ועכשיו, עד ששתחילו להעביר...

CitizenErased

New member
ועכשיו, עד ששתחילו להעביר...

את כל הדיונים/פינות/ויכוחים וכו'
לכאן, אני אפתח דיון... כמו שאולי ראיתם בסקר או בעמוד הראשי, הולך להיות שבוע בריטרוק
אז קודם כל תצביעו בסקר ועכשיו תספרו כאן למי הצבעתם ולמה ומה אתם מקווים לראות בשבוע בריטרוק
דונו!!

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif רייזורלייט.

כי כי כי.. אני פשוט אוהבת אותם יותר מהלהקות האחרות. את האחרות אני אפילו לא אוהבת.. חוץ מארקטיק מונקיז שהם טובים ויש לי את הדיסק שלהם ><" ושל רזורלייט הורדתי חחח אבל שיהיה כסף נקנה.

CitizenErased

New member
אני חייבת לציין שעוד חיבבתי את...

רייזורלייט, עד שראיתי אותם מחממים את מיוז בדצמבר. הם היו דיי מזוויעים חי. אבל לטובתם אני אגיד שהם מאוד נחמדים.

Dead Scene

New member
הצבעתי לקאסאביאן

כי אני חושבת שייש להם צליל מאוד מיוחד בהשוואה לרוק הלהקות של ימנו. הם נשמעים וינטג'

כן הם פשוט מצויינים

אם לא היה אואזיס או מיוז ברשימה הייתי מצביע להם. בחיי שהיום שמעתי את השיר (היחסית חדש שלהם) בMTV2 עצמתי את העייניים והייתי בטוח שאני שומע את הביטלס :-| . AMAZING.

Rose131

New member
מיוז

כי יש להם את הסאונד הכי מיוחד+אני אוהבת ומכירה יותר שירים שלהם מהשאר

LIly845

Well-known member
ארקטיק

כי אותם אני הכי אוהבת ,אפילו שכל השאר גם טובות.

DesertRose7

New member
התלבטתי הרבה..

בין אואזיס לארקטיק.. אבל אואזיס לקחו בסופו של דבר. לארקטיק מנקיז יש עוד הרבה להוכיח ולעשות - דברים שאואזיס רק יכולים ללמד אותם

CitizenErased

New member
../images/Emo45.gif זה משהו אחד שמאוד...

מרתיע אותי מארקטיק. מאוד מתלהבים מהם אבל תכלס הם רק בתחילת דרכם... והרי נורא זה שבגלל שכל כך מתלהבים מהם הם אשכרה הוציאו ספר ביוגרפיה!! כאילו, הם רק התחילו וכבר הוציאו ספר ביוגרפיה. זה ממש גרם לי לחשוב "טוב שלא..."

DesertRose7

New member
יאפ.. מישהו תפס תחת

אני רק מאוד מקווה בשבילם שהנחיתה תהיה קלה, או שאפילו לא תהיה נחיתה. כי הם נמצאים כרגע מאוד גבוהה מבחינת הציפיות מהם, רק מה אם הם לא יעמדו בהם?! אבל תכלס, אני ממש אהבתי את האלבום הראשון שלהם ואני מאוד בעדם

DesertRose7

New member
קשרתי אותך../images/Emo70.gif

יואו אני לא כחולה
שמעי.. הכל יכול להשתנות

sha na na revol

New member
ציפיות זה מעצבן...

תכל'ס, מה הקטע עם להשוות אלבום של להקה לקודמים שלה? צריך (לדעתי) שכל אחד יהיה בפני עצמו.

DesertRose7

New member
זה הכי טבעי בעולם

לראות מה השתנה ומה קרה בין אלבום לאלבום. אבל אנשים לפעמים שוכחים שבדרך כלל המון משתנה באמנים עצמם בין אלבום לאלבום, מה שישתקף באלבום עצמו וסוגרים את עצמם לשינויים האלה וישר קוטלים את החומר החדש. זה פשוט לא בא בחשבון אצלי

כן האלבום הראשון גדול..

ויש להם פשוט ה-מ-ו-ן פוטנציאל. אני באמת חושב ומאמין בהם שהם לא יאכזבו. יש בהם פשוט משהו פשוט כלכך שהופך אותם למיוחדים. o_O

LIly845

Well-known member
מסכימה../images/Emo45.gif

גם אני לא מבינה מה הקטע להוציא ספר רק בתחילת דרכם...אבל בכל זאת מאוד אהבתיע את הדיסק שלהם.

למעלה