היתכן שעלי הכהן הזקן נרצח

פשט דרש (ואפילו סוד)

ויפל מעל הכסא אחורנית ( בעד יד השער )ותשבר מפרקתו(וימת כי זקן האיש וכבד) והוא שפט את ישראל ארבעים שנה ויפל מעל הכסא אחרנית ותישבר מפרקתו והוא שפט את ישראל ארבעים שנה ( סמלים) ויפל בעד יד השער וימת כי זקן האיש וכבד והוא שפט את ישראל ארבעים שנה ( עובדתי) ולא כמו שאת חושבת ויפל מעל הכסא אחורנית בעד יד השער וימת ותשבר מפרקתו כי זקן האיש וכבד והוא שפט את ישראל ארבעים שנה במקרה של מוות נורמלי היה נכתב ויפל בעד יד השער וימת כי זקן האיש וכבד והוא שפט את ישראל ארבעים שנה

masorti

New member
אני לא צריך שחקני חיזוק.

אני מסוגל לחשוב בעצמי. אבל אם שני אנשים בעלי השקפות כה שונות חושבים על התיאוריות שלך שהן קישקוש, יש חשד לסברה שהן אכן קישקוש.

shushu10

New member
עם יד על הלב, אברהם, המשמיץ הוא אתה ולא אחר

לפרשן מוות בעקבות נפילה ושבירת מפרק כ - רצח - זוהי השמצה גסה של הכתובים. עליך להזהר בדבריך וגם לקחת אחריות עליהם. עליך להסביר מי רצח ,למה רצח, איך רצח, וכו'. והכי חשוב - איכן זה מופיע בתנ"ך - כל זה מוטל עליך באם אתה מעונין שדבריך יתקבלו ראשית דבר -וזאת בטרם יתנו אנשים את דעתם על כתיבתך.

הצילו!!!

כשאני קורא את השרשור הזה אני ממש נופל על הרצפה. לדעתי אם ימצאוני מת על הרצפה בבוקר ויראו היכן גלשתי, לא יזמינו חוקר לראות מי דחפני לאחור. הם פשוט יקראו את השרשור ויפלו גם הם...

למעלה