דיוני סדרות #124

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני ממליץ לכולם על הסדרה החדשה של נטפליקס One Day
זה 14 פרקים של בערך חצי שעה כל אחד
ואני פשוט לא הצלחתי לעצור מלצפות בהכל בבערך יומיים

1707935616318.png

דיברגנט חדש

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 98930
האלגוריתם נתן לי את הסדרה הזאת לאחר שצפיתי במטומטמת, סדרה מאוד מומלצת עם הרבה שחקנים טובים וגם מוקי :)
השחקנית הראשית כתבה וביימה את התסריט ביחד עם שי קפון מעניין של זמן האגדית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

snirf

Active member

צפה בקובץ המצורף 98930

התחלתי רק בגלל הראשי שמוכר מ"הלוטוס הלבן", כי הראשית...לא מעניינת כלל
הסדרה לא כ"כ שאבה אותי, אני כבר בפרק 4, כמובן שאמשיך ואקווה שהיא תשתפר.
היא מזכירה לי את "כל הפעמים שהתאהבנו", גם כן בנטפליקס, שלטעמי יותר מוצלחת ומעניינת מזו.

snirf

Active member

צפה בקובץ המצורף 98930

טוב אז סיימתי אותה אתמול.
לא צפיתי בסרט המקורי, ולא נשאבתי מההתחלה...התחלתי לצפות רק בגלל הראשי שמוכר מ"הלוטוס הלבן" ופה בהחלט עושה את "תפקיד חייו" שבטח ייזמן לו מקפצה טובה לתפקידים נוספים.
היא מתחילה די בצורה משעממת/לא סוחפת, מהאמצע זה עוד משתפר...ובעיקר אהבתי את ה2-3 פרקים האחרונים.
אהבתי את הפסקול שליווה את הסדרה, ובפרט את שנות ה90 עם כל מיני שירים בולטים מהשנים האלו שכיף היה להיזכר בהם :-]
אהבתי את דקסטר הבוגר, המיושב והרציני שהוצג בשני הפרקים האחרונים...מבאס שעד שסוף סוף הגיע הזמן המתאים שהם יהיו יחד, וחוו כשנתיים-שלוש של זוגיות יחד, בסוף היא מתה בתאונה...לא משכנעת במיוחד כתאונה פתאלית אם היא מתה במקום...גם לא הרחיבו יותר מדי אם הייתה לה תקופה בבי"ח נגיד כצמח.
הפרק האחרון היה המיוחד ביותר, ובפרט שנת 2007 שהיוותה כמעין סגירת מעגל ליום הראשון שהם הכירו- דקסטר חוזר למקומות שהם היו בהם במהלך אותו היום והייתה מעין הקבלה בין ההווה לאותו היום... הרעיון היה מרגש והיווה סיום מרשים לכל הסדרה.

באופן כללי היא הזכירה לי את הסדרות (ואולי אף שילוב בין כולם) של- כל הפעמים שהתאהבו ו-מאפס (שתיהן בנטפליקס) + אנשים נורמאליים.
ש"מאפס" ו"אנשים נורמאליים" הותירו בי יותר רושם מONE DAY.

מי שצפה בסרט אשמח לקבל אינפו' - מהם ההבדלים/קווי הדימיון לעומת הסדרה...סתם מתוך סקרנות, ואם גם שם הראשית הייתה לא-משהו:p

Lhuna3

Well-known member
אז אני ביומיים האחרונים החלטתי לתת צ'אנס שני לסדרה סוסים איטיים של אפל טיוי פלוס.
בפעם הקודמת שניסיתי אותה פרשתי באמצע פרק 2.
אבל ראיתי שנורא מתלהבים ממנה אז החלטתי לעשות עוד מאמץ וראיתי את כל עונה 1.
ומצד אחד היא חביבה, אבל לא הצלחתי להבין מה השוס הגדול.
מתלבטת אם יש לי טעם להמשיך לעונה 2.

didalf

Well-known member

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גם למי שראה את הסרט ויודע על הסוף המבאס ? מתלבטת
זה ספוילרי לומר מה שאמרת על הסוף.
ואני באמת לא בטוח אם זה יהיה מעניין באותה מידה למי שראה את הסרט.
זה בטוח מרחיב יותר מהסרט כי זה הרבה יותר זמן.

מסתבר שבכלל חשבתי על הסרט "על אהבה וסמים אחרים" עם גק גילנהול.....

מסתבר שבכלל חשבתי על הסרט "על אהבה וסמים אחרים" עם גק גילנהול.....

didalf

Well-known member
אני ראיתי את הסרט, ואני לא זוכרת הרבה ממנו אבל זוכרת את הסוף, לא מפריע לי.
בפרקים הראשונים לא זכרתי כלום אבל בפרקים 5-6 פתאום דברים התחילו להראות מאד מוכרים. (ועד לשם הגעתי בינתיים).

didalf

Well-known member
מי שצפה בסרט אשמח לקבל אינפו' - מהם ההבדלים/קווי הדימיון לעומת הסדרה...סתם מתוך סקרנות, ואם גם שם הראשית הייתה לא-משהו:p
ראיתי את הסרט מתישהו זה מהסרטים האלה שתמיד ביס.

לא זכרתי הרבה אבל זכרתי את הסוף. כאילו ממש הדבר היחיד שזכרתי זה שמתישהו הם ביחד ומתחתנים סופסוף ואז היא בבריכה ורוכבת על אופניים ומתה בצורה הכי רנדומלית. אבל זכרתי שככה זה נגמר אז הופתעתי שזה היה בפרק לפני אחרון. אני לא זוכרת אם גם בסרט היה את החלקים שאחרי, כנראה שכן.
וכאילו חוצמזה לא זכרתי כלום אבל תוך כדי צפיה נזכרתי כי היו הרבה דברים ממש זהים. כאילו "אההה וואלה נכון זה היה בדיוק ככה". מן הסתם הרחיבו פה יותר כי היו להם 7 שעות ולא שעה וחצי.
אני מסכימה שאמה היא החוליה החלשה היא נראית תמיד כזאת ממורמרת. יש לה רסטינג סאד פייס מסכנה כאילו הפה שלה הפוך מכוון לעצוב באופן טבעי חח.
בסרט היא אן התאווי היא יותר חמודה.
דקסטר בהחלט היה חמוד מאד וחתיך.
אה כן זכרתי שהם בהתחלה מטפסים על איזה הר. עכשיו אני מבינה שזה ארתור סיט וזה בתוכניות שלי לאדינברו ביוני ומסתבר שזה טיפוס תלול ועכשיו אני מודאגת:-D

גם לא הרחיבו יותר מדי אם הייתה לה תקופה בבי"ח נגיד כצמח.
וול בהמשך התייחסו ליום הזה כיום שהיא מתה בו אז אפשר להבין שהיא מתה במקום.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
הרופא הטוב פרק 7X01
ואכן הפרק היה על שלושה בייביז |תינוק|

הראשון כמובן סטיב, של דר' מרפי וליאה, שהוא כבר בן 3 שבועות בערך.
באופן צפוי מאוד מרפי מנסה לשלוט בטיפול בו ע"י לו"ז מאוד נוקשה, שמשגע את ליאה (האישה עם הכי הרבה סבלנות בעולם), ובאופן צפוי מאוד גם - בסוף הפרק הוא מבין שהוא צריך להתגמש ולהתפשר קצת.
ודר' גלסמן עדיין כועס על מרפי (שהשפיל אותו בחדר הניתוח, אבל מסיבה טובה), אבל טוב שלא משכו את זה יותר מידי ובסוף הפרק כבר מתחיל הפיוס כנראה והוא עושה בייביסיטר ל"נכד".

השניה היא עדן, התינוקת החולה שרזניק אימצה, ושפארק מגדל ביחד איתה אחרי שהם חזרו להיות יחד.
אז היא צריכה שוב ניתוח לב, ורזניק לא ממש נותנת לפארק להרגיש חלק מהעניין ולתמוך בה וכל זה, עד שבסוף הפרק היא כן.

והתינוק השלישי הוא המקרה הרנדומלי של השבוע, שבדיוק גם צריך השתלת לב, ומתחרה על הלב הזמין היחיד שיש כרגע, מול עדן,
אז הצוות צריך להחליט באוביקטיביות אם להציל את התינוקת של הזוג שהם מכירים או את התינוק הרנדומלי.
ומרפי מכריע לטובת הרנדומלי, אבל כשהוא שוכב לישון אז כ-מ-ו-ב-ן שהוא מוצא את הרעיון איך להציל את שני התינוקות בעזרת לב אחד.

אני מרגישה שבאמת כבר יכולים לחסוך לנו את הקטע שבחדר הניתוח משהו כאילו מסתבך אבל בסוף מצליחים.

חוץ מכל זה יש את העניין שקרה בסוף העונה הקודמת שג'ורדן נתנה לפרז סמים משככי כאבים כנגד רצונו כי זה היה הכרחי בשביל להציל את חייו, והוא כעס עליה אבל בסוף הבין שהיא עשתה את הדבר הנכון והודה לה. אבל משום מה ג'ראד עדיין עושה איתה ברוגז על זה |חבול|
עד שבסוף הפרק הוא כבר לא.

חוץ מזה צריך מנהל חדש לבי"ח (כי אנדרוז התפטר בסוף עונה שעברה למען האהבה ומסתבר שעכשיו הוא מטייל בעולם).
אז גלסמן ממליץ על דר' לים (שלא רוצה בכלל) והיא בתגובה ממליצה עליו (שלא רוצה גם) והבורד לא מצליחים להחליט אז הם ממונים להיות מנהלים ביחד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
באופן צפוי מאוד מרפי מנסה לשלוט בטיפול בו ע"י לו"ז מאוד נוקשה, שמשגע את ליאה (האישה עם הכי הרבה סבלנות בעולם), ובאופן צפוי מאוד גם - בסוף הפרק הוא מבין שהוא צריך להתגמש ולהתפשר קצת.
אני שמח שהוא הסכים להתגמש בסוף.
ובאמת הסבלנות של ליאה היא אגדית.
ודר' גלסמן עדיין כועס על מרפי (שהשפיל אותו בחדר הניתוח, אבל מסיבה טובה), אבל טוב שלא משכו את זה יותר מידי ובסוף הפרק כבר מתחיל הפיוס כנראה והוא עושה בייביסיטר ל"נכד".
אני מניח שהוא עדיין כועס ויקח עוד זמן עד שהוא ממש יסלח לו.
והאמת שממש מוצדק, מרפי לחלוטין הגזים (לפחות ככה זה נראה בסצנה של הפריוויסלי כי אני לא באמת זוכר כל כך טוב).
בכל מקרה חמוד שהוא לקח אותו לטפל. לא ממש ברור לי איך הוא יטפל בו בדירה שלו כשכל הדברים הנחוצים כמו חיתול נמצאים בדירה של מרפי, אבל לא משנה.
עדן, התינוקת החולה שרזניק אימצה, ושפארק מגדל ביחד איתה אחרי שהם חזרו להיות יחד.
אז היא צריכה שוב ניתוח לב, ורזניק לא ממש נותנת לפארק להרגיש חלק מהעניין ולתמוך בה וכל זה, עד שבסוף הפרק היא כן
הדבר שנראה לי הכי מלחיץ בלגדל ילד זה מה אם משהו יקרה לו. אז מדהים בעיני שרזניק אימצה תינוקת שהיא כבר יודעת מראש שיש לה בעיות. אבל זה נראה לי נוראי. גם נוראי מה ההורים האחרים היו צריכים לעבור ומדהים שהאישה הסכימה לסכן את התינוק שלה בשביל לתת סיכוי לתינוקת של רזניק.
זה קצת צרם עד כמה רזניק לא התייחסה לדעה של פארק ובקושי אפילו התייחסה אליו כקשור לנושא. והוא היה מעולה בכך שהוא ממש לא התעמת איתה על זה.
היה נחמד שבסוף היא באמת הכירה בו בתור האב של התינוקת.
והתינוק השלישי הוא המקרה הרנדומלי של השבוע, שבדיוק גם צריך השתלת לב, ומתחרה על הלב הזמין היחיד שיש כרגע, מול עדן,
אז הצוות צריך להחליט באוביקטיביות אם להציל את התינוקת של הזוג שהם מכירים או את התינוק הרנדומלי.
ומרפי מכריע לטובת הרנדומלי, אבל כשהוא שוכב לישון אז כ-מ-ו-ב-ן שהוא מוצא את הרעיון איך להציל את שני התינוקות בעזרת לב אחד.
לא זכור לי שאי פעם בעבר הפתרון בא לו בחלום.
אני מרגישה שבאמת כבר יכולים לחסוך לנו את הקטע שבחדר הניתוח משהו כאילו מסתבך אבל בסוף מצליחים.
אבל זאת מסורת.
חוץ מכל זה יש את העניין שקרה בסוף העונה הקודמת שג'ורדן נתנה לפרז סמים משככי כאבים כנגד רצונו כי זה היה הכרחי בשביל להציל את חייו, והוא כעס עליה אבל בסוף הבין שהיא עשתה את הדבר הנכון והודה לה. אבל משום מה ג'ראד עדיין עושה איתה ברוגז על זה |חבול|
עד שבסוף הפרק הוא כבר לא.
ג'ארד היה מאוד מעצבן בכל הקטע הזה.
אבל באופן כללי הרגיש לי מוזר שהוא כועס על זה בין היתר כי זה מרגיש לי כאילו זה קרה לפני מיליון שנה. מוזר לי להזכר שכנראה בשבילם זה קרה לפני זמן קצר.
בכל מקרה אני מניח שחלק מהעניין הוא שהוא מעוניין בה בעצמו.
אני מאוד מקווה שפרז יחזור כי הוא חמוד יותר.
חוץ מזה צריך מנהל חדש לבי"ח (כי אנדרוז התפטר בסוף עונה שעברה למען האהבה ומסתבר שעכשיו הוא מטייל בעולם).
מה הקטע שהוא התפטר בשביל אהבה, אבל אז מטייל בעולם בלי האישה שהוא התפטר עבורה.
וזה במיוחד מוזר כי יכלו פשוט שלא להראות את האחות ההיא ולומר שהוא מטייל יחד איתה.
מעניין אם הוא עוד יחזור לבקר.
אז גלסמן ממליץ על דר' לים (שלא רוצה בכלל) והיא בתגובה ממליצה עליו (שלא רוצה גם) והבורד לא מצליחים להחליט אז הם ממונים להיות מנהלים ביחד.
קצת מצחיק איך הם נלחמים בכך שהם ממליצים אחד על השני עם המון תשבחות.

חוץ מזה לים כבר לא הולכת עם מקל הליכה. מעניין אם עדיין יש לה את החבר בכיסא גלגלים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא צפיתי בסרט המקורי, ולא נשאבתי מההתחלה...
נראה לי שהפרק הראשון לא ממש קנה אותי, אבל איך שהייתה את קפיצת הזמן הראשונה והם היו במקומות אחרים אבל התכתבו זה כבר שאב אותי.
ממש היה לי קשה לעצור לצפות בסדרה כי כל פעם שפרק הסתיים מאוד סיקרן אותי באיזה מצב הם יהיו אחרי שנה.
התחלתי לצפות רק בגלל הראשי שמוכר מ"הלוטוס הלבן" ופה בהחלט עושה את "תפקיד חייו" שבטח ייזמן לו מקפצה טובה לתפקידים נוספים.
לא ראיתי אותו בשום דבר לפני כן, אבל הוא היה מעולה.
וכל כך חתיך :love:
אהבתי את הפסקול שליווה את הסדרה, ובפרט את שנות ה90 עם כל מיני שירים בולטים מהשנים האלו שכיף היה להיזכר בהם :-]
כן, הפסקול היה מעולה.
אהבתי את דקסטר הבוגר, המיושב והרציני שהוצג בשני הפרקים האחרונים...מבאס שעד שסוף סוף הגיע הזמן המתאים שהם יהיו יחד, וחוו כשנתיים-שלוש של זוגיות יחד, בסוף היא מתה בתאונה...לא משכנעת במיוחד כתאונה פתאלית אם היא מתה במקום...גם לא הרחיבו יותר מדי אם הייתה לה תקופה בבי"ח נגיד כצמח.
אני מניח שהיא מתה מיד כי אחר כך רואים שהוא (ואחרים) מתייחס ל15 ביולי בתור יום המוות שלה.
תהיתי למה שיראו אותה לובשת קסדה אם היא לא שורדת. ואז חשבתי שאם היא לא הייתה חובשת קסדה ומתה אז הוא היה נשאר עם מחשבה שחלק מאשמת המוות הוא עליה על כך שהיא לא הייתה זהירה.
הפרק האחרון היה המיוחד ביותר, ובפרט שנת 2007 שהיוותה כמעין סגירת מעגל ליום הראשון שהם הכירו- דקסטר חוזר למקומות שהם היו בהם במהלך אותו היום והייתה מעין הקבלה בין ההווה לאותו היום... הרעיון היה מרגש והיווה סיום מרשים לכל הסדרה.
זה היה כל כך עצוב ונוראי.
אחיינית שלי צפתה בסדרה וסיפרה לי כמה היא נהנית ואני כנראה עשיתי פרצוף כי היא שאלה אותי מה קורה ורק אז הבהירה שהיא באמצע הפרק הלפני אחרון.
אחר כך היא ממש שאלה אותי למה שהם יעשו את זה. ובאמת זה הרגיש כאילו לא מתאים לסדרה במידה מסויימת.
אבל במחשבה אחר כך חשבתי שזה באמת דרך מעניינת מאוד לסיים את הסיפור שלהם. כי בעצם ראינו אותם תמיד ביום במיוחד שהם לא ידעו שהוא יום המוות שלה.
העניין הוא שזה שם אותו במרכז הסיפור - הסיפור שלו, של איך הוא היה שטחי והפך למעצבן בגלל העניין עם אמא שלו והתמכר לחומרים, אבל אז התיישב ומצא את עצמו בעסק שהוא הקים ואז איך החיים שלו התמוטטו שוב אחרי שהאישה שהוא אוהב מתה והוא שוב חזר לשתייה ואחר כך מצא דרך לחיות מחדש.
הראו קטע של משהו שהיא אמרה ביום הראשון שלהם יחד - שהיא לא רוצה להיות הערת שוליים בסיפור של חייו. ונכון שהיא בהחלט לא הייתה משהו קטן בסיפור של חייו. אבל זה בצם מבהיר שהסדרה היא הסיפור של החיים שלו.
(זה אגב בולט לי קצת גם בגלל שאף פעם לא ראו מישהו מהמשפחה שלה בסדרה)

אני מסכימה שאמה היא החוליה החלשה היא נראית תמיד כזאת ממורמרת. יש לה רסטינג סאד פייס מסכנה כאילו הפה שלה הפוך מכוון לעצוב באופן טבעי חח.
בסרט היא אן התאווי היא יותר חמודה.
תהיתי באמת איך זה הסתדר בסרט כשאן התאווי אמורה להיות אמה המסכנה.
אבל בהמשך הסדרה היא נעשית דווקא מצליחה, מאושרת ובטוחה בעצמה. וזה במקביל לזה שהוא היה במקום נוראי בחיים שלו.
אבל בהחלט הרגיש תמיד ברור שהוא החתיך והיא זאת שבאיזה מקרה הזוי הבחור החתיך רוצה את תשומת ליבה.
דקסטר בהחלט היה חמוד מאד וחתיך.
מאוד
אה כן זכרתי שהם בהתחלה מטפסים על איזה הר. עכשיו אני מבינה שזה ארתור סיט וזה בתוכניות שלי לאדינברו ביוני ומסתבר שזה טיפוס תלול ועכשיו אני מודאגת:-D
לא לא תטפסי.
עכשיו אפילו יותר חשוב.
אם הילדה יכלה לעשות את זה וגם דקס כשהוא האנגאובר ועם נעליים לא נוחות (כביכול)

dory30

Well-known member
סוף טוב ורע למיני סדרה של הרלן קובן. טוב, כי כל השקרים של משפחת ברקט נחשפים עקב הקלטת הרצח של מאיה בשידור חי. רע, כי מאיה נרצחת ולמרות שהיא רצחה את בעלה, קיוויתי שהצדק יעשה, הם יילכו לכלא והיא תחמוק מהעונש. היא רצחה אדם רע, שהיה במקרה בעלה.

Lhuna3

Well-known member
גם נוראי מה ההורים האחרים היו צריכים לעבור ומדהים שהאישה הסכימה לסכן את התינוק שלה בשביל לתת סיכוי לתינוקת של רזניק.
כן, לצערי מרגיש לי שבמציאות רוב ההורים לא היו מסכימים לזה (לא שאני יכולה לשפוט). בכל מקרה העבירו את זה קל מידי, היתה יכולה להיות פה דרמה הרבה יותר גדולה, למשל אם הם לא היו מסכימים ואז ההשתלה של התינוק שלהם היתה נכשלת ושני התינוקות היו מתים. או שהם כן היו מסכימים והתינוק שלהם היה מת כתוצאה מהסיכון שהם לקחו... אני יודעת שהכותבים של הסדרה הזאת נוטים (מאוד) לסופים טובים ול-feel good, אבל לפעמים קצת חבל לי שהם לא מנצלים הזדמנויות לדרמה חזקה יותר.
זה קצת צרם עד כמה רזניק לא התייחסה לדעה של פארק ובקושי אפילו התייחסה אליו כקשור לנושא. והוא היה מעולה בכך שהוא ממש לא התעמת איתה על זה.
הוא היה יותר מידי מעולה, ברמה שזה כמעט צרם לי שהוא מוצג כמו איזה קדוש ומושלם בתגובה שלו.
ג'ארד היה מאוד מעצבן בכל הקטע הזה.
אבל באופן כללי הרגיש לי מוזר שהוא כועס על זה בין היתר כי זה מרגיש לי כאילו זה קרה לפני מיליון שנה. מוזר לי להזכר שכנראה בשבילם זה קרה לפני זמן קצר.
אמרו שסטיב בן 2-3 שבועות (מרפי אמר מתישהו בדיוק, לא זוכרת אם 2 או 3), אז זה הזמן שעבר.
בכל מקרה אני מניח שחלק מהעניין הוא שהוא מעוניין בה בעצמו.
אני לא רואה למה שזה משהו שיגרום לו לכעוס עליה יותר.
אבל אני מניחה שפרז לא יחזור, ושהם יהיו יחד בסוף.
מה הקטע שהוא התפטר בשביל אהבה, אבל אז מטייל בעולם בלי האישה שהוא התפטר עבורה.
וזה במיוחד מוזר כי יכלו פשוט שלא להראות את האחות ההיא ולומר שהוא מטייל יחד איתה.
מעניין אם הוא עוד יחזור לבקר.
זה באמת משונה, ולא נראה לי שהוא הולך לחזור.
חוץ מזה לים כבר לא הולכת עם מקל הליכה. מעניין אם עדיין יש לה את החבר בכיסא גלגלים.
וואי שכחתי ממנו, אני מקווה שנראה שהיא עדיין איתו.

didalf

Well-known member
ראיתי את הסרט מתישהו זה מהסרטים האלה שתמיד ביס.
תהיתי באמת איך זה הסתדר בסרט כשאן התאווי אמורה להיות אמה המסכנה.
שעמם לי וזפזפתי בויאודי ויש את הסרט אז הסתקרנתי לראות את ההבדלים.

*הסרט נפתח בסוף. כלומר רואים אותה שוחה ורוכבת על אופניים. לא סתם זכרתי את זה. רואים אותה פונה וזה לא אומר כלום. זה אגב ב2006 ולא 2002. זכרתי שזה מאוחר יותר.
*אני שמה לב יותר לאדינברו עכשיו כי אני טסה לשם בקרוב חח
*חחח טילי רזה ולבנה. כמובן שכולם פה לבנים.
*כמובן שהכל מהיר יותר.
*89 שונה. הם ביחד מעבירים מיטה, בסדרה הם היו במקומות נפרדים. אבל הם מדברים על המכתבים שהיא תשלח לו. פה הוא בפריז בשנת 90 כשהיא עובדת במסעדה. אין את הלהקת תאטרון הזאת.
*יאפ אן האתווי הרבה יותר לייקאבל. גם כשהיא צינית וממורמרמת יש בה מתיקות. המבטא הבריטי שלה קצת מצחיק.
*בחופשה הם לא ביוון זה נראה ריביירה צרפתית או משהו.
*הבאנטר ביניהם הרבה יותר מהיר ושנון. והכימיה טובה יותר. גם החברות אמינה יותר נראה שהם אשכרה נהנים ביחד. בסדרה הציק לי בפרקים הראשונים נראה שהם רק רבים לא ברור מתי הם חברים בכלל.
*חחח עד עכשיו העבירו איזה 4 שנים בדקה לשנה ובחופשה מתמקדים הרבה.
*זה שהוא מנחה תוכניות צעקניות זכרתי.
*הביקור אצל אמא שלו מאד דומה בסרט ובסדרה.
*גם בסרט וגם בסדרה מעולם לא הבנתי למה היא יוצאת עם האיאן הזה. למה בכלל יצאה איתו לדייט ולמה אחרי הדייט הזה המשיכה איתו. ועוד ככ הרבה שנים.
*בגלל שבסדרה היה להם הרבה יותר זמן דברים קרו מוקדם יותר. בסרט הריצו חלק מהשנים. ארוחת הערב שהתפתחה למריבה בסדרה הייתה ב95 ובסרט ב96.
*למשל כל 97 זה 15 שניות של אמה שוחה בבריכה:-D וכל 94 היו 15 שניות של דקס שיכור במועדון.
*בסדרה ב99 הם נהיו ביחד. פה ב99 הוא רק מבקר את ההורים של סילבי.
*חחח זכרתי את המשחק הדבילי הזה עם המכות עיתון באמת.
*דילגו על הרומן שלה עם המנהל. עדיף.
*טילי דמות הרבה יותר מגוחכת כאן.
*יש דיאלוגים ממש זהים חח. אן התאווי מעבירה אותם טוב יותר.
*הסצנה שמגלים שסילבי בוגדת בדקס זהה כמעט, כמו שזכרתי. כאילו לא זכרתי שזה בא אבל כשראיתי בסדרה אני כזה: "אהההה נכון".
*הנה רק ב2003 דקס מגיע לפריז. אז סהכ היה להם אותה כמות זמן ביחד.
*2004-2005 היו הכל לאבי דאבי חמוד.
*2006 היא מתוסכלת בגלל ההריון אבל הם עדיין חמודים. אואו היא הולכת למות.
*זאת תאונה ככ רנדומלית בחיי. אני נבהלת כל פעם מחדש חח. יותר אלימה בסרט.
*אה כן היה המשך אחרי. טוב חייב להיות כי אני זוכרת את הקטע עם הטיפוס על ההר והוא לא היה בהתחלה אז בטח יהיה פלשבק. ב2007 הוא שיכור.
*פה אשכרה טרחו לבגר אותו עם השנים השיער שלו מאפיר.
*דילגו על 2008 אנחנו כבר ב2009. יש פה את השיחה עם איאן שהייתה דומה בסדרה אבל הסיטואציה אחרת.
*אה הנה הפלשבק ליום הראשון. שאת חלקו בסדרה ראו בפרק הראשון, וחלק בפרק האחרון. לא זכרתי הרבה אבל תמיד זכרתי את הגבעה הירוקה הזאת. אבל הוא לא נסע שוב לאדינברו בסרט. אה לא הוא כן הנה הוא עולה עם הילדה על הגבעה. זה כבר 2011.
*בסרט הם דווקא התכוונו לחזור לשכב אחרי הטיול אבל ההורים שלו צצו כמו בסדרה. ורואים את זה רק עכשיו בפלשבק. חלק מהדברים בפלשבק ראו בפרק הראשון וחלק רק בפרק האחרון. בסדרה כשהוא לוקח את המספר שלה הם כבר החליטו שהם יהיו חברים. פה הם מתנשקים.
*אין את הפלשבק לכריסטמס שהיה בסרט.
*יש מנגינה יפה שחוזרת לאורך כל הסרט בקטעים הרומנטים שלהם.
לסיכום: יותר נהניתי מהסרט דווקא. לא הרגשתי שההרחבות תרמו הרבה לסדרה. אני חושבת שעם שחקנית אחרת כריזמטית ומתוקה יותר הסדרה יכלה להיות פי כמה יותר טובה. הצפיה בסרט ממחישה כמה השחקנית של אמה הרסה אותה בהיותה כ"כ לא לייקאבל.
אמה הייתה חמודה יותר, הבאנטר ביניהם יותר שנון ומהיר ומהנה, הכימיה הרבה יותר טובה יותר והחברות אמינה יותר. מפתיע שדווקא בסרט קצר לעומת סדרה ארוכה זה עבד יותר טוב. בעיקר בניית החברות כי הייתי מצפה שכשיש יותר זמן להעמיק בחברות היה תהיה אמינה יותר אבל לא, בסדרה לפעמים תהיתי מה מחבר ביניהם. פה כל הזמן ראו גם כשהם כן רבים שהם אוהבים אחד את השניה.

כמובן שהסרט והסדרה שניהם מבוססים על ספר אז אני לא יודעת מי נאמן יותר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
*הבאנטר ביניהם הרבה יותר מהיר ושנון. והכימיה טובה יותר. גם החברות אמינה יותר נראה שהם אשכרה נהנים ביחד. בסדרה הציק לי בפרקים הראשונים נראה שהם רק רבים לא ברור מתי הם חברים בכלל.
גם לי זה הרגיש הרבה פעמים שלא ממש רואים איך הם חברים כי כמעט תמיד ראו אותם יותר עוקצניים נורא אחד כלפי השני. בעיקר היא כלפיו.
אני תוהה אם זה ככה גם בספר, כי אחרת אני לא מבין למה שיעשו את זה ככה.
אבל זה מזכיר לי משהו שנאמר לפעמים - שרק עם חברים טובים ממש אתה יכול להיות מגעיל.
(האמת אני כרגע זוכר שאמרו את זה שני השחקנים הראשיים של הארטסטופר והם אמרו שזה משהו מאוד בריטי)
אני חושבת שעם שחקנית אחרת כריזמטית ומתוקה יותר הסדרה יכלה להיות פי כמה יותר טובה. הצפיה בסרט ממחישה כמה השחקנית של אמה הרסה אותה בהיותה כ"כ לא לייקאבל.
אני דווקא חושב שהשחקנית הזאת הייתה מעולה בתפקיד והייתה אמורה להיות רוב הזמן לא לייקבל. ולדעתי זה דווקא עבד טוב עם הדמות.
*בסרט הם דווקא התכוונו לחזור לשכב אחרי הטיול אבל ההורים שלו צצו כמו בסדרה. ורואים את זה רק עכשיו בפלשבק. חלק מהדברים בפלשבק ראו בפרק הראשון וחלק רק בפרק האחרון. בסדרה כשהוא לוקח את המספר שלה הם כבר החליטו שהם יהיו חברים. פה הם מתנשקים.
גם בסדרה הם התכוונו לשכב בסוף הטיול ומה שעצר אותם זה כשההורים שלו צצו.
ובפרק הראשון לא ראינו שהם התנשקו בסוף הפגישה ההיא (אחרי שהוא רץ אחריה) אבל אז ראו את זה בפלאשבק בסוף הסדרה.

אני לא באמת יכול להיות אובייקטיבי. בין היתר כי לא ראיתי את הסרט, אבל לי זה נשמע שהסדרה טובה יותר.

למעלה