דיוני סדרות #124

didalf

Well-known member
חלאות יכולות להיות מורכבות
לא מגיע להם!

ממש קיוויתי שהוק יעשה משהו אחר. במיוחד היה מגעיל שהוא ישב עם ה"רופא" הזה ודיבר על "המחלה" הזאת בלי למצמץ.
זה היה כואב;-(

וגם היה עצוב שלאונרד בסוף רצה את הטיפול כי הוא רצה להשתנות.
כן:-(

סצנה בשירותים עם שני גברים הומואים אמורה להיות אחרת.
:-D

אני כל כך שמחתי שעשו משהו כזה. אני מאוד מקווה שנקבל עוד משהו כזה בפרקים שנותרו
אני גם שמחתי ואז הם אפילו לא התנשקו ופחות שמחתי|שפם|
לא קיבלנו נשיקה, אבל דווקא מאוד עבד בשבילי האיחוד הזה.
כמעט.
14 שנה לא התראתם איך הוא מצליח להתאפק בכל???

מעניין שלא נראה לי שהתייחסו לזה בשנות ה80.
גם בשנות ה80 ראו שהוא אקטיביסט לא? פשוט נראה לי שבשלב הזה כבר עבר לו הקונפליקט עם הדת.

כשהילד אמר שהוא חושב שיש בו משהו לא בסדר והוק אמר "אין בך שום דבר לא בסדר" אז בהתחלה ראיתי את זה כדבר טוב כמובן, אבל אז תהיתי האם זה הוק מסרב לקבל את האפשרות שהבן שלו כמוהו ואם בעצם הוא יגרום לכך שהבן לא יעז לספר לו.
הא שאלה טובה.
אני מקווה שהוא יקבל את הבן שלו יותר טוב ממה שהוא עשה ללאנדרד.

לדעתי לחלוטין לגיטימי מצידה לשרוף את המכתב. היא מגלה שבעלה שיקר לה במשך שנים ושהיה לו קשר רומנטי במקביל אליה. זה מסביר תירוץ.
לא. ביץ':-[

היו בפרק כמה קפיצות זמן מההווה של הפרק ב1968. אז אם הבנתי נכון היא גילתה שלהוק היה רומן עם גבר כשעוד הייתה להוק הדירה ולכן אחר כך כשהיה להם את העובד ההוא שגר בבקתה הייתה לה סיבה לחשוד שיש משהו בינו ובין הוק.
נכון.
גם היו קפיצות למתישהו שטים כחייל התוודה לכומר על זה שהוא מאוה בבגבר והכומר אמר לו לכוון את האהבה לאלוהים.

דיברגנט חדש

Well-known member
מעירים דובים מרבצם, סדרה מוגבלת בת 6 פרקים על שחיתות במינוי שופטים, רציחת שופט והפללת כלומניק.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מצטער עדי, אבל קפצתי

זה הרבה פחות כיף לכתוב ראשון במקום להגיב להודעה, אבל אני מפחד שאני אשכח דברים
(האמת שראיתי את הפרק אתמול אז כבר הספקתי לשכוח בטח)

אני מאוד מאוד שמחתי לגלות שיש עוד פרק לאחר קפיצת זמן כך שהוא אחר הפרק הקודם אבל לפני המפגש שלהם בשנות ה80.
ואז מאוד מאוד התעצבתי לגלות שג'קסון מת.
ממש קיוויתי לראות אותו בתור בחור צעיר.

אני גם כל הזמן ציפיתי שתעלה השאלה האם ג'קסון היה אולי הומו בעצמו והייתה לזה השפעה על כך שהוא השתמש בסמים כי הוא הסתיר את זה.
זה כאילו בערך עלה כשהחבר הצעיר של הוק שאל את טים אם ג'קסון היה כמו אביו וטים אומר שממש לא וגם מאוד כן ותהיתי לגבי זה.
אבל לא הרחיבו.

אולי זה בסדר כי זה לא ממש משנה אם הסיבה למוות הייתה ההתמכרות שלו.
ובכל מקרה הוק מתמודד עם המוות של הבן שלו וזה שהוא הרגיש שהוא לא היה שם מספיק בשבילו.

הוק היה די נוראי אל טים במהלך הפרק. במיוחד עשה לי רע הקטע שהוא גורם לו לחזור אליו אבל אז הוא כל הזמן עם הבחור הצעיר וגורם לטים להיות מעורב בשלישיה למרות שהוא נראה ממש לא בעניין של זה (ונראה לי ממש שנא את הבחור הצעיר).
אז חשבתי שזה מה שיוביל לכך שטים ישנא את הוק ויוביל לכך שבנקודת זמן בשנות ה80 הוא בכלל לא הסכים לפגוש את הוק.
אבל בסוף הם השלימו ודיברו והיה נראה הכל מאוד יפה.
ואז רק זה שהוא מגלה את הוק בבוקר למחרת שוב משתמש בסמים גורם לו להתפרצות זעם שבה נראה הוא בערך אומר שהוא הבין סופית שהוק הוא בזבוז זמן בשבילו.

לא יודע אם זאת באמת הפעם האחרונה שהם נפגשים לפני מה שראינו בשנות ה80 או שיש עוד פעם.
אני לא יודע אם פרק הבא רק ימשיך את העלילה של מה שהתחיל בשנות ה80 כבר בתחילת העונה, או שתהיה עוד נקודת זמן בין 1979 ל1986.
או אולי בכלל יחזרו לעוד משהו בשנות ה50.
או שילוב כלשהו.

מעניין אם נראה המשך לגבי זה שהבת של הוק גילתה עליו.

עניין אותי הדיבור על המשמעות של פייר איילנד. אני בעצם לא יודע כמעט שום דבר על המקום הזה ומה הקטע שלו חוץ מזה ששמעתי עליו בכל מיני סרטים שונים. אולי אני אקרא על זה קצת.

העלילה של מרקוס ופרנקי הפעם יותר עניינה אותי. עם איך שהם מכירים את הנער הזה שראינו שעדיין איתם ב1986 וכמובן כל העניין עם הרצח של הארווי מילק והגזר דין המביך שקיבל הרוצח שלו (עם הגנת הטווינקי).
אני אוהב את זה שפרנקי הפך להיות עובד סוציאלי ובאמת עוזר לאנשים.
מרקוס לא מוכן לנקוט עמדה בשביל הקהילה הגאה כמו פרנקי ולא מוכן לעמוד על שלו. אבל בסוף הוא נשכב על הנער ההוא כדי להגן עליו ולספוג את כל המכות של השוטרים.

אני מניח שזה יותר מידי לקוות שבפרק הבא טים לא ימות,
ואולי במקום זה נראה שהוא מאלו ששרדו ותהיה עוד קפיצת זמן לכך שהוק וטים חיים ביחד בשנות ה90.

didalf

Well-known member
מצטער עדי, אבל קפצתי

didalf

Well-known member
Fellow Travelers פרק 7

והופ שוב 11 שנים קדימה. ושוב הם לא נפגשו 11 שנה!!
ושוב הפגישה שלהם מדכאת קצת;-(
בחיי היינו צריכים להשאר בשנות ה50 הלא כ"כ עליזות.

טימי מה זה השפם הזה??? פויה!

אוי הילד ג'קסון גדל להיות עוד יותר מתוסבך ומת ממנת יתר;-( ילד מסכן.
סליחה רגע על רשעות קלה אבל קצת הצחיק אותי שהתמונה שיש להם היא שלו כילד למרות שהוא מת רק לפני 6 חודשים כלומר הוא כבר גדול בעשור אבל לא טרחו להביא שחקן אחר:-D

וכשהוק עצוב טים תמיד מגיע.
הסצנה בים הייתה חמודה|מאוהב| ראיתי תמונות של זה מזמן עוד כשצילמו את זה חיכיתי לזה! זה היה קצר משציפיתי!
אבל לא הבנתי למה טים החליט להשאר בסוף ולהתנהג כמו נער מסיבות8-*

אוח הסצנה של השלישיה הייתה קרינג'ית ודי שנאתי את הוק אבל אז הוא נשבר ובכה וטים חיבק אותו ולא יכולתי לשנוא אותו יותר. וטים כזה נסיכי|מאוהב|
אבל למרבה הצער הוק חוזר לסורו למחרת וזה, סופסוף, מה ששובר את טים. כאילו כן!! וגם לאא;-(
האם זאת הסיבה שטים כועס עליו עד 86? או שיהיה עוד משהו? כי אני מניחה שפרק הסיום יהיה כולו ב86 אבל לאדעת בעצם. הלוואי שנראה עוד קטעים מהפיפטיז.

ולטים היה עוד התקף והוק יושב לידו בבית חולים אוף|לב-ש|

אה ומרקוס לאדעת אין לי כוח אליו. לאדעת איך פרנקי חי איתו כבר 20 שנה כשהוא כל פעם עושה לו אותו קטע.

אני גם כל הזמן ציפיתי שתעלה השאלה האם ג'קסון היה אולי הומו בעצמו והייתה לזה השפעה על כך שהוא השתמש בסמים כי הוא הסתיר את זה.
זה כאילו בערך עלה כשהחבר הצעיר של הוק שאל את טים אם ג'קסון היה כמו אביו וטים אומר שממש לא וגם מאוד כן ותהיתי לגבי זה.
אבל לא הרחיבו.
אני גם תהיתי, אבל בכוונה השאירו את זה מערופל כזה. לדעתי כן.

הוק היה די נוראי אל טים במהלך הפרק. במיוחד עשה לי רע הקטע שהוא גורם לו לחזור אליו אבל אז הוא כל הזמן עם הבחור הצעיר וגורם לטים להיות מעורב בשלישיה למרות שהוא נראה ממש לא בעניין של זה (ונראה לי ממש שנא את הבחור הצעיר).
זה היה ממש נורא;-(

עניין אותי הדיבור על המשמעות של פייר איילנד. אני בעצם לא יודע כמעט שום דבר על המקום הזה ומה הקטע שלו חוץ מזה ששמעתי עליו בכל מיני סרטים שונים. אולי אני אקרא על זה קצת.
וול ראיתי את הסרט פייר איילנד אז אני יודעת:-P: אבל כאילו לא יותר מידי אם יש לו היסטוריה וכו.
סרט חמוד אגב כדאי לך. יותר חמוד ממה שהוא נראה בטריילר. יותר אהבתי מ BROS למשל.

עם איך שהם מכירים את הנער הזה שראינו שעדיין איתם ב1986
אה ראינו אותו? תהיתי אבל לא זכרתי.

אני מניח שזה יותר מידי לקוות שבפרק הבא טים לא ימות,
אוקי רציתי להגיד שכן כי נראה לי שזה די ברור שזה יקרה ולא שאני רוצה שהוא ימות אבל ברור שכן אז אני רוצה שהוא ימות בזרועות הוק שיכירו שוב שהם האהבה האחת והיחידה אחד של השני, אבל
ואולי במקום זה נראה שהוא מאלו ששרדו ותהיה עוד קפיצת זמן לכך שהוק וטים חיים ביחד בשנות ה90.
זה יהיה אפילו יותר טוב;-(|מאוהב|
אבל זה לא יקרה. אז מה שאמרתי.

dory30

Well-known member
לאחרונה הוכתרה סוכן הלילה של שון ראיין (המגן ונאש ברידג'ס, בין היתר) ככותר הטלוויזיה הנצפה בנטפליקס לשנת 2023. כמעריץ המגן (סדרת האקשן הטובה בכל הזמנים), האם זה שווה את הזמן?

האם מישהו צופה בג'וליה העונה השניה?
זה פשוט ממתק מענג. עם חוש הומור ושחזור מקסים של התקופה
אני אוהבת שהם מכניסים דמויות אמיתיות "מפורסמות"
למשל העורכת הספרותית שמטיילת בפריז עם גיי.בי....
וממשיכה לקרוא לו ככה עד שמבינים שזה בעצם סארטר שמדבר איתה על האקזיסצנטיאליזם

didalf

Well-known member
Fellow Travelers פרק 8 ואחרון

אני לא בוכה אתם בוכים!!

וואי פרק ארוך מלא דברים.

יאא איזה יופי שהם היו עוד ביחד בפיפטיז!!|מאוהב| (בדקתי מתי מקארת'י מת: 57).
זה אפילו לא משנה שהוק לא קיבל את המכתב ההוא.
איך שמחתי לקבל עוד סצנות בפיפטיז זה היה העשור הכי טוב שלהם מסתבר.
הסצנה הכי יפה הייתה כשהם רקדו אלוהים זה היה כ"כ יפה ומתוק ושמח ועצוב בו זמנית;-(|מאוהב||מאוהב||מאוהב|

ואז הם ישנו מחובקים וזה היה יפה|מאוהב|
ואז הוק החליט לשבור לנו את הלב ככה;-(;-(
כמעט בכיתי כשהוא השאיר את ה-מה זה? חצי סנואו גלוב? נקרא לזה ככה. כי כבר הבנתי שזה אומר שזהו.
אבל אז הוא גם הלשין עליו לממשל:-0 סאן אוף א ביצ'!!!!!!!!! טימי מה הבעיה שלנו שנינו? למה אנחנו עדיין אוהבים אותו??|לב-ש|
אבל כשטימי המלאך רואה את התינוק הוא מבין שלהוק יש משפחה עכשיו ולמה הם צריכים להתרחק;-(

חשבתי שהבת של הוק היא הבכורה היא נראתה יותר גדולה מג'קסון בפרק שהם היו שניהם8-*

וב86 טימי גוסס והוק לא עוזב אותו.
לוסי באה ולא כזה הבנתי מה היא רוצה. אבל היא הבינה שמספיק לה לחיות עם בעל שלא באמת מסוגל לאהוב אותה. הונסטלי אני מקווה שהיא תמצא מישהו שכן.

הוק מנסה להשיג לטים את הפגישה והוא תמיד חצי חצי. מצד אחד משקר שזה חבר של לוסי שחס וחלילה לא יחשבו עליו שהוא גיי. מצד שני קצת סוחט את האיש הזה כדי להשיג לטים מה שהוא רוצה. איכ איזה מגעיל האיש הזה פויה.
ובסוף סופסוף הוק קצת מגדל עמוד שדרה כשהוא לוחץ להוא תיד חזק מידי ואומר לו שהוא חבר של טים והחזיק אותו בבית חולים. תחנק איש מגעיל!
אוח הסצנה שטים המסכן בלילה קר לו והוק נכנס למיטה ומחבק אותו זה מושלם|מאוהב| זה מה שרציתי;-( קצת חשבתי שהוא ימות ככה כי רציתי שהוא ימותו בזרעותיו.

אבל הוא עוד לא מת יופי.
הוק לוקח אותו לגאלה.
הסצנה בחוץ|מאוהב| הוק סוףסוף מעז לנשק אותו בפומבי|מאוהב| בעצם בפעם הראשונה ב86 מאז שהוא הגיע לא?? בפעם הראשונה מזה 7 שנים שוב!! ואז זה בקושי היה בפייר איילנד. וב68 בכלל לא. זאת הנשיקה הנורמלית הראשונה שלהם מזה 30 שנה?????? לא תהרגו אותי עכשיו;-(

ואז טימי עם הנאום הזה על זה שהוק היה היחיד שהוא אהב כל חייו|מאוהב| אבל רציתי שהוק יגיד לו גםםםםםםםםםםםםם אנחנו יודעים שזה נכון אבל תגיד לו את זה!!!
והדמעה של הוק;-(
ואז מרקוס מגיע ולוקח מהוק את ההזמנה חחחח מסתבר שהם תחמנו אותו יפה. חחח הוק "אני מרגיש מנוצל" מגיע לך חמוד:-D סתם אבל הוא היה חמוד לגבי זה.
אבל טים מבקש ממנו לעזוב. לאלאלאלאלאלא. כי יהיה לו קשה יותר להיות אקטיביסיט כשהוק פה ויש לו מה לאבד. לאלאלאלאלא. הוק אל תקשיב לו תחכה לו בבית!!! אתה צריך להחזיק אותו עד הסוף!!!!;-(
וה-"אל תכתוב" אעהאה;-(
ואז הם עושים מהומה בנשף שתאמת אני עכשיו די בכעס על אקטיביסטים אמריקאים אז היה לי קשה לתמוך בהם. גם אני תמיד תוהה אם זה עוזר במשהו? כאילו זה לא רק מייצר אנטיגוניזם? מבחינת הקהל בנשף? האם הם חושבים "צודקים אני צריך ללחוץ על ראש העיר להצביע בנושא" או "מה הם הרסו לי את הנשף דווקא עכשיו אינ אתמוך בראש העיר שיטיל וטו על הנודניקים האלה?". לאדעת. אינ מרגישה שאנשים כאלה נוטים לאפשרות השניה.
וגם כשבאה המשטרה ממש דאגתי כי טים כולו עושים לו פו הוא קורס מה אם ירביצו לו באלות??????????

97.
זהו.
שמיכה של קורבנות האיידס. טים איננו;-(
הוק מסתכל על השמיכה שלו ובוכה;-( ואני גם.
וסוףסוף הוא מעז להגיד בקול שזה היה הגבר שהוא אהב. אוף אבל למה רק כשהוא מת??? למה לא יכולת להגיד לו את זה כשהוא היה בחיים?;-(
למה אני אוהבת טרגדיות???

לא הבנתי מה הקטע של השנים שהמשיכו בשמיים? זה כאילו מתי שהוק מת? או שאלו שנים שהייתה בהן התתדקמות משמעותית במאבק לאיידס? שהיה משהו בניינטיז ואז השנה האחרונה הייתה 2012.

גיפים

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האם מישהו צופה בג'וליה העונה השניה?
זה פשוט ממתק מענג. עם חוש הומור ושחזור מקסים של התקופה
אני אוהבת שהם מכניסים דמויות אמיתיות "מפורסמות"
למשל העורכת הספרותית שמטיילת בפריז עם גיי.בי....
וממשיכה לקרוא לו ככה עד שמבינים שזה בעצם סארטר שמדבר איתה על האקזיסצנטיאליזם
ראיתי לפני כמה זמן את הטריילר לעונה השניה.
אני לא זוכר שבכלל שמעתי אי פעם על הסדרה לפני כן.
אבל הטריילר לעונה 2 באמת משך אותי, אז אולי אני אנסה.

didalf

Well-known member
מה אני אוהבת? טיילור סוויפט נכון מאד.
כל הסדרה לא יכולתי שלא לחשוב שהשיר illicit affair נכתב למעשה עליהם, הוא מתאים באופן מושלם שזה כואב.
רציתי לשים כמה שורות לדוגמה אבל לא יכולתי לבחור איזה פשוט הכל.
אז חיפשתי מי עוד חשב ככה ומצאתי רק 2 עריכות לא משהו, אבל השיר עדיין מושלם בשבילם אז אני שמה בכל זאת:
יאיי זאת שעושה עריכות מושלמות סופסוף עשתה לשיר הזה וזה מושלם|מאוהב|
אבל מצאתי גיפסט טוב
https://maleighs.tumblr.com%2Fpost%2F737235493490737152
והשיר עצמו

ואז יוטיוב הציע לי עריכה הרבה יותר טובה עם שיר אחר שהופתעתי שגם די מתאים.

עדכון לאנשי העתיד שיגיעו לכאן: עריכה מושלמת עם שיר מושלם|מאוהב|

אולסו תודה לכך שהסדרה הזאת יצאה כשהסתיימה השביתה והשחקנים יכולים לקדם אותה בכל מקום|מאוהב|
קצת חבל שמאט נשוי אני קצת רוצה שיהיו ביחד במציאות:-D

נערך לאחרונה ב:

Reutk

Active member
טימי מה זה השפם הזה??? פויה!
:-D גם אותי זה חירפן. כל הזמן רציתי לתלוש לו את השפם המזויף מהפרצוף.

אוי הילד ג'קסון גדל להיות עוד יותר מתוסבך ומת ממנת יתר;-( ילד מסכן.
אני דיי הבנתי שזה יקרה בגלל השיחה של טים עם לוסי כמה פרקים לפני.
אני מתכוונת לקטע שאת כתבת גביו את זה:
אה אהבתי את השיחה בין טים ללוסי בגלל הסבטקסט: (ציטוט לא מדוייק בכלל)
לוסי: "איך אתה [עם האיידס וזה]?"
טים: "שורד"
טים: "איך את [עם זה שבעלך מאוהב בי ולא בך מאז ומעולם]?"
לוסי: "שורדת".
אני לא הבנתי את זה כמוך. אני לא זוכרת מה היו המילים המדייקות שנאמרו בשיחה ביניהם, אבל אני זוכרת שמה שאני הבנתי מתוך הסבטקסט זה שלוסי איבדה ילד. לא בהכרח שזאת הייתה הכוונה, יכול להיות שהבנתי משהו שבמקרה באמת היה נכון בסוף, אבל מהרגע שהראו את הילד מפרק 6 כל פעם חשבתי שעכשיו הוא ימות.... בסוף לא הראו בכלל את המוות עצמו רק דיברו עליו (יותר טוב).

סליחה רגע על רשעות קלה אבל קצת הצחיק אותי שהתמונה שיש להם היא שלו כילד למרות שהוא מת רק לפני 6 חודשים כלומר הוא כבר גדול בעשור אבל לא טרחו להביא שחקן אחר:-D
לא נורא על הרשעות כי ההערה היא לגמרי במקום :-D

וכשהוק עצוב טים תמיד מגיע.
הסצנה בים הייתה חמודה|מאוהב|
|מאוהב|רק מעצבן שמשם זה התדרדר למחוזות הקרינג'
אבל לא הבנתי למה טים החליט להשאר בסוף ולהתנהג כמו נער מסיבות8-*
גם לא הבנתי. מצד אחד שמחתי שהוא נשאר כי כן!!! עוד רגעים של סקיפי והוק ביחד |מאוהב| מצד שני לא! איכסה! הבחור הזה, שאני לא זוכרת את שמו, מה אתה נדחף :-[ והוק מעצבן אחד! תפסיק לעודד אותו תגיד לו קישטה!!

אגב אני חולה על זה שהוק קורא לו סקיפי. אם כמה שאני כועסת על הוק כל הזמן, אבל בכל פעם שהוא קורא לו ככה אני מבינה למה טים מאוהב בו עדיין.
אוח הסצנה של השלישיה הייתה קרינג'ית ודי שנאתי את הוק אבל אז הוא נשבר ובכה וטים חיבק אותו ולא יכולתי לשנוא אותו יותר. וטים כזה נסיכי|מאוהב|
אבל למרבה הצער הוק חוזר לסורו למחרת וזה, סופסוף, מה ששובר את טים. כאילו כן!! וגם לאא;-(
|כן||כן|
בקשר לסצנה הקרינג'ית, אני לא בטוחה, אבל נראה לי שבהתחלה היה קטע של הוק אם הבחור הזה והוק לא הצליח לדפוק אותו ורק שהם היו בשלישיה עם טים הוא הצליח. לא יודעת אם זה היה כל העניין עם השלישיה או שזה רק משאלת לב שלי שזה מה שיהיה שם {אני מודה שלא ממש צפיתי בסצנה עצמה).

ולטים היה עוד התקף והוק יושב לידו בבית חולים אוף
ולמה האחות הזאת מלחיצה? למה להתחיל לספר שטים עבר עוד התקף קשה ורק אחר כך להגיד שהוא יצא ממנו |פנים|.

אה ומרקוס לאדעת אין לי כוח אליו. לאדעת איך פרנקי חי איתו כבר 20 שנה כשהוא כל פעם עושה לו אותו קטע
|כן|. גם לי נגמר את הכח. אני עדיין שמחה שבסוף הם ביחד, אבל מרקוס חייב להתעשת על עצמו, כי נמאס לי מהסצנות האלה, שבהם אני מוצאת את עצמי תופסת את הראש ולא מבינה איך זה קרה? איך הם עדיין ביחד למרות כל מה שמרקוס גרם לפרנקי לעבור? ואם חשבתי שבפרק 5 כבר הגענו לשיא של החרא שהוא האכיל אותו אז מסתבר שממש לא.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
:-D גם אותי זה חירפן. כל הזמן רציתי לתלוש לו את השפם המזויף מהפרצוף.
:-D:-D

אני דיי הבנתי שזה יקרה בגלל השיחה של טים עם לוסי כמה פרקים לפני.
אני מתכוונת לקטע שאת כתבת גביו את זה:
אני לא הבנתי את זה כמוך. אני לא זוכרת מה היו המילים המדייקות שנאמרו בשיחה ביניהם, אבל אני זוכרת שמה שאני הבנתי מתוך הסבטקסט זה שלוסי איבדה ילד. לא בהכרח שזאת הייתה הכוונה, יכול להיות שהבנתי משהו שבמקרה באמת היה נכון בסוף, אבל מהרגע שהראו את הילד מפרק 6 כל פעם חשבתי שעכשיו הוא ימות.... בסוף לא הראו בכלל את המוות עצמו רק דיברו עליו (יותר טוב).
אה כן אני גם הבנתי כמה פרקים קודם שהוק איבד ילד (משומה הייתי בטוחה שדווקא את הבת), אבל לא מהשיחה הזאת, שאני עדיין בטוחה בסאבטקסט שלה, אלא ממשהו אחר שנאמר קודם בפרק, לא זוכרת בדיוק מה. נדמה לי שטים אמר משהו על אובדן והוק אמר משהו בסגנון של "אני יודע מה זה אובדן" וטים היה כזה "כן כן כמובן סליחה" ציטוטים מאדדדדדדדדדד לא מדוייקים. אבל מזה הבנתי כבר שהוא איבד ילד.

לא נורא על הרשעות כי ההערה היא לגמרי במקום :-D
תודה:-D
|מאוהב|רק מעצבן שמשם זה התדרדר למחוזות הקרינג'
כן:-(

גם לא הבנתי. מצד אחד שמחתי שהוא נשאר כי כן!!! עוד רגעים של סקיפי והוק ביחד |מאוהב| מצד שני לא! איכסה! הבחור הזה, שאני לא זוכרת את שמו, מה אתה נדחף :-[ והוק מעצבן אחד! תפסיק לעודד אותו תגיד לו קישטה!!
בדיוק!!!!
אגב אני חולה על זה שהוק קורא לו סקיפי. אם כמה שאני כועסת על הוק כל הזמן, אבל בכל פעם שהוא קורא לו ככה אני מבינה למה טים מאוהב בו עדיין.
חחחח ברוכה הבאה למועדון הדפוקים שלי ושל טים. הוק דוש והוא קורא לו סקיפי ואנחנו נמסים מחדש:-D

בקשר לסצנה הקרינג'ית, אני לא בטוחה, אבל נראה לי שבהתחלה היה קטע של הוק אם הבחור הזה והוק לא הצליח לדפוק אותו ורק שהם היו בשלישיה עם טים הוא הצליח. לא יודעת אם זה היה כל העניין עם השלישיה או שזה רק משאלת לב שלי שזה מה שיהיה שם {אני מודה שלא ממש צפיתי בסצנה עצמה).
אני חושבת שאת צודקת.

ולמה האחות הזאת מלחיצה? למה להתחיל לספר שטים עבר עוד התקף קשה ורק אחר כך להגיד שהוא יצא ממנו |פנים|.
:-D דרמה קווין

|כן|. גם לי נגמר את הכח. אני עדיין שמחה שבסוף הם ביחד, אבל מרקוס חייב להתעשת על עצמו, כי נמאס לי מהסצנות האלה, שבהם אני מוצאת את עצמי תופסת את הראש ולא מבינה איך זה קרה? איך הם עדיין ביחד למרות כל מה שמרקוס גרם לפרנקי לעבור? ואם חשבתי שבפרק 5 כבר הגענו לשיא של החרא שהוא האכיל אותו אז מסתבר שממש לא.
וואי ממש!!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל

אני לא בוכה אתם בוכים!!

וואי פרק ארוך מלא דברים.

יאא איזה יופי שהם היו עוד ביחד בפיפטיז!!|מאוהב| (בדקתי מתי מקארת'י מת: 57).
זה אפילו לא משנה שהוק לא קיבל את המכתב ההוא.
איך שמחתי לקבל עוד סצנות בפיפטיז זה היה העשור הכי טוב שלהם מסתבר.
הסצנה הכי יפה הייתה כשהם רקדו אלוהים זה היה כ"כ יפה ומתוק ושמח ועצוב בו זמנית;-(|מאוהב||מאוהב||מאוהב|

ואז הם ישנו מחובקים וזה היה יפה|מאוהב|
ואז הוק החליט לשבור לנו את הלב ככה;-(;-(
כמעט בכיתי כשהוא השאיר את ה-מה זה? חצי סנואו גלוב? נקרא לזה ככה. כי כבר הבנתי שזה אומר שזהו.
אבל אז הוא גם הלשין עליו לממשל:-0 סאן אוף א ביצ'!!!!!!!!! טימי מה הבעיה שלנו שנינו? למה אנחנו עדיין אוהבים אותו??|לב-ש|
אבל כשטימי המלאך רואה את התינוק הוא מבין שלהוק יש משפחה עכשיו ולמה הם צריכים להתרחק;-(

חשבתי שהבת של הוק היא הבכורה היא נראתה יותר גדולה מג'קסון בפרק שהם היו שניהם8-*

וב86 טימי גוסס והוק לא עוזב אותו.
לוסי באה ולא כזה הבנתי מה היא רוצה. אבל היא הבינה שמספיק לה לחיות עם בעל שלא באמת מסוגל לאהוב אותה. הונסטלי אני מקווה שהיא תמצא מישהו שכן.

הוק מנסה להשיג לטים את הפגישה והוא תמיד חצי חצי. מצד אחד משקר שזה חבר של לוסי שחס וחלילה לא יחשבו עליו שהוא גיי. מצד שני קצת סוחט את האיש הזה כדי להשיג לטים מה שהוא רוצה. איכ איזה מגעיל האיש הזה פויה.
ובסוף סופסוף הוק קצת מגדל עמוד שדרה כשהוא לוחץ להוא תיד חזק מידי ואומר לו שהוא חבר של טים והחזיק אותו בבית חולים. תחנק איש מגעיל!
אוח הסצנה שטים המסכן בלילה קר לו והוק נכנס למיטה ומחבק אותו זה מושלם|מאוהב| זה מה שרציתי;-( קצת חשבתי שהוא ימות ככה כי רציתי שהוא ימותו בזרעותיו.

אבל הוא עוד לא מת יופי.
הוק לוקח אותו לגאלה.
הסצנה בחוץ|מאוהב| הוק סוףסוף מעז לנשק אותו בפומבי|מאוהב| בעצם בפעם הראשונה ב86 מאז שהוא הגיע לא?? בפעם הראשונה מזה 7 שנים שוב!! ואז זה בקושי היה בפייר איילנד. וב68 בכלל לא. זאת הנשיקה הנורמלית הראשונה שלהם מזה 30 שנה?????? לא תהרגו אותי עכשיו;-(

ואז טימי עם הנאום הזה על זה שהוק היה היחיד שהוא אהב כל חייו|מאוהב| אבל רציתי שהוק יגיד לו גםםםםםםםםםםםםם אנחנו יודעים שזה נכון אבל תגיד לו את זה!!!
והדמעה של הוק;-(
ואז מרקוס מגיע ולוקח מהוק את ההזמנה חחחח מסתבר שהם תחמנו אותו יפה. חחח הוק "אני מרגיש מנוצל" מגיע לך חמוד:-D סתם אבל הוא היה חמוד לגבי זה.
אבל טים מבקש ממנו לעזוב. לאלאלאלאלאלא. כי יהיה לו קשה יותר להיות אקטיביסיט כשהוק פה ויש לו מה לאבד. לאלאלאלאלא. הוק אל תקשיב לו תחכה לו בבית!!! אתה צריך להחזיק אותו עד הסוף!!!!;-(
וה-"אל תכתוב" אעהאה;-(
ואז הם עושים מהומה בנשף שתאמת אני עכשיו די בכעס על אקטיביסטים אמריקאים אז היה לי קשה לתמוך בהם. גם אני תמיד תוהה אם זה עוזר במשהו? כאילו זה לא רק מייצר אנטיגוניזם? מבחינת הקהל בנשף? האם הם חושבים "צודקים אני צריך ללחוץ על ראש העיר להצביע בנושא" או "מה הם הרסו לי את הנשף דווקא עכשיו אינ אתמוך בראש העיר שיטיל וטו על הנודניקים האלה?". לאדעת. אינ מרגישה שאנשים כאלה נוטים לאפשרות השניה.
וגם כשבאה המשטרה ממש דאגתי כי טים כולו עושים לו פו הוא קורס מה אם ירביצו לו באלות??????????

97.
זהו.
שמיכה של קורבנות האיידס. טים איננו;-(
הוק מסתכל על השמיכה שלו ובוכה;-( ואני גם.
וסוףסוף הוא מעז להגיד בקול שזה היה הגבר שהוא אהב. אוף אבל למה רק כשהוא מת??? למה לא יכולת להגיד לו את זה כשהוא היה בחיים?;-(
למה אני אוהבת טרגדיות???

לא הבנתי מה הקטע של השנים שהמשיכו בשמיים? זה כאילו מתי שהוק מת? או שאלו שנים שהייתה בהן התתדקמות משמעותית במאבק לאיידס? שהיה משהו בניינטיז ואז השנה האחרונה הייתה 2012.

גיפים
עדי, תציקי לי עד שאני סוף סוף אתפנה להגיב לזה

Aranel Nenharma

Well-known member
עוד סדרה שאני מאוד אוהבת נגמרה השנה;-(
Ghosts (UK)
אם עדיין לא היה ברור שאני ממליצה עליה, אז הנה המלצה חמה לסדרה
פרק הסיום לחלוטין עומד בציפיות ולכל הדמויות לעד יהיה מקום חם אצלי בלב

מי מצטרף אלי לצפייה חוזרת שלי?
1703956204105.png

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עוד סדרה שאני מאוד אוהבת נגמרה השנה;-(
Ghosts (UK)
אם עדיין לא היה ברור שאני ממליצה עליה, אז הנה המלצה חמה לסדרה
פרק הסיום לחלוטין עומד בציפיות ולכל הדמויות לעד יהיה מקום חם אצלי בלב

מי מצטרף אלי לצפייה חוזרת שלי?
צפה בקובץ המצורף 96548
מה?
לא ידעתי שהיא הסתיימה.

רגע, היה ספיישל כריסמס?!? למה הוא לא הופיע לי בקלנדר.
אני זוכר שהספיישלים הקודמים כן הופיעו לי.

מזל שאת כאן.

טוב אני אראה מחר כבר.

למעלה