דיוני סדרות #124

didalf

Well-known member
גם לי זה הרגיש הרבה פעמים שלא ממש רואים איך הם חברים כי כמעט תמיד ראו אותם יותר עוקצניים נורא אחד כלפי השני. בעיקר היא כלפיו.
אני תוהה אם זה ככה גם בספר, כי אחרת אני לא מבין למה שיעשו את זה ככה.
אבל זה מזכיר לי משהו שנאמר לפעמים - שרק עם חברים טובים ממש אתה יכול להיות מגעיל.
(האמת אני כרגע זוכר שאמרו את זה שני השחקנים הראשיים של הארטסטופר והם אמרו שזה משהו מאוד בריטי)
אז בסרט הם הצליחו להיות עוקצניים אחד כלפי השני ועדיין היה אפשר להרגיש מה מחבר אותם.

אני דווקא חושב שהשחקנית הזאת הייתה מעולה בתפקיד והייתה אמורה להיות רוב הזמן לא לייקבל. ולדעתי זה דווקא עבד טוב עם הדמות.
לדעתי לא. אן התאווי שהוכיחה שאפשר להיות צינית ושנונה בלי להיות מרמרה מהלכת.
בסדרה ממש לא נהניתי ממנה היא הרסה את הסדרה לדעתי.

גם בסדרה הם התכוונו לשכב בסוף הטיול ומה שעצר אותם זה כשההורים שלו צצו.
ובפרק הראשון לא ראינו שהם התנשקו בסוף הפגישה ההיא (אחרי שהוא רץ אחריה) אבל אז ראו את זה בפלאשבק בסוף הסדרה.
אה אז יש לי זיכרון קצר מאד:-D
אני לא באמת יכול להיות אובייקטיבי. בין היתר כי לא ראיתי את הסרט, אבל לי זה נשמע שהסדרה טובה יותר.
נופ. אני ראיתי את שניהם לכן אני הכי אובייקטיבית וצודקת|פטיש|
סרט/סדרה רומנטים בנחנים בכימיה בין הדמויות הראשיות. בסרט זה עבד פי מליון.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כמה מילים על Avatar: The Last Airbender
(גרסת הלייב אקשן של נטפליקס)

ראיתי רק שישה מתוך שמונת הפרקים של העונה הזאת, אבל אני כבר מעוצבן.
אבל זה לא מהסדרה עצמה.
באופן שקצת מפתיע אותי אני ממש ממש ממש נהנה מהסדרה. יש כל מיני שינויים מהמקור, אבל זה צפוי והגיוני מאוד שיהיו.
מה שמעצבן אותי זה האנטי הענקי שיש בכל האינטרנט נגד הרימייק הזה.
ולא רק באינטרנט, אלא היה לי מריבה עם מישהי מהעבודה שלי לגבי זה (לטענתה בשלב מסויים הרמתי את הקול שלי והתנצלתי, אבל זה באמת היה מעצבן)
זה בעיקר מרגיש לי מגוחך כי זה מרגיש כאילו אנשים ציפו שהסדרה הזאת תהיה carbon copy של הסדרה המצויירת ומעוצבנים מכל דבר קטן שבו הסדרה הזאת שונה.
במידה רבה אני עדיין מסכים עם מה שהרגשתי לפני שהתחלתי לצפות בסדרה - שזה היה מיותר לחלוטין לעשות רימייק לייב אקשן לסדרת האנימציה כי היא כבר הייתה די מושלמת (יש לה 100% ברוטן טומטוס). אבל אם כבר יש אז גרסת הלייב אקשן שקיבלנו כאן היא בערך הדבר הכי טוב שיכלנו לקוות לו.
כלומר כן, היו יכולים באמת ליצור מחדש בדיוק סצנה סצנה את כל 20 פרקי החצי שעה של העונה הראשונה של הסדרה ההיא, אבל זה לא היה הופך את זה ליותר טוב, אלא פשוט ליותר מיותר.

זהו, זה היה הראנט שלי על בני אדם ולא על הסדרה.

כשאני אסיים על הסדרה אני אכתוב עליה (ואלא אם כן שני הפרקים הבאים יהיו ממש מאכזבים אני כנראה אשבח אותה)

didalf

Well-known member
כמה מילים על Avatar: The Last Airbender
(גרסת הלייב אקשן של נטפליקס)

ראיתי רק שישה מתוך שמונת הפרקים של העונה הזאת, אבל אני כבר מעוצבן.
אבל זה לא מהסדרה עצמה.
באופן שקצת מפתיע אותי אני ממש ממש ממש נהנה מהסדרה. יש כל מיני שינויים מהמקור, אבל זה צפוי והגיוני מאוד שיהיו.
מה שמעצבן אותי זה האנטי הענקי שיש בכל האינטרנט נגד הרימייק הזה.
ולא רק באינטרנט, אלא היה לי מריבה עם מישהי מהעבודה שלי לגבי זה (לטענתה בשלב מסויים הרמתי את הקול שלי והתנצלתי, אבל זה באמת היה מעצבן)
זה בעיקר מרגיש לי מגוחך כי זה מרגיש כאילו אנשים ציפו שהסדרה הזאת תהיה carbon copy של הסדרה המצויירת ומעוצבנים מכל דבר קטן שבו הסדרה הזאת שונה.
במידה רבה אני עדיין מסכים עם מה שהרגשתי לפני שהתחלתי לצפות בסדרה - שזה היה מיותר לחלוטין לעשות רימייק לייב אקשן לסדרת האנימציה כי היא כבר הייתה די מושלמת (יש לה 100% ברוטן טומטוס). אבל אם כבר יש אז גרסת הלייב אקשן שקיבלנו כאן היא בערך הדבר הכי טוב שיכלנו לקוות לו.
כלומר כן, היו יכולים באמת ליצור מחדש בדיוק סצנה סצנה את כל 20 פרקי החצי שעה של העונה הראשונה של הסדרה ההיא, אבל זה לא היה הופך את זה ליותר טוב, אלא פשוט ליותר מיותר.

זהו, זה היה הראנט שלי על בני אדם ולא על הסדרה.

כשאני אסיים על הסדרה אני אכתוב עליה (ואלא אם כן שני הפרקים הבאים יהיו ממש מאכזבים אני כנראה אשבח אותה)
ניק השרשור הזה בן שלושה חודשים אני מתחננת שתפתח חדש;-(

didalf

Well-known member
מצטערת אבל העובדה שהצלחת להגיע למריבה של ממש בטונים גבוהים עם מישהי בעבודה על סדרה מצחיקה אותי קצת:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל

didalf

Well-known member
אני לא

אני

לא
מבין למה גיל השרשור משנה אם הוא לא כל כך ארוך.

טוב תפוז מנסה לעצבן אותי למוות היום

אני אמשיך מחר
כי זה מעצבן אחכ בחיפוש ועוד כל מיני דברים שמציקים לי.
לדעתי למען הסדר הטוב שרשור דיוני סדרות צריך להפתח כל שבועיים או מעל 60 תגובות אבל אני לא מנהלת... (פאסיב אגרסיב).

Lhuna3

Well-known member
לא
מבין למה גיל השרשור משנה אם הוא לא כל כך ארוך.
האמת שלהקל על חיפושים עתידיים זו סיבה טובה מאוד.
במיוחד שהחיפוש של המערכת פה לא עובד, אז לפי תאריכים זו הדרך היחידה למצוא דברים מהעבר, נגיד את ההודעות שלנו על סוף עונה 6 של הרופא הטוב מצאתי לפי חיפוש שרשורים בקרבת תאריך השידור של הפרק, אז כשהשרשור מכיל הודעות שמתפרשות על כמה חודשים שלמים זה מקשה.

didalf

Well-known member
במיוחד שהחיפוש של המערכת פה לא עובד, אז לפי תאריכים זו הדרך היחידה למצוא דברים מהעבר, נגיד את ההודעות שלנו על סוף עונה 6 של הרופא הטוב מצאתי לפי חיפוש שרשורים בקרבת תאריך השידור של הפרק, אז כשהשרשור מכיל הודעות שמתפרשות על כמה חודשים שלמים זה מקשה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לדעתי למען הסדר הטוב שרשור דיוני סדרות צריך להפתח כל שבועיים או מעל 60 תגובות אבל אני לא מנהלת... (פאסיב אגרסיב).
אוקי, אם הייתם נותנים לי את ההסבר ההגיוני הזה בעבר הייתי עושה את זה.

limors2

Active member
באתי לקלקל ולומר שדווקא מצאתי את ההודעות על one day (כמה בכיתיייייייי מה זה, מאשימה את שעת הלילה) וההודעה של ניק על אווטאר ממש בקלות, והחיפוש ממש ממש לא שיתף פעולה.

אבל יכול להיות שזה בגלל שזכרתי שראיתי את ההודעות מסומנות בספוילר אז הלכתי לשרשור שקראתי 😅

טוני החתול

Well-known member
מנהל
באתי לקלקל ולומר שדווקא מצאתי את ההודעות על one day (כמה בכיתיייייייי מה זה, מאשימה את שעת הלילה) וההודעה של ניק על אווטאר ממש בקלות, והחיפוש ממש ממש לא שיתף פעולה.

אבל יכול להיות שזה בגלל שזכרתי שראיתי את ההודעות מסומנות בספוילר אז הלכתי לשרשור שקראתי 😅
בדיוק

תתרגלו לשרשור #125 כי אני הולך להשאיר אותו עד 2025 :p

למעלה