיוני שהוא הצליח ללכת ברחוב אחרי שהוא כמעט נחנק למוות אבל אני מניחה שזה אחד מהדברים שצריך לסספנד.
ואם כבר מדברים על דברים ששינו- קרייזי 8 היה אמור למות עם אמיליו בפרק הראשון, אבל גם פה, היוצרים אהבו את השחקן אז הם השאירו אותו לעוד שני פרקים. אני ממש אוהבת את ההחלטה הזאת כי אהבתי שלא נתנו ל-וולט את ההרג ה"יחסית" קל שמאוד קל לקטלג כהגנה עצמית, כשהוא סימם אותם בגז בקרוון (הם כיוונו לו אקדח לראש). אבל בהריגה של קרייזי 8 זה כבר רצח בדם קר. נכון שקרייזי 8 פושע שרוצה להרוג אותו, אבל בשלב שוולט הורג אותו, הוא לא מהווה עליו סכנה. הוא אזוק בצוואר לעמוד ו-וולט יכול להתקשר למשטרה, פה כבר אין שאלה - מדובר ברצח שלא מתו הגנה עצמית.
וכ"כ אהבתי שנתנו לוולט להתחבחש עם ההחלטה הזאת במשך איזה שני פרקים. אהבתי איך זו החלטה שהוא לא לוקח בקלות ושבין השלבים שהוא עובר כדי לבצע אותה הוא אשכרה עושה רשימה של בעד ונגד להרוג אותו (אחד ה"נגד" שלו זה שזה לא מוסרי), ושהוא בשלב כלשהו ממש מתיישב ליד קרייזי ואומר לו- תשכנע אותי לא להרוג אותך. הרגשתי כאילו כל התהליך הזה מאוד מתאים לוולטר של השלב הזה של הסדרה ולא יודעת להסביר, פשוט אהבתי את האומץ של היוצרים למתוח את ההחלטה הזאת אפילו שיש צופים שבטח קצת התעצבנו מהמריחה הזאת, אבל בעיני זה קריטי להראות כמה זה קשה לוולטר לרצוח אדם בכוונה תחילה בשלב הזה.

המשימה של ג'סי להמיס את הגופה השניה אמנם לא נעימה אבל גם אני בהחלט הייתי מעדיפה אותה על להרוג מישהו. אהבתי לראות את כל הקטעים המצחיקים של ג'סי קונה את המצרכים, ובכלל כל העלילה של גסי ו-וולט בפרקים 2-3 מאוד הזכירה לי סרט של האחים כהן. אחד הקטעים שהכי אהבתי אני חושבת היה הקטע שוולט המבוהל רואה את קרייזי 8 רץ ברחוב, אבל אז נתקע בעץ ומתעלף. מעין הומור אירוני כזה שאני מאוד אוהבת.
מארי גונבת נעליים מחנות. זה אמור לומר לנו משהו על הדמות?
אממ.. שהיא קלפטומנית.
בסוף הפרק הקודם, וולט אמר לסקיילר שהוא צריך לספר לה משהו. אולי זה היה צריך להיות מובן מאליו שהוא סיפר לה על הסרטן אבל אני לא חשבתי על בכלל.
חשבת שהוא הולך לספר לה על ההרפתקה שלו עם ג'סי? אני חושבת שהם בכוונה גרמו לנו לחשוב ככה כדי להפתיע אותנו שאני מגלים שהוא בכלל לא גילה לה על הסרטן יום אחרי, וזה גורם לנו לקלוט שבגלל כל האירועים האחרים, שכחנו לגמרי שהוא לא סיפר לאף אחד על האבחנה בסרטן שהוא קיבל בפרק 1, עד פרק 4.

יש לו אח צעיר וההורים שלו לא סומכים עליו, כי הם פוחדים שהוא יהיה השראה לא טובה לאחיו (במיוחד האבא אבל גם האימא מפקפקת בו), בסוף מסתבר שהאח לא כל כך תמים והוא החביא ג'וינט.
אהבתי את העלילה הזאת מאוד! קודם כל אהבתי שג'סי מוצא מבחן ישן של וולט שהוא עשה כשהוא היה תלמיד שלו והיה כתוב עליו-
נדמה לי שיש סצנה שאנחנו רואים אותו נותן לתלמיד נוכחי שלו מבחן חזרה עם אותה הערה בדיוק.
אהבתי גם שמוצאים ציורים של ג'סי ורואים שלג'סי יש חיבה לציור. אחד הציורים היה של מר' וויט עם מבחנה בתחת :-D
השיחה בין ג'סי ואח שלו הייתה עצובה. אהבתי שג'סי אמר לו שהוא כאילו הגולדן בוי ושההורים גאים בו וכל הזמן מאוכזבים מג'סי, אבל האח עונה לו שהוא דווקא עצבני שכל תשומת הלב הולכת לג'סי כי הם כל הזמן מדברים עליו כי הם דואגים לו.
אהבתי גם שג'סי לקח את האחריות על הג'וינט שההורים שלו מצאו למרות שגילינו בסוף שה שייך לאח, אבל ג'סי לא רצה להרוס לו, ובגלל שהוא הודה שזה שלו ההורים העיפו אותו מהבית.

keren or5

Well-known member
דרך המשרה הזו הוא פוגש חבר שמציע להביא לו כדורים ואז הם יבשלו ביחד מת'. פתאום ג'סי מחליף תפקידים ובמקום להיות המתלמד המתלהב הוא הופך להיות המנטור, רק בניגוד לוולט הוא לא מצליח להפיק קריסטלים מושלמים ומנסה שוב ושוב עד שלחבר נמאס והם מתחילים לריב, ג'סי מצליח לברוח ממנו.
חחח איזה שני דפוקים הם. לחבר קוראים באג'ר (כאילו זה הסטריט ניים שלו), והיה מצחיק איך כל פעם הם מכינים מת' ופתאום לג'סי כ"כ חשוב שזה יהיה מושלם שהוא זורק כל פעם מה שהם הכינו כי זה לא יצא מושלם, ואז באג'ר מתעצבן עליו כי הוא רצה לעשן את מה שג'סי זרק. באופן קצת אירוני ומוזר, זה נחמד לראות את ג'סי פתאום שממש חשוב לו שמשהו יצא טוב, אפילו אם מדובר בסמים. במיוחד שבפרקים הקודמים כשהוא דיבר עם וולט על אי להכין את המת' ראו שהוא מחפף ומוהל את זה בכל מיני דברים ולא אכפת לו מ"איכות המוצר". זה שפתאום היה חשוב לו לעשות מת' טהור מראה בצורה קצת אירונית שיש בג'סי סוג של רצון לשפר את עצמו.
הוא מקבל שיחת טלפון מאשתו של אליוט שמבקשת ממנו לקבל את הכסף שלהם, והנה החלק המעניין עבורי, זו אותה בחורה שהופיעה בפרק 3, היא מזכירה משהו לגבי מערכת יחסים, מעניין אם זה היה בזמן שהיא הייתה עם אליוט או לא.
זו אכן אותה בחורה. אני לא בטוחה במאה אחוז מה סיפרו על הקשר של וולט לגרטשן ואליוט בשלב הזה, אז אני לא רוצה להגיד יותר מדי . אבל לדעתי עצם העובדה שנתנו לו את האופציה שהם ישלמו את הטיפולים שלו בשלב כ"כ מוקדם של הסדרה ושהוא החליט לדחות את זה מהגאווה שלו, מראה שזה שוולטר אומר כל הזמן שהוא נכנס לעסקי הסמים כדי לעזור למשפחה שלו עם הכסף זה בולשיט, כי הייתה לו אפשרות לקבל את הכסף הזה באופן חוקי, אבל הגאווה שלו לא נתנה לו.
ג'סי מצליח למצוא דרך להגיע לטוקו, המפיץ, שמאוד אוהב את החומר שלו ושל וולט אבל לא מוכן לשלם מראש, מה שמוביל את ג'סי לנסות לברוח עם המוצר, מה שמוביל לכך שטוקו מכה את ג'סי עד אובדן הכרה. האם זה היה אמור להיות הרגע שבו ג'סי עמד למות בו או שבתוכניות המקוריות היה מדובר על סוף העונה? (שבסוף התקצרה בגלל השביתה)
כבר עניתי לגבי אם זה היה הרגע שג'סי היה אמור למות. אבל איזה דמות זה הטוקו הזה הא? פסיכי לגמרי!
השרת הנחמד שסייע לוולט נעצר כי מסתבר כי יש עליו תלונות שהוא עשה סמים, אבל למרות שזה היה יכול לסגור לוולט את הפינה בצורה טובה, האנק לא משוכנע שהוגו הוא זה שגנב את הציוד.
לא רק שלא סגר פינה לוולט, אלא אנחנו כבר מתחילים להיות עדים להשלכות של המעשים של וולט על אנשים אחרים- השרת פוטר בגלל שבית הספר חשב שהוא גנב את הציוד שוולט גנב כדי לבשל עם ג'סי, רק בגלל שמצאו מריחואנה ברכב של השרת. ואם כי מריחואנה לא חוקית, אנחנו יודעים שזה לא כזה נורא והוא לא גנב את הדברים ועכשיו בגלל וולט, אדם דיי חף מפשע איבד את העבודה שלו.
וולט והאנק יוצאים החוצה ו-וולט מחליט לעשן עם האנק סיגר, הם מתחילים לדבר על דברים שחוקיים ולא חוקיים והאמת שלי זה ישר הזכיר בפעם הרואין וקוקאין היו תרופות עם מרשם עד שהבינו שמודבר בחומרים ממכרים. עכשיו הסתכלתי בויקיפדיה ומעניין לגלות שפעם חשבו שהרואין זה תחליף טוב למורפין.
זאת הייתה שיחה מאוד מטא לסדרה הזאת כמובן.
וולט וג'סי מתגנבים למפעל ולמרות שמדובר בסצנה רצינית יש הרבה רגעים מצחיקים: הכובעים שוולט קנה, העובדה שהם כורכים חבל סביב השירותים כדי שהשומר לא יוכל לצאת, ההתגנבות שלהם עם המיכל בזמן שהשומר מנסה להשתחרר.
הקטעים עם גסי ו-וולט בעונה הראשונה הם פשוט זהב טהור! הם לפעמים כאלה אהבלים כשהם מנסים להיות פושעים.
קאט לפגישה הבאה עם טוקו, הוא מקבל את כל החומר שרצה ומאוד מרוצה מהעסקים שלו עם וולט וג'סי, עד שאחד מהעוזרים שלו פולט בטעות משהו שגורם לטוקו להתחמם עליו וטוקו הורג את הבחור במכות. גם לוולטר וגם לג'סי יש מבטים מופתעים.
יאפ. טוקו הוא לוקו!

didalf

Well-known member
|כן|

הפרק מתאר את החיים של וולטר, אני מניחה שבכוונה מראים לנו כמה הם משעממים על מנת שנוכל להבין למה הוא מתחיל לעסוק בסמים. מעניין ממש למה וולטר צריך לעבוד בשתי עבודות בזמן שסקיילר לא עובדת בכלל, אני בטוח לא הראשונה ששואלת את זה.
אמריקה.

היה לי קצת תמוה שהאנק יכול להביא את וולט איתו בזמן שהוא עושה פשיטה על מעבדת סמים, אני די בטוחה שזה לא משהו שהוא אמור לעשות. האם זה אומר שלמרות שהוא שוטר, הוא עדיין מעגל פינות ומחפף במקרים מסויימים?
בהחלט.

ההופעה הראשונה של ג'סי בסדרה הייתה משעשעת אבל בו זמנית פחדתי שקרה לו משהו כי הוא נפל מהגג אבל בסדר, אני מוכנה להחליק על האמינות של זה רק כדי לראות קטע מצחיק עם ג'סי (לוחית הרישוי שלו :-D|פנים|)
:-D|מאוהב|

כשהתקרה התפוצצה וכל האיברים של אמיליו נשפכו בכל מקום לא קינאתי בוולט ובג'סי כי אני לא הייתי רוצה להיות במקומם בסיטואציה הזאת.
מההה זה היה כבר בפרק 2?? חשבתי שזה בהמשך העונה.
זה כאילו נורא מזעזע ונורא מצחיק בו זמנית.

אבל המסקנה שהגעתי אליה זה שהגאווה שלו מונעת ממנו לקבל את הכסף.
יאפ

חוץ מזה, וולט בלי שיער נראה יותר מאיים מאשר וולט עם השיער.
בהחלט

זה שפתאום היה חשוב לו לעשות מת' טהור מראה בצורה קצת אירונית שיש בג'סי סוג של רצון לשפר את עצמו.
|כן|
אור זכית בתגובות של מיקי לסדרה הזאת אם היא תמשיך ללוות אותך אלו התגובות הכי טובות.

הקטעים עם גסי ו-וולט בעונה הראשונה הם פשוט זהב טהור! הם לפעמים כאלה אהבלים כשהם מנסים להיות פושעים.
|כן|:-D

didalf

Well-known member
Fellow Travelers פרק 5

נראה לי שאני אוהבת את הסדרה הזאת יותר ויותר עם הזמן לפי כמה נשבר לי הלב היום;-(

טפי על סנאטור מקארת'י ורוי כהן אל תנסו לתת להם מורכבות הם 100% חלאות:-[

אוף הכל סביב לאנדרד הזה היה נוראי.
התגובות של אבא שלו ושל לוסי שעדיין נגעלים מהומואים וכל זה בפנים של הוק.
הוק שלוקח אותו לטיפולי המרה אוח למה אבל;-( באמת קיוויתי שהוא הולך לשלם להם לא לעשות לו כלום או בכלל לקחת אותו למקום אחר להחביא אותו. איך הוא חי עם עצמו??? אנד יט אני לא יכולה לשנוא אותו. אבל אני כן ציפיתי לראות אותו אחכ הולך לדירה שלו ומתפרק קצת כמה אתה יכול להעמיד פנים ולעשות דברים נוראיים לאנשים כמוך בלי שזה ישרוף אותך מבפנים? כאילו אני בטוחה שכן כי רואים על הפנים שלו כמה שהוא מנסה להסתיר שזה כואב לו ועדיין הוא עושה את זה ועדיין הייתי רוצה לראות התפרקות יותר התפרקותית.
ובסוף סנטור סמית' הנחמד וישר (יחסית, חוץ ממעניין הההומופוביה אבל מילא זאת התקופה) התאבד אוי לא;-( יודעים מה הפתרון לכל זה? לא להיות הומופובים|שפם|

שיהיה בריא החבר הדארג קווין של מרקוס איך הוא סולח לו כל פעם. כלומר אני מבינה את מרקוס מצד אחד, אבל מצד החבר (למה אני לא זוכרת את שמו??) לא הייתי סולחת.

אוח מסכן טימי הוא לא יודע לשקר כמו הוק. איך הייתי בלחץ בסצנה בשירותים|מזיע| אולסו אף אחד לא שטף ידיים פויה!
פור בייבי ביצע מעשה וברח לצבא. לפחות אנחנו יודעים שהוא לא ימות.

לא היה הרבה מהם כזוג היום אבל מה שהיה היה כ"כ יפה אני מתה|מאוהב|
היה בהתחלה כזה כשהוק מתגנב למיטה חזרה (ומשקר כרגיל אבל הונסטלי זה לטובתו של טים עדיף שלא ידע הוא שקרן גרוע) וזה היה כזה אדורבל|מאוהב|
ואז באמצע היה עצוב כשטים היה שיכור והוק במקום לקחת אותו הביתה ולחבק אותו שבר לו את הלב שהוא הולך להציע נישואים ללוסי;-(
אבל הסוף היה מהמם במגדל הזה|מאוהב| ואיך הם ישבו כזה והוק שוכב על הרגליים שלו סופסוף נותן לטס היז גארדס דאון;-( ושברור לשניהם שזאת פרידה;-(
יאוו נשבר לי הלב הסצנה הזאת;-(|מאוהב|
אני כ"כ סאקרית של אנשים מאוהבים למרות שזה נוגד כל אינסטינקט השרדותי קיים והוק בדיוק במצב הזה ואני לא יכולה לשנוא אותו על הדברים הרעים שהוא עושה בגלל זה. אבל אני יותר מאוהבת דווקא בטים הוא כזה מותק|מאוהב| והם כ"כ מושלמים ביחד|מאוהב|
ובמקביל בבית חולים טים תמיד כועס עליו ולא יכול לכעוס עליו. איי פיל יו טימי שנינו נדפקנו עם הרומן הזה:-D

Lhuna3

Well-known member
בעקרון פרסמו שאמור להיות הערב ארץ נהדרת ב-22:00, למי שמעוניין לדעת ולא מעודכן.

dory30

Well-known member
מעולם לא הייתי מחסידי הדוקו פשע, אבל זו סדרה מצוינת. היא מראה בהומור כ"כ ציני להחריד (אפילו בסולם שלי), שהמסלול של מאפיונר לפסגה אינו שונה משל כל איש עסקים רגיל, ספורטאי, פוליטיקאי וכדומה. הכי אהבתי את פרק 2 (האחרון שראיתי בינתיים), בו אמרו על פרנק לוקאס ש "פשע זה סוג עבודה שמגיע אליך הביתה".

Reutk

Active member
אני לא מתה גם על דיוויד. לא שהוא רע כמוהם אבל הוא ממש מעצבן.
אגב שמת לב שמקארת'י זה השחקן שמשחק את פרנק בסמויה?
הוק שלוקח אותו לטיפולי המרה אוח למה אבל;-(
|כן| ועוד יותר עצוב שבסוף לאונרד בעצמו אמר שהוא רוצה לעבור את התהליך הזה ולהשתנות. כמו שלוסי אמרה "אף אחד לא יבחר להיות כזה". שזה הכי נורא כי צריך להרגיש כל כך רע לגבי עצמך כדי להיות מוכן לעבור עינויים העיקר לא להיות כזה. היה רגע באחד הפרקים הקודמים שהוק הזכיר שהוא ולאונרד היו חברים מהלימודים? אני מנסה להיזכר איך בעצם הוק קשור למשפחה של סנטור סמית. נראה לי שהוא אמר משהו כזה, אבל בכל הקטעים שלהם ביחד ממש לא נראה שהם מתים אחד על שני.

ועדיין הייתי רוצה לראות התפרקות יותר התפרקותית.
אמת אני לא יכולה לראות אותו מגיב באופן יותר מוחצן זה לא מתאים לדמות שלו. אבל אני כן מצפה שהוא יתן את התפרקות התפרקותית הזאת אם יקרה משהו לטים |פטיש|
בסוף סנטור סמית' הנחמד וישר (יחסית, חוץ ממעניין הההומופוביה אבל מילא זאת התקופה) התאבד אוי לא;-( יודעים מה הפתרון לכל זה? לא להיות הומופובים|שפם|
:-D :-D
לגמרי נכון!

שיהיה בריא החבר הדארג קווין של מרקוס איך הוא סולח לו כל פעם. כלומר אני מבינה את מרקוס מצד אחד, אבל מצד החבר (למה אני לא זוכרת את שמו??) לא הייתי סולחת.
אני גם לא מבינה איך הוא סולח לו. שהוא ברח לו בפשיטה, זה היה אחרי שכבר ראינו שבעתיד הם עדיין ביחד, והייתי בשוק שזה לא היה משהו שהפך לדיל ברייקר. בסוף לא רק שזה לא היה, אפילו לא לקח לו הרבה זמן לסלוח לו. אני חושבת שהוא סולח לו בגלל שהוא גם מבין אותו, וגם מבין שמרקס עם כל היחס הגרוע שהוא נותן לו, בגלל שהוא פוחד, באמת אוהב אותו.

אוח מסכן טימי הוא לא יודע לשקר כמו הוק. איך הייתי בלחץ בסצנה בשירותים|מזיע| אולסו אף אחד לא שטף ידיים פויה!
אוי הקטע הזה. טים הזכיר לי את עצמי פה. גם אני ממש גרוע בלשקר בטח שבשלוף. והוא באמת מסכן הוא כל כך מאוהב שהוא חייב לברוח לצבא כדי לא להיות ליד הוק. אוף, הרגישות שלו הורסת אותי.
אני כ"כ סאקרית של אנשים מאוהבים למרות שזה נוגד כל אינסטינקט השרדותי קיים והוק בדיוק במצב הזה ואני לא יכולה לשנוא אותו על הדברים הרעים שהוא עושה בגלל זה. אבל אני יותר מאוהבת דווקא בטים הוא כזה מותק|מאוהב| והם כ"כ מושלמים ביחד|מאוהב|
אני לא כל כך אוהבת את הוק. אני מאוהבת בטים כי כמו שאמרת הוא כזה מותק |מאוהב|. ואני אוהבת אותם ביחד. ת'כלס הסיבה שאני לא כל כך אוהבת את הוק זה בגלל שבגללו הם לא ביחד. טוב, לא רק בגללו, בעיקר בגלל הסביבה החברתית השמרנית והומופובית שהם חיים בה, אבל גם קצת בגללו שהוא לא מורד בה.

didalf

Well-known member
אה כן הוא גם בלתי נסבל.
אגב שמת לב שמקארת'י זה השחקן שמשחק את פרנק בסמויה?
מי זה פרנק?
אה רגע... זה ההוא מהאיגוד של הנמל?
לא לא שמתי לב בחיים חח

|כן| ועוד יותר עצוב שבסוף לאונרד בעצמו אמר שהוא רוצה לעבור את התהליך הזה ולהשתנות. כמו שלוסי אמרה "אף אחד לא יבחר להיות כזה". שזה הכי נורא כי צריך להרגיש כל כך רע לגבי עצמך כדי להיות מוכן לעבור עינויים העיקר לא להיות כזה.
ממש;-(
היה רגע באחד הפרקים הקודמים שהוק הזכיר שהוא ולאונרד היו חברים מהלימודים? אני מנסה להיזכר איך בעצם הוק קשור למשפחה של סנטור סמית. נראה לי שהוא אמר משהו כזה, אבל בכל הקטעים שלהם ביחד ממש לא נראה שהם מתים אחד על שני.
לא נראה לי שהם חברים מהלימודים לאנרד נראה הרבה יותר צעיר.
אבל אני גם לא זוכרת עכשיו איך הוק הגיע אליהם למרות שאני בטוחה שאמרו מתישהו.

אמת אני לא יכולה לראות אותו מגיב באופן יותר מוחצן זה לא מתאים לדמות שלו.
בגלל זה אני מצפה לאיזה התפרקות כשהוא לבד לבד בדירה שלו.
אבל אני כן מצפה שהוא יתן את התפרקות התפרקותית הזאת אם יקרה משהו לטים |פטיש|
וואי כןןן בהחלט!!!

אני גם לא מבינה איך הוא סולח לו. שהוא ברח לו בפשיטה, זה היה אחרי שכבר ראינו שבעתיד הם עדיין ביחד, והייתי בשוק שזה לא היה משהו שהפך לדיל ברייקר.
בדיוק
בסוף לא רק שזה לא היה, אפילו לא לקח לו הרבה זמן לסלוח לו. אני חושבת שהוא סולח לו בגלל שהוא גם מבין אותו, וגם מבין שמרקס עם כל היחס הגרוע שהוא נותן לו, בגלל שהוא פוחד, באמת אוהב אותו.
כן.. אבל זה עדיין מוזר.

אוי הקטע הזה. טים הזכיר לי את עצמי פה. גם אני ממש גרוע בלשקר בטח שבשלוף.
וואי אני גם. לא יכולה לשקר ליטרלי טו סייב מייף לייף.
והוא באמת מסכן הוא כל כך מאוהב שהוא חייב לברוח לצבא כדי לא להיות ליד הוק. אוף, הרגישות שלו הורסת אותי.
אוף כן;-(|לב-ש|
אבל הוא לא בורח רק בגלל הוק. גם בגלל שהוא מבין שהוא לא יכול לעבוד יותר בשביל מקרת'י וכהן ומה שהם עושים לגייז. ובגלל שהוא הביא ראיה מפלילה. הוא בורח מהכל.

אני לא כל כך אוהבת את הוק. אני מאוהבת בטים כי כמו שאמרת הוא כזה מותק |מאוהב|. ואני אוהבת אותם ביחד.
זהו אני בעיקר אוהבת אותם ביחד. כשהוא לבד הוא אדם לא משהו. הקטע שבד"כ יש לי נטיה להתאהב בחלק הזה של הזוג. ה"אני רע כלפי חוץ רק כדי להגן על עצמי אבל הכל נשבר בשביל האחד שאני מאוהב בו" זה לגמרי הטייפ שלי בד"כ. ובאופן מפתיע אני לא מאוהבת בו אלא בטימי המתוק. אבל כשהם ביחד ורואים כמה הוק מאוהב בו אני לגמרי מאוהבת בהם ביחד|מאוהב|
ת'כלס הסיבה שאני לא כל כך אוהבת את הוק זה בגלל שבגללו הם לא ביחד. טוב, לא רק בגללו, בעיקר בגלל הסביבה החברתית השמרנית והומופובית שהם חיים בה, אבל גם קצת בגללו שהוא לא מורד בה.
חחח "בגללו שהוא לא מורד בזה" לגמרי:-D
כלומר זה לא כזה פשוט בזמנים ההם זה אפילו אשכרה מסוכן ואי אפשר באמת לשפוט אותו על זה ואני לא בטוחה אם טים בעצמו מוכן להסתכן ככה. אבל גם כן. תמרוד בכולם בשביל האהבה!!!!!!!

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
Fellow Travelers פרק 6

אוקי אז אנחנו כן קופצים בשנים.
1968. 14 שנה הם לא התראו???????????:-0

ואחרי 14 שנה אפילו נשיקה לא קיבלתי? לא יפה!!
אבל אני אוהבת שגם 14 שנה לא עזרו להם להתגבר אחד על השני. (טוב זה ברור חח גם לא 34 שנים).

לפחות נפטרנו ממקארת'י וכהן המעצבנים האלה.

מתאים לטימי לעבור מלהיות חייל ללהיות מהתמתנגדים למלחמת ויאטנם. רק שמרגיש לי שהוא קצת מבוגר ללכת בפארק ולשיר לט דה סאנשיין אין. כלומר הוא נראה צעיר ויפה* אבל אם לפני 14 שנה הוא כבר היה בן 20 ומשהו ועבד בממשל הוא לא בדיוק ילד פרחים נאיבי. אניוואי.
אבל מה אתה הולך להיות כומר ומתנזר עכשיו?? לא ראית את הוק 14 שנה מתנזר לי!!|שפם|

*העובדה שאין שום קשר בין גיל השחקנים לדמויות ושהם יפים וצעירים בכל מצב נורא מבלבלת אותי!!

טינאג'יירס הם מעצבנים.
אבל זה היה חמוד איך הילד התחבר עם טים.
וגם הסוף עם הוק היה חמוד. הילד חושב שהוא גיי? בזה הוא התכוון "משהו לא בסדר בי?". אני מקווה שאם כן הוק יתמוך בו ולא ינסה להניא אותו מזה כדי שלא יהיה כמוהו כי זה לא יעזור לאף אחד.

לגיטמי מצד לוסי לבגוד כי וול, היא יודעת מה בעלה באמת. אבל לשרוף את המכתב?? ביץ'!!! הוא לא יודע אפילו;-( לפחות טים יודע שהוק לא קיבל את המכתב ולא יתהה כל החיים למה הוא לא הגיב. למרות שזה לא היה מכתב שציפה לתגובה בעצם. חח הזכיר לי את היומן.

אה ומרקוס לא הבנתי מה הסטטוס שלו ופרנקי כרגע.

Lion_Heart

Well-known member
אז ראיתי את סוף העונה של blue eye samurai וקיבינימט, אני צריך עכשיו לחכת עד לעונה השניה...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז ראיתי את סוף העונה של blue eye samurai וקיבינימט, אני צריך עכשיו לחכת עד לעונה השניה...
אני יודע אני מת מציפיה לזה.
וזה גם נטפליקס, אז מי יודע אם זה באמת יחודש לעונה שניה.
(אם כי נראה לי שהם יותר נדיבים עם סדרות אנימציה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חלאות יכולות להיות מורכבות
אוף הכל סביב לאנדרד הזה היה נוראי.
התגובות של אבא שלו ושל לוסי שעדיין נגעלים מהומואים וכל זה בפנים של הוק.
הוק שלוקח אותו לטיפולי המרה אוח למה אבל;-( באמת קיוויתי שהוא הולך לשלם להם לא לעשות לו כלום או בכלל לקחת אותו למקום אחר להחביא אותו. איך הוא חי עם עצמו??? אנד יט אני לא יכולה לשנוא אותו. אבל אני כן ציפיתי לראות אותו אחכ הולך לדירה שלו ומתפרק קצת כמה אתה יכול להעמיד פנים ולעשות דברים נוראיים לאנשים כמוך בלי שזה ישרוף אותך מבפנים? כאילו אני בטוחה שכן כי רואים על הפנים שלו כמה שהוא מנסה להסתיר שזה כואב לו ועדיין הוא עושה את זה ועדיין הייתי רוצה לראות התפרקות יותר התפרקותית.
ובסוף סנטור סמית' הנחמד וישר (יחסית, חוץ ממעניין הההומופוביה אבל מילא זאת התקופה) התאבד אוי לא;-( יודעים מה הפתרון לכל זה? לא להיות הומופובים|שפם|
זה היה ממש נוראי.
ממש קיוויתי שהוק יעשה משהו אחר. במיוחד היה מגעיל שהוא ישב עם ה"רופא" הזה ודיבר על "המחלה" הזאת בלי למצמץ.
וגם היה עצוב שלאונרד בסוף רצה את הטיפול כי הוא רצה להשתנות.
כל הזמן תהיתי אם לאונרד יודע לגבי הוק או לא. אז בסוף התגלה שהיה להם משהו קטן ביחד כשהם היו קטנים, אבל הוק טוען שהוא השתנה. נראה שלאונרד לא מאמין לו, אבל הוא גם בטוח שאבא שלו לא יאמין לו ולכן לא אמר לו שום דבר. קיוויתי שאז הוא יגיד שהוא כן אמר ללוסי.
כן, זה היה נבזי.
סצנה בשירותים עם שני גברים הומואים אמורה להיות אחרת.
טים באמת כזה חמודי שאני מת עליו.
לגבי הוק היה לי קשה שלא לשנוא אותו קצת בפרק הזה.
הוא לחלוטין גרוע כמוהם.
בנוסף הוא כל הזמן נהנה מטובות מרוי אבל מזלזל בו במקביל. לא שלא מגיע לרוי.
אבל הוא לא בורח רק בגלל הוק. גם בגלל שהוא מבין שהוא לא יכול לעבוד יותר בשביל מקרת'י וכהן ומה שהם עושים לגייז. ובגלל שהוא הביא ראיה מפלילה. הוא בורח מהכל.
לפחות טים סוף סוף פעל נגדם.

אוקי אז אנחנו כן קופצים בשנים.
1968. 14 שנה הם לא התראו???????????:-0
אני כל כך שמחתי שעשו משהו כזה. אני מאוד מקווה שנקבל עוד משהו כזה בפרקים שנותרו
ואחרי 14 שנה אפילו נשיקה לא קיבלתי? לא יפה!!
אבל אני אוהבת שגם 14 שנה לא עזרו להם להתגבר אחד על השני. (טוב זה ברור חח גם לא 34 שנים).
לא קיבלנו נשיקה, אבל דווקא מאוד עבד בשבילי האיחוד הזה.
לפחות נפטרנו ממקארת'י וכהן המעצבנים האלה.
כן, היה לנו מספיק.
מתאים לטימי לעבור מלהיות חייל ללהיות מהתמתנגדים למלחמת ויאטנם. רק שמרגיש לי שהוא קצת מבוגר ללכת בפארק ולשיר לט דה סאנשיין אין. כלומר הוא נראה צעיר ויפה* אבל אם לפני 14 שנה הוא כבר היה בן 20 ומשהו ועבד בממשל הוא לא בדיוק ילד פרחים נאיבי. אניוואי.
אבל מה אתה הולך להיות כומר ומתנזר עכשיו?? לא ראית את הוק 14 שנה מתנזר לי!!|שפם|
כי חלק מהעניין זה שהוא תמיד היה הקונפליקט הזה בין הרגשות הדתיים שלו והתשוקה שלו.
מעניין שלא נראה לי שהתייחסו לזה בשנות ה80.
לגבי ילד פרחים, נראה לי שהיו גם לא מעט מבוגרים יותר שהיו היפים כאלו בשנות ה60.
טינאג'יירס הם מעצבנים.
אבל זה היה חמוד איך הילד התחבר עם טים.
וגם הסוף עם הוק היה חמוד. הילד חושב שהוא גיי? בזה הוא התכוון "משהו לא בסדר בי?". אני מקווה שאם כן הוק יתמוך בו ולא ינסה להניא אותו מזה כדי שלא יהיה כמוהו כי זה לא יעזור לאף אחד.
מסכן הילד הזה. קודם כל רואים שהוק הרבה יותר מחובר לבת שלו. אבל בטח לא קל להיות בן של הוק עם כל האישיוז שלו.
אני לא יודע אם הילד באמת גם הומו. יש אולי מרכיב גנטי כי גם אבא שלו וגם דוד שלו מצד אמא שלו. היה לו פלייבוי בין הבגדים, אבל יכול להיות שזה רק מתוך ניסיונות.
בכל מקרה אני מאוד מקווה שנגלה בהמשך מה היה עם הבן שלו. ואם הוא כן הומו אז איך הוק ולוסי הגיבו ומה היה איתו אחר כך.
כשהילד אמר שהוא חושב שיש בו משהו לא בסדר והוק אמר "אין בך שום דבר לא בסדר" אז בהתחלה ראיתי את זה כדבר טוב כמובן, אבל אז תהיתי האם זה הוק מסרב לקבל את האפשרות שהבן שלו כמוהו ואם בעצם הוא יגרום לכך שהבן לא יעז לספר לו.
לגיטמי מצד לוסי לבגוד כי וול, היא יודעת מה בעלה באמת. אבל לשרוף את המכתב?? ביץ'!!! הוא לא יודע אפילו;-( לפחות טים יודע שהוק לא קיבל את המכתב ולא יתהה כל החיים למה הוא לא הגיב. למרות שזה לא היה מכתב שציפה לתגובה בעצם. חח הזכיר לי את היומן.
לדעתי לחלוטין לגיטימי מצידה לשרוף את המכתב. היא מגלה שבעלה שיקר לה במשך שנים ושהיה לו קשר רומנטי במקביל אליה. זה מסביר תירוץ.
אה ומרקוס לא הבנתי מה הסטטוס שלו ופרנקי כרגע.
כנראה הם היו יחד כמה שנים ואז נפרדו. אולי כשמרקוס נאלץ לחזור לגור עם אבא שלו כדי לטפל בו.

היו בפרק כמה קפיצות זמן מההווה של הפרק ב1968. אז אם הבנתי נכון היא גילתה שלהוק היה רומן עם גבר כשעוד הייתה להוק הדירה ולכן אחר כך כשהיה להם את העובד ההוא שגר בבקתה הייתה לה סיבה לחשוד שיש משהו בינו ובין הוק.

למעלה