דיוני סדרות #124

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איך לכל הרוחות כבר כמעט אחת בלילה?!?

אני צריך תזכורת שהיא לא באמצע הלילה.

דיברגנט חדש

Well-known member
כל האור שאיננו רואים, סדרה בת 4 פרקים על הנאצים שכבשו את צרפת, סיפורו של חייל גרמני בהחבא (גזר דין מוות לנתפס) שמקשיב לשידורים בתחנה צרפתית שמשדרת שם נערה, שניהם בתור נערים הקשיבו לתחנה הזאת לפרופרסור שנתן תובנות לחיים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל האור שאיננו רואים, סדרה בת 4 פרקים על הנאצים שכבשו את צרפת, סיפורו של חייל גרמני בהחבא (גזר דין מוות לנתפס) שמקשיב לשידורים בתחנה צרפתית שמשדרת שם נערה, שניהם בתור נערים הקשיבו לתחנה הזאת לפרופרסור שנתן תובנות לחיים.
ראיתי את זה לפני איזה חודשיים.
זה די טוב, אבל לא ממש מרתק כמו שהייתי מצפה ממשהו עם סיפור כזה.

*וכהערת אגב, משהו ששמתי לב אליו בטח רק כי צפיתי בזה זמן קצר אחרי ה7 לאוקטובר - בשביל סדרה שמתארת את צרפת תחת הכיבוש הנאצי אין בה כמעט שום איזכור ליהודים. זה לא באמת משהו קריטי, וזה לא שכל סיפור על נאצים חייב לעסוק גם ביהודים, אבל זה כן קצת בלט לי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עוד סדרה שאני מאוד אוהבת נגמרה השנה;-(
Ghosts (UK)
אם עדיין לא היה ברור שאני ממליצה עליה, אז הנה המלצה חמה לסדרה
פרק הסיום לחלוטין עומד בציפיות ולכל הדמויות לעד יהיה מקום חם אצלי בלב
צפיתי בפרק הסיום עכשיו והיה באמת טוב
רובו הרגיש מאוד רגיל, שזה דווקא נחמד בפרק סיום סדרה.
אהבתי איך שכולם התרגשו כשמייק השאיר להם את ההודעה במשיבון (למי עדיין יש משיבון? אולי עשו רק בשביל להשאיר הודעות לרוחות רפאים)

לא היה לי ברור למה דווקא לתקוע את אמא של מייק בפרק סיום,
ואז כשהיה את זה שהיא יכולה לראות אותם במצלמת תינוק תהיתי אם יהיה עניין שלם של זה שיספרו גם לה ואולי לעוד אנשים...
אני שמח שלא.
ולשניה דאגתי שאולי באמת הכומר יצליח לגרש אותם, אבל לא ממש האמנתי שזה יקרה.
בכלל הספקתי לשכוח מזה שהציעו לקנות מהם את הבית (אפילו שזה לא היה מזמן) אז בכלל לא ציפיתי לזה.
באמת יפה מצד הרוחות רפאים שהציעו את זה.
התגאתי במיוחד בקיטי שאפילו בסוף לא היו צריכים לעזור לה להתגבר על הקנאה הילדותית שלה.
(אגב, אני שמח שבעונה האחרונה סגרו את פרשת מותה וזה לא שאחותה הרגה אותה).

אני כן מיד ניחשתי שהם ימשיכו ללכת למלון שם ולפגוש את הרוחות. ציפיתי לסצנת סיום בערך כזאת, רק חשבתי שזה יהיה רק שני בודדות בעתיד והם יגיעו עם הבת שלהם (אם זה היה הסדרה האמריקאית אז גם הבת הייתה יכולה לראות אותם)
*אגב, לא זכרתי שאמרו בעבר שתינוקות יכולים לראות את הרוחות (היה את זה בעונה הראשונה של האמריקאית כשעוד ראיתי אותה)

אגב, אליסון תמשיך לראות רוחות רפאים בכל מקום שהיא תהיה בו והגיוני שיש בכמעט כל מקום אז אני מניח שהיא לא ממש קיבלה מנוחה בשום מקום.
מי מצטרף אלי לצפייה חוזרת שלי?
1703956204105.png
בא לי לעשות מתישהו צפיה חוזרת בה.
אולי נביא כמה חדשים גם

טוני החתול

Well-known member
מנהל
Fellow Travelers פרק 8 ואחרון
אני מקווה שאני עדיין זוכר משהו
*מצטער שלקח לי מיליון שנה

יאא איזה יופי שהם היו עוד ביחד בפיפטיז!!|מאוהב| (בדקתי מתי מקארת'י מת: 57).
ידעתי שתהיה להם עוד פגישה בפיפטיז כי בטעות ראיתי שבריר של תיאור הפרק האחרון כמה שבועות לפני
זה אפילו לא משנה שהוק לא קיבל את המכתב ההוא.
איך שמחתי לקבל עוד סצנות בפיפטיז זה היה העשור הכי טוב שלהם מסתבר.
את מתכוונת לפני שהתחילו להוסיף להם קמטים מלאכותיים ;)
הסצנה הכי יפה הייתה כשהם רקדו אלוהים זה היה כ"כ יפה ומתוק ושמח ועצוב בו זמנית;-(|מאוהב||מאוהב||מאוהב|

ואז הם ישנו מחובקים וזה היה יפה|מאוהב|
ואז הוק החליט לשבור לנו את הלב ככה;-(;-(
כמעט בכיתי כשהוא השאיר את ה-מה זה? חצי סנואו גלוב? נקרא לזה ככה. כי כבר הבנתי שזה אומר שזהו.
אבל אז הוא גם הלשין עליו לממשל:-0 סאן אוף א ביצ'!!!!!!!!!
זה גם מסביר למה לטים היה כזה אנטי נגדו כשהוא פגש אותו שוב בשנות ה60.
אבל באמת זה שהוא הלשין עליו זה היה יותר ממה שציפיתי מהוק.
והסצנה שאיכשקוראיםלה מספרת לו הייתה נוראית. מסכן טים
טימי מה הבעיה שלנו שנינו? למה אנחנו עדיין אוהבים אותו??|לב-ש|
אבל כשטימי המלאך רואה את התינוק הוא מבין שלהוק יש משפחה עכשיו ולמה הם צריכים להתרחק;-(
טים תמיד היה מלאך
חשבתי שהבת של הוק היא הבכורה היא נראתה יותר גדולה מג'קסון בפרק שהם היו שניהם8-*
גם אני חשבתי.
וזה גם מרגיש לא הגיוני אם ככה שכבר היה לה תינוק כשהם נפגשו ב1979.
רגע, אז ג'קסון נולד ב1957. אז יכול להיות שהיא נולדה כבר ב1958 ואז ב79 היא בת 21... אוקי בסדר.
וב86 טימי גוסס והוק לא עוזב אותו.
לוסי באה ולא כזה הבנתי מה היא רוצה. אבל היא הבינה שמספיק לה לחיות עם בעל שלא באמת מסוגל לאהוב אותה. הונסטלי אני מקווה שהיא תמצא מישהו שכן.
היה לי קצת צובט שהיא כל כך קשוחה איתו כשהוא בכזה מצב קשה. אבל באמת שהיא נאלצה להתמודד מספיק עם השקרים והחיים הכפולים שלו, זה לא אשמתה.
הוק מנסה להשיג לטים את הפגישה והוא תמיד חצי חצי. מצד אחד משקר שזה חבר של לוסי שחס וחלילה לא יחשבו עליו שהוא גיי. מצד שני קצת סוחט את האיש הזה כדי להשיג לטים מה שהוא רוצה. איכ איזה מגעיל האיש הזה פויה.
כן, ממשיך עם השקרים הרגילים שלו והתחמונים הרגילים שלו.
ואויש האיש ההוא. אבל באמת מייצג בדיוק את הבעיה שהייתה - שהמגפה הזאת פשוט פגעה באנשים הכי שוליים שאף אחד לא רוצה לעזור להם. ברמה כזאת שגם מי שהיה חלק מהם בשלטון לא התכוון להודות בזה
ובסוף סופסוף הוק קצת מגדל עמוד שדרה כשהוא לוחץ להוא תיד חזק מידי ואומר לו שהוא חבר של טים והחזיק אותו בבית חולים. תחנק איש מגעיל!
זה היה יפה. וסוף סוף הוק שם את הקלפים על השולחן.
אוח הסצנה שטים המסכן בלילה קר לו והוק נכנס למיטה ומחבק אותו זה מושלם|מאוהב| זה מה שרציתי;-( קצת חשבתי שהוא ימות ככה כי רציתי שהוא ימותו בזרעותיו.

אבל הוא עוד לא מת יופי.
הוק לוקח אותו לגאלה.
זה היה כזה יפה.
קצת התאכזתי בהתחלה שהוק עדיין בהתחלה אומר שזה חבר של אשתו, כי רציתי שסוף סוף יהיה להם דייט בפומבי.
אבל בנתיים זה עדיין רק כמעט.
הסצנה בחוץ|מאוהב| הוק סוףסוף מעז לנשק אותו בפומבי|מאוהב| בעצם בפעם הראשונה ב86 מאז שהוא הגיע לא?? בפעם הראשונה מזה 7 שנים שוב!! ואז זה בקושי היה בפייר איילנד. וב68 בכלל לא. זאת הנשיקה הנורמלית הראשונה שלהם מזה 30 שנה?????? לא תהרגו אותי עכשיו;-(
באמת כל כך יפה.
וזה עדיין רק חלקית בפומבי, כי זה לא שהוא נישק אותו בתוך הגאלה כשכולם רואים
ואז טימי עם הנאום הזה על זה שהוק היה היחיד שהוא אהב כל חייו|מאוהב| אבל רציתי שהוק יגיד לו גםםםםםםםםםםםםם אנחנו יודעים שזה נכון אבל תגיד לו את זה!!!
הוא לא אמר את זה?!?
והדמעה של הוק;-(
ואז מרקוס מגיע ולוקח מהוק את ההזמנה חחחח מסתבר שהם תחמנו אותו יפה. חחח הוק "אני מרגיש מנוצל" מגיע לך חמוד:-D סתם אבל הוא היה חמוד לגבי זה.
אבל טים מבקש ממנו לעזוב. לאלאלאלאלאלא. כי יהיה לו קשה יותר להיות אקטיביסיט כשהוק פה ויש לו מה לאבד. לאלאלאלאלא. הוק אל תקשיב לו תחכה לו בבית!!! אתה צריך להחזיק אותו עד הסוף!!!!;-(
אוף, רציתי שהוק יכנס איתם ויעשה צעד ממש בפומבי לעמוד לצידם. אבל זה הגיוני שאפילו אז הוא עדיין לא שם.
גם רציתי שכל ההומואים יאזקו את עצמם לאנשים שהגיעו לגאלה כדי באמת להכריח אותם לראות אותם.
האמת שהייתי עצבני ורציתי שהם ידביקו אותם בנגיף שזה צעד קיצוני, אבל באמת אם למספיק אנשים חשובים היה את הנגיף אולי היו פועלים יותר.
וה-"אל תכתוב" אעהאה;-(
כן
ואז הם עושים מהומה בנשף שתאמת אני עכשיו די בכעס על אקטיביסטים אמריקאים אז היה לי קשה לתמוך בהם. גם אני תמיד תוהה אם זה עוזר במשהו? כאילו זה לא רק מייצר אנטיגוניזם? מבחינת הקהל בנשף? האם הם חושבים "צודקים אני צריך ללחוץ על ראש העיר להצביע בנושא" או "מה הם הרסו לי את הנשף דווקא עכשיו אינ אתמוך בראש העיר שיטיל וטו על הנודניקים האלה?". לאדעת. אינ מרגישה שאנשים כאלה נוטים לאפשרות השניה.
אני דווקא חושב שזה נכון לעשות מהומה ככה. כמו שאמרתי, חלק ממני רצה שהם יעשו יותר. אם אתה לא עושה רעש לא רואים אותך ואין שינוי.

*אני מבין את האנטגוניזם כרגע לאקטיביסטים מהשמאל האמריקאי. זה די הורג אותי שהרבה אנשים שבהרבה סוגיות הסכמתי איתם עכשיו מעצבנים אותי (ואפילו יותר שאנשים שאני שונא עכשיו תומכים בישראל)
97.
זהו.
שמיכה של קורבנות האיידס. טים איננו;-(
אוף, ידעתי שטים ימות, אבל חלק בי קיווה לנס כלשהו
הוק מסתכל על השמיכה שלו ובוכה;-( ואני גם.
וסוףסוף הוא מעז להגיד בקול שזה היה הגבר שהוא אהב. אוף אבל למה רק כשהוא מת??? למה לא יכולת להגיד לו את זה כשהוא היה בחיים?;-(
והוא אומר את זה לבת שלו.
ובכלל הוא עומד שם בפומבי כשמסביב המון אנשים ובוכה. אין יותר פומבי מזה.
קצת ציפיתי שהיא תגיד משהו על כך שהיא כבר הבינה את זה ב1979, אבל זה כנראה לא המקום.
למה אני אוהבת טרגדיות???

לא הבנתי מה הקטע של השנים שהמשיכו בשמיים? זה כאילו מתי שהוק מת? או שאלו שנים שהייתה בהן התתדקמות משמעותית במאבק לאיידס? שהיה משהו בניינטיז ואז השנה האחרונה הייתה 2012.
חשבתי שזה פשוט להראות את המשך נושא האיידס. לא ידוע לי משהו מיוחד ב2012 בנושא.

אגב, שמת לב שראו על שמיכת הקורבנות שהיה ריבוע שהוקדש לרוי כהן והיה כתוב עליו Roy Cohn. Bully. Coward. Victim
בגלל הסדרה קראתי חלק מהדף ויקיפדיה עליו כמה שבועות לפני שראיתי את הפרק אז ידעתי את זה.

חבל לי מאוד שלא היה המשך לסיפור של אח לוסי. מה קרה איתו אחר כך?

גם עדיין חבל לי נורא שג'קסון מת.
הייתי רוצה לראות את הוק נפתח בפני ג'קסון לגבי האמת.

didalf

Well-known member
ידעתי שתהיה להם עוד פגישה בפיפטיז כי בטעות ראיתי שבריר של תיאור הפרק האחרון כמה שבועות לפני
דווקא אני לא, וזה למרות שיוטיוב היה מראה לי ספוילרים כל שבוע, אז הופתעתי לטובה.

את מתכוונת לפני שהתחילו להוסיף להם קמטים מלאכותיים ;)
ולפני שהם התראו אחת לעשור ואפילו לא היו רומנטים ומאוהבים במפגשים הקצרים האלה:-(
זה גם מסביר למה לטים היה כזה אנטי נגדו כשהוא פגש אותו שוב בשנות ה60.
דווקא זה קצת מבלבל כי כשהוא רואה את התינוק זה נראה שהוא כן מבין.
אבל באמת זה שהוא הלשין עליו זה היה יותר ממה שציפיתי מהוק.
והסצנה שאיכשקוראיםלה מספרת לו הייתה נוראית. מסכן טים
אוף כן;-(

טים תמיד היה מלאך
נכון|לב|
גם אני חשבתי.
נכון? היא נראתה גדולה יותר!!
וזה גם מרגיש לא הגיוני אם ככה שכבר היה לה תינוק כשהם נפגשו ב1979.
רגע, אז ג'קסון נולד ב1957. אז יכול להיות שהיא נולדה כבר ב1958 ואז ב79 היא בת 21... אוקי בסדר.
ממ כן סביר לתקופה ההיא.

היה לי קצת צובט שהיא כל כך קשוחה איתו כשהוא בכזה מצב קשה. אבל באמת שהיא נאלצה להתמודד מספיק עם השקרים והחיים הכפולים שלו, זה לא אשמתה.
כן וכן.

ואויש האיש ההוא. אבל באמת מייצג בדיוק את הבעיה שהייתה - שהמגפה הזאת פשוט פגעה באנשים הכי שוליים שאף אחד לא רוצה לעזור להם. ברמה כזאת שגם מי שהיה חלק מהם בשלטון לא התכוון להודות בזה
נכון:-(

זה היה כזה יפה.
|מאוהב|

וזה עדיין רק חלקית בפומבי, כי זה לא שהוא נישק אותו בתוך הגאלה כשכולם רואים
ממ כן אבל כל אחד יכול להציץ מהחלון לראות, זה לא חדרי חדרים כמו שהיה עד עכשיו.
לך תדע, אם טים היה נותן לו להשאר אולי הוא היה מעז יותר עם הזמן.

הוא לא אמר את זה?!?
לא הוא לא אמר איי לאב יו:-(
אני חושבת שטים יודע את זה ולא צריך את זה אבל אני צריכה!!!!

אוף, רציתי שהוק יכנס איתם ויעשה צעד ממש בפומבי לעמוד לצידם. אבל זה הגיוני שאפילו אז הוא עדיין לא שם.
חחחח הגזמת:-D

*אני מבין את האנטגוניזם כרגע לאקטיביסטים מהשמאל האמריקאי. זה די הורג אותי שהרבה אנשים שבהרבה סוגיות הסכמתי איתם עכשיו מעצבנים אותי (ואפילו יותר שאנשים שאני שונא עכשיו תומכים בישראל)
כן זה מתסכל בטירוף משני הצדדים.

אוף, ידעתי שטים ימות, אבל חלק בי קיווה לנס כלשהו
כן אה?;-(

אגב, שמת לב שראו על שמיכת הקורבנות שהיה ריבוע שהוקדש לרוי כהן והיה כתוב עליו Roy Cohn. Bully. Coward. Victim
בגלל הסדרה קראתי חלק מהדף ויקיפדיה עליו כמה שבועות לפני שראיתי את הפרק אז ידעתי את זה.
כן שמתי לב.
מה ידעת? שהוא מת מאיידס? ידעתי את זה בגלל מלאכים באמריקה.
או ידעת על החלק שלו בשמיכה?
אבל נזכרתי שחיפשתי אותו גם בגוגל לדעת מתי הוא מת לדעת מה התאריך המדויק בסדרה ורק אז שמתי לב כמה עשו דומה את השחקן ששיחק אותו.

חבל לי מאוד שלא היה המשך לסיפור של אח לוסי. מה קרה איתו אחר כך?
שאלה טובה באמת.
גם עדיין חבל לי נורא שג'קסון מת.
הייתי רוצה לראות את הוק נפתח בפני ג'קסון לגבי האמת.
כן. במיוחד אם ג'קסון בעצמו היה גיי.

התחלתי לפני ששלחת את זה
כל הכבוד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ולפני שהם התראו אחת לעשור ואפילו לא היו רומנטים ומאוהבים במפגשים הקצרים האלה:-(
דווקא אהבתי יותר את החלק הזה בסדרה
דווקא זה קצת מבלבל כי כשהוא רואה את התינוק זה נראה שהוא כן מבין.
נראה לי שהוא הבין שהוא צריך להשתחרר מהוק ולשחרר אותו,
אבל זה לא אומר שהוא יסלח לו על מה שהוא עשה.
מה ידעת? שהוא מת מאיידס? ידעתי את זה בגלל מלאכים באמריקה.
או ידעת על החלק שלו בשמיכה?
על זה שהוא מת מאיידס גם אני ידעתי עוד ממזמן ממלאכים באמריקה (וגם בכלל פעם ראשונה ששמעתי עליו)
אבל על העניין עם השמיכה גיליתי בויקיפדיה לפני כמה שבועות.
זה די דבר להכניס אותו ככה לתוך השמיכה שכולה תזכורות לאנשים אהובים.
כן. במיוחד אם ג'קסון בעצמו היה גיי.
היה יכול להיות מעניין גם אם ג'קסון עצמו היה גיי,
אבל נראה לי שדווקא יותר טוב אם הוא לא היה, אבל כן היה אדם פתוח יותר, מקבל יותר ואוהב יותר.

*אגב, משהו משמעותי שנראה לי שלא כתבתי לגבי פרק 7:
יש את הקטע שהם בבית בפייר איילנד ואומרים משהו על כך שהוק תמיד אומר הומוסקסואל ולא גיי,
ואז טים אומר שהומוסקסואל הייתה הגדרה בספר של מחלות נפש ולפחות גיי הייתה מילה שהם בחרו לעצמם.
אני אישית אף פעם לא אהבתי להגיד או לכתוב גיי והעדפתי הומו. אני חושב שזה הרגיש לי יותר כנה ולא מומצא.
אבל הטיעון של טים היה טוב ולכן אני משתדל מאז ללכת יותר לכיוון של הגיי.

didalf

Well-known member
דווקא אהבתי יותר את החלק הזה בסדרה
מההה אלה היו מפגשים כאלה מבאסים שברו לי את הלב!!
הרבה יותר נהניתי בפיפטיז.

נראה לי שהוא הבין שהוא צריך להשתחרר מהוק ולשחרר אותו,
אבל זה לא אומר שהוא יסלח לו על מה שהוא עשה.
ממ אולי.

אבל נראה לי שדווקא יותר טוב אם הוא לא היה, אבל כן היה אדם פתוח יותר, מקבל יותר ואוהב יותר.
כאילו אם הוק היה אומר לו את האמת ג'קסון דווקא היה מוצא חיבור אליו? אולי.

*אגב, משהו משמעותי שנראה לי שלא כתבתי לגבי פרק 7:
יש את הקטע שהם בבית בפייר איילנד ואומרים משהו על כך שהוק תמיד אומר הומוסקסואל ולא גיי,
ואז טים אומר שהומוסקסואל הייתה הגדרה בספר של מחלות נפש ולפחות גיי הייתה מילה שהם בחרו לעצמם.
אני אישית אף פעם לא אהבתי להגיד או לכתוב גיי והעדפתי הומו. אני חושב שזה הרגיש לי יותר כנה ולא מומצא.
אבל הטיעון של טים היה טוב ולכן אני משתדל מאז ללכת יותר לכיוון של הגיי.
אני לא יודעת למה אבל הומו תמיד מרגיש לי קצת כמו קללה (אולי כי בארץ למרבה הצער משתמשים בזה ככה הרבה) ויותר נוח לי לכתוב גיי.

Aranel Nenharma

Well-known member
רובו הרגיש מאוד רגיל, שזה דווקא נחמד בפרק סיום סדרה.
זה מה שיפה בסדרה הזו, שהדמויות "חיות"את החיים הרגלים שלהם
ולשניה דאגתי שאולי באמת הכומר יצליח לגרש אותם, אבל לא ממש האמנתי שזה יקרה.
היה ברור שלא יצליח ועדיין הצליחו לעשות את זה מותח (למרות שקשה לי להאמין שמכל השנים של האחוזה הזו עדיין לא עשו שם גירוש שדים)
באמת יפה מצד הרוחות רפאים שהציעו את זה.
היה יפה מצד אליסון ומייק שבהתחלה לא הסכימו להצעה רק בגלל רצון הרוחות
התגאתי במיוחד בקיטי שאפילו בסוף לא היו צריכים לעזור לה להתגבר על הקנאה הילדותית שלה.
חחחחח הקטע עם הגרפס
(אם זה היה הסדרה האמריקאית אז גם הבת הייתה יכולה לראות אותם)
לא בטוח, כי אם זה עובר בירושה אז זה אומר שגם פאני היתה רואה את הרוחות
*אגב, לא זכרתי שאמרו בעבר שתינוקות יכולים לראות את הרוחות
בספיישל כריסמס שהמשפחה של מייק מגיע אז הרוחות מצליחים לדבר עם האחיינית שלו

* אם תסכתכל טוב בתמונה שצירפתי בהודעה המקורית אז תראה הפתעה במסך הטלפון
בא לי לעשות מתישהו צפיה חוזרת בה.
אולי נביא כמה חדשים גם
זה גם יכול להיות פרק בשבוע
* סדרה קצרה, 5 עונות, 6 פרקים בעונה וספיישל כריסמיס

dory30

Well-known member
רק לציין, היו לי לפני הצפייה ציפיות נמוכות. אבל הסדרה עומדת הודות למשחק אדיר של כל השחקנים, שלא לדבר על כך שיוצר הסדרה הוא שון ראיין שיצר את סדרת המופת "המגן". בפרק הזה התאכזבתי מדבר אחד- שמאדי, ביתה של הנשיאה, מקבלת מראש סגל האבטחה שרשרת שאמה הורישה לו (של אחראית האבטחה). אני הייתי עושה מהשרשרת סוג של אמצעי איתור - וכך מוצא כיצד נחטפה מביתו של המורה לאמנות שהיה למעשה מתנגד פוליטית של אבא שלה, סגן הנשיאה. בכל מקרה, הפרק לא מומלץ לניצולי נובה ושאר פוסט טראומטיים בשל סצינה מכוננת בסמוך לסיומו.

didalf

Well-known member
אני צופה בעונה השניה של איך פגשתי את אבא אל תשאלו למה זאת סדרה גרועה מאד חביבה אבל הכניסו לשם סצנה קטנה מליזי מקגוויר (כפלשבק של סופי) וזה ממש הצחיק אותי וטיפה ריגש:-D
סתם עוד מחשבה לגבי הסדרה הזאת, יש בה משהו מאד מוזר לצפיה למישהי בגילי, שגדלה על חלק מהשחקנים. לראות את ליזי מקגוויר וג'וש מדרייק וג'וש משחקים אנשים בוגרים בני שלושים זה מיינדפאק רציני. הקטע הוא שבתור ילדה ראיתי אותם משחקים נערים בני גילי בערך, ובעצם עכשיו הם עדיין משחקים אנשים בני גילי רק שעכשיו הגיל של כולנו הוא 30+ וזה מרגיש מאד זקן פתאום.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
סיימתי אתמול לצפות בעונה השניה של איך פגשתי את אבא ומניגיד לכם? ממש נהניתי. זאת לא סדרה טובה במיוחד אבל בעונה הזאת היא קיבלה אורך של סיטקום נורמלי, 20 פרקים, וזה מאפשר לה טיפת להתפתח ולמצוא את הכיוון שלה, וגם לי כצופה להכיר ולחבב יותר את הדמויות ולהתחבר אליהם.
הם גם הצליחו לדעתי לשחזר קצת מה שעשה את סדרה האם מוצלחת - הדינמיקה בין החבורה, כל מיני פלשאבקים קטנים ומשעשעים ומידי פעם אותו סיפור מכמה POV שונה שמראה איך אנשים תופסים דברים שונה.
אז ממש התבאסתי לגלות שהיא בוטלה:-(
נ.ב. #1 הייתי מרותקת לאאוטפיטים של הבנות. לא תמיד הם היו יפים אבל גם כשלא זה עניין אותי.
נ.ב. #2 קטע שהעונה הסתיימה פחות או יותר זהה לסיום עונה 2 של איך פגשתי את אמא, אני מניחה לא במקרה בכלל.
נ.ב #3 קומדיות חייבות לחזור לעונות מלאות של 22 פרקים, גם אם הן בסטרימינג. סיטקום לא יכול להיות באורך 8 פרקים אי אפשר להתחבר לקומדיה ככה.
נ.ב. #4 היה מאדדדדדדדדדדד מוזר לראות את סנדי ריברס AKA ווסלי ככה:-D

Aranel Nenharma

Well-known member
The Tourist - עונה 2
מי שעוד לא צפה בסדרה, אז אני יכולה להגיד שגם אחרי עונה שנייה היא עדיין מאוד טובה (וג'יימי דורנן:love:)
מאוד נהנתי מהצפייה
ואני שמחה כי יש סוף מאוד פתוח לעונה 3 (רק שגם הפעם לא יקח שנתיים ;-()
התחושות שלי מהעונה הראשונה כן שונות כי שם התאהבנו בדמות החמודה של אליוט והתאכזבנו לגלות בסוף כמה רשע הוא
ובעונה הזו כבר באנו וידענו למה לצפות (ועדיין אהבתי את אליוט למרות כל מה שעשה)
כן היו קטעים קצת לא קשורים כמו זה שהאלמנה היא במקרה השכנה של השוטר, גם איתן שהגיע לאירלנד לא היה קשור וכנראה כתבו אותו רק בשביל קידום העלילה עם זה שעקב בטלפון אחרי הלן
ויש את הבחורה מהעונה הקודמת שאליוט הבריח בה סמים (וגם פה כמה נוח שהיא ישבה ליד איתן) אבל לא באמת סגרו את העלילה שלה, האם היא באמת מרגישה מרוצה ושהיא ביצע את הנקמה? הרי אליוט הצליח להביא את החברה שלו לבית החולים, ומאז לא ראינו אותה, אני כן אשמח שהיא תחזור בעונה 3 ויסגרו יותר את הסיפור שלה.
ואני לא בטוחה לגבי מה היחסים בין הלן לאליוט, ראינו שיש שם חוסר אמון (ברור לחלוטין) וכמו שעונה 1 העלתה את השאלה אז גם פה השאלה חזרה - האם ניתן לסלוח לאדם על מעשי עבר שלו? לא משנה כמה נוראים הם, האם איבדון הזכרון באמת אומר שאליוט הוא לא יוג'ין?
וממש אבל ממש היה חסר לי אימוג'י של בוריטו, כאילו זה היה כל הקטע של עונה 1 וככה היא נגמרה, אז למה אפילו פעם אחד הם לא שלחו בוריטו אחד לשני

טוני החתול

Well-known member
מנהל
The Tourist - עונה 2
מי שעוד לא צפה בסדרה, אז אני יכולה להגיד שגם אחרי עונה שנייה היא עדיין מאוד טובה (וג'יימי דורנן:love:)
מצטרף להמלצה על הסדרה.
עונה 2 באמת עדיין מאוד טובה, אם כי נראה לי שאהבתי יותר את עונה 1 פשוט כי זה הרגיש טרי לחלוטין
האמת שמביך אותי לומר שאומנם ראיתי החודש את העונה, אבל אני מרגיש שאני כבר לא זוכר את כל מה שהיה בה.
זה חלק מהעניין לפעמים כשאני רואה בבינג' עונה שלמה ביומיים.
ואני שמחה כי יש סוף מאוד פתוח לעונה 3 (רק שגם הפעם לא יקח שנתיים ;-()
אז למשל אני ממש לא זוכר איך היא מסתיימת ומה פתוח לעונה שלישית.
(אל תרדי עלי, אני זקן)
גם איתן שהגיע לאירלנד לא היה קשור
איתן לחלוטין הרגיש לי לא קשור ולא אהבתי בהתחלה שהחזירו אותו. אבל בסופו של דבר אהבתי את זה. הוא היה אתנחתא קומית נחמדה. גם אהבתי את זה שבסופו של דבר הוא באמת עזר לאליוט ולא רק הפריע.

השוטר גם הרגיש לי תוספת מוזרה לעונה וכל העניין עם זה שהוא חוטף את הלן והיא מתחפשת לאשתו ונראה שהוא מטורף לחלוטין אבל בסוף הוא אולי לא מטורף לחלוטין. הרגיש לי מוזר מידי. אם כי היה מעניין שגרמו לנו לחשוב שהוא בכלל שיקר לגבי זה שהוא היה נשוי בכך שאמא שלו אמרה שהוא אף פעם לא התחתן, אבל בעצם היא פשוט לא זוכרת את זה.
גם פה השאלה חזרה - האם ניתן לסלוח לאדם על מעשי עבר שלו? לא משנה כמה נוראים הם, האם איבדון הזכרון באמת אומר שאליוט הוא לא יוג'ין?
זאת בהחלט שאלה מעניינת.
וזה בכלל מרשים שמצליחים לעשות משהו באמת מעניין ולא פשוט חזרה רגילה על הטרופ של אמנזיה.
אני גם אהבתי את השילוב של זה עם הגילוי שיש לו בן.
וממש אבל ממש היה חסר לי אימוג'י של בוריטו, כאילו זה היה כל הקטע של עונה 1 וככה היא נגמרה, אז למה אפילו פעם אחד הם לא שלחו בוריטו אחד לשני
את עונה 1 לרוע המזל אני ממש לא זוכר אז יש לי רק זיכרון מאוד כללי של זה.

עכשיו אני נזכר שבסוף הגילוי הגדול הוא שאמא של אליוט היא חצי אחות של ראש המשפחה היריבה. והיא הסתירה את המידע הזה שנים. וזה כזה סוג של מטומטם שהיא התעקשה לשמור על היריבות בין המשפחות בעוד שהמידע הזה היה יכול לקרב בינהם.

*איזה קטע, עכשיו פתאום החלטתי לבדוק מי השחקן ששיחק את פרגל (הבן של אליוט) וגיליתי שזה שחקן שאני בעצם מכיר מהסרט Sing Street שגם כיכב בסדרה Wayne שאהבתי.

אגב, @dilia snake
בעונה הזאת משחק שחקן שתכירי מעונה 2 של KIN זה שמשחק את אבא של מייקל
השחקן שמשחק את אבא של מייקל בKIN משחק בסדרה הזאת תפקיד מאוד דומה - גם כאן הוא ראש של משפחת פשע.
אבל למרות הדימיון הכללי הזה הוא מאוד שונה בכך שהוא הרבה פחות פסיכי ונוראי.

dory30

Well-known member
כשראיתי סדרה שהיא גם אמריקאית וגם במקום הראשון בנטפליקס מבחינת הורדות לשנת 2023 חשבתי: "עוד זבל". ממש לא, סדרה מעולה! עשויה טוב, דמויות מעניינות ובעיקר משאירה טעם של עוד. הסיום של עונה 1, שבו דיאן מתבוססת בדמה ואבא של מאדי מוסגר לרשויות- הוא בהחלט סוף טוב מתבקש. השאלה היא איך ישמרו על רמה בעונה הבאה. מחכה בקוצר רוח. ואתם?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בגלל שאני חולה בקורונה אז היה לי די הרבה זמן בימים האחרונים לראות טלוויזיה.
אז הספקתי:
לסיים את העונה השנייה של ברוכים הבאים לרקסהאם - זאת סדרה דוקומנטרית ממש טובה שאני ממש ממליץ עליה גם למי שלא אוהב כדורגל. אישית ממש לא מעניין אותי כדורגל, אבל לחלוטין הצליחו לגרום לי לתחושה של מתח לגבי מה יהיה עם הקבוצה הזאת. חוץ מזה יש הרבה פרקים שמתמקדים בדברים נלווים שקשורים בעקיפין למועדון הכדורגל. למשל פרק שמתמקד באסון נוראי שקרה בעיר לפני 90 שנה ובו מתו מעל מאתיים איש ואיך שומרים על הזיכרון הזה בעיר ובקבוצה. או פרק שמתמקד בקבוצת הכדורגל נשים שהיא ממש לא המוקד של הסדרה.
ראיתי את כל העונה של הסדרה החדשה In The Know - זאת סדרה על קבוצה של אנשים בתחנת רדיו ציבורית בניו-יורק. המרכזי הוא שדר רדיו ליברל קיצוני ונורא מעצבן. הסדרה היא בסטופמושן, אבל במהלך הסדרה הוא מראיין כל מיני סלבריטאים שמופיעים בלייב אקשן על מסך שהוא צופה בו. יש בערך שני סלבריטאים כאלו בפרק (בין היתר: פין וולפהארד, מייק טייסון, יו לורי וגם כמה מוזיקאים, סופרים, מתאבקים שפחות הכרתי). הראיונות עצמם מאוד מצחיקים.
אני ממליץ. הרבה מהדמויות שם מעצבנות, אבל התוצאה מצחיקה והרבה פעמים גם חמודה. חוץ מזה יש רק 6 פרקים קצרים אז זה השקעה נמוכה.
ראיתי חצי מהעונה של הסדרה החדשה The Artful Dodger - הסדרה עוסקת בדמות של ג'ק דוקינס שהיה נער גנב בספר אוליבר טוויסט. אבל עכשיו הוא גדל והוא רופא מנתח באוסטרליה. כמובן שהוא נגרר לדברים לא טובים במהלך הסדרה.
אגב, אני לא קראתי את הספר ולא נראה לי שאפילו ראיתי אי פעם עיבוד קולנועי, אבל אני שמעתי על הדמויות ובאופן כללי לא הפריע לי שאני לא יודע מה בעצם היה בספר.
בהתחלה קצת לא הייתה בטוח, אבל אולי זה בגלל שהפרק הראשון הרגיש לי אינטנסיבי מידי ומדאיג. אבל זה כנראה בגלל שהיה לי חום וזה היה לי קשה לעכל. אני די נהנה מאז, אם כי אני מעדיף שלא לראות יותר מפרק ליום.
התחלתי מההתחלה את פיוצ'רמה - ראיתי רק 4 פרקים ואני די מתאכזב כי חשבתי שאני לא זוכר כלום מזה שראיתי את העונה הראשונה לפני יותר מ20 שנה, אבל בנתיים מרגיש לי שאני זוכר כמעט הכל. אני לא יודע אם לדלג לעונה מאוחרת יותר.
חוץ מזה כמובן שאני רואה אנג'ל - וכותב על זה בשרשור המתאים.
וגם ראיתי היום את פרק סיום העונה של פרסי ג'קסון - אבל גם לזה יש שרשור מתאים.

dory30

Well-known member
אני מאמין שהגיע הזמן לשרשור חדש, לא? בכל מקרה, שמתי ספוילר:

הסדרה המבוססת על ספרו של הרלן קובן אדירה. אחרי שני פרקים, יש לי כבר חשודים בהיעלמות או ברצח של בעלה של הקצינה לשעברה: היא עצמה, הגיס שלה, המטפלת והחותנת שלה. בקיצור, כמעט כל מי שהוא בן 18 ומעלה. כולם אדירים: מישל קיגן, ריצ'רד ארמיטג', ג'ואנה לומלי ואחרים. היחיד שמאכזב הוא עדיל אחתאר (להרוג את איב, סרטי תעלומת רצח), בתפקיד הבלש עם בעיות הראייה. לא אמין.

למעלה