ועכשיו, עד ששתחילו להעביר...

CitizenErased

New member
...

אני לא יודעת איך לתאר את זה אבל זה משהו יותר אינסטרומנטלי לדעתי. לוסטפרופטס יש להם סגנון יותר אמריקאי, יותר דומה לשם MCR ופוב למשל מאשר לשל הלהקות שצויינו לעיל חח היה לי דיון ארוך על זה שלהקות בריטיות תמיד ישמעו יותר טוב חי בגלל שבגרסאות הסטודיו של השירים שלהם שומעים הרבה יותר כלי נגינה מאשר אפקטים והם עושים הכל... בעוד שלהקות אמריקאיות יש משהו יותר קצת יותר "מלאכותי" שכזה, יותר נגיעות של אחרי ההקלטה.. ולמרות שלוסטפרופטס הם בריטים, הם יותר נשמעים כמו הלהקות האמריקאיות האלה.

orw93

New member
אה הם סקוטים?פיל|

טוב, אני מוציאה את עצמי טיפשה אז אני לא שואלת יותר שאלות

CitizenErased

New member
למה טיפשה? ../images/Emo3.gif

זה טבעי לא לדעת ז'אנר מדויק של מוסיקה, גם אני ממש לא יודעת להגדיר את מיוז אפילו, כמה שאני אובססיבית עליהם.. חח

orw93

New member
מיוז בגנון כמו רדיוהד../images/Emo205.gif

זה מה שאני יודעת עליהם
רק שמיוז קצת יותר טובים מרדיוהד. את רדיוהד לא אוהבת בכלל ומיוז סבירים

sha na na revol

New member
זה נשמע חמוד, כלומר

השגיאה שלך.... תארו לכן את מת'יו בלאמי הולך לגנון עם ת'ום יורק?...

orw93

New member
זה מה שאמרו לי../images/Emo205.gif

שיש דמיון בינהם- השפעה של מיוז מרדיוהד או משהו בסגנון הזה. אני לא שומעת את אף אחת מהלהקות כדי להגיד לכם אם יש דמיון או לא

CitizenErased

New member
רדיוהד ומיוז הרבה יותר שונים...

ממה שלצערי מציגים אותם חח טום יורק הוא גאון מוסיקלי (עד כמה שהוא מוזר) וגם מאט בלאמי גאון מוסיקלי.. לדעתי לפחות חח ופה בערך נגמר הדמיון בין ה2 חח זה נכון שהאלבום הראשון של מיוז נשמע קצת כאילו מושפע מרדיוהד, למרות שמיוז מעולם לא הזכירו אותם אפילו והזכירו הרבה אנשים אחרים אבל זהו, האלבום השני שלהם כבר ניפץ כל דמיון שהיה. ואגב, כנראה שאחת הסיבות שמשווים בין ה2 זה בגלל שגם מאט וגם טום מושפעים מג'אף באקלי ז"ל..

LIly845

Well-known member
אני לא שמה לב להשפעה

באף שיר של אף אחת מהלהקות משירים של ג'ף באקלי..

sha na na revol

New member
לעומת זאת...

שניהם לדעתי מושפעים מהפיקסיז, לא
אבל זה בערך כל להקה בימינו... איזה מוזר זה.

LIly845

Well-known member
../images/Emo6.gifבאמת מוזר..

אבל כל עוד הם עושים זאת בצורה "נחמדה" אין לי בעיה.

Ellabll

New member
בריטפופ או בריטרוק זה לא משנה

ההגדרה (ממש בכללי) אלו להקות שיצאו בין השנים 93-97 בבריטניה ומושפעות ממוזיקת המודז הבריטית של שנות ה 60 (ביטלז, רולינד סטונז, סמול פייסז, קינקס...) מהפאנק הבריטי של שנות ה70 (ג'אם, סקס פיסטולז, קלאש...) ומהפוסט פאנק הבריטי של שנות ה80-70 (ג'וי דוויזן, קיור, PIL, וויר וכו'...). מאופיינת באפקט ואוו=אוו בגיטרה כזה ובקול מעפנף של הסולן. תכלס עד היום יש דיונים חופרים אם היה סיגנון ואופנה כזו, כי הלהקות כל כך שונות מעצמן, ורובן התפתחו לכיוונים אחרים לגמריי (פאלפ, סוויד, בלר) וזה היה כינוי של העיתונאות לכל הלהקות האלו שהתפרסמו באותה התקופה, משם זה התחיל נכון זיון שכל? ושי ויקיפדיה אם זה לא מובן

orw93

New member
../images/Emo205.gif

אלו להקות שיצאו בין השנים 93-97 בבריטניה חוץ מאואזיס ואולי מיוז (אבל אני לא סגורה על זה) אף אחת מהלהקות שמופיעות בסקר לא יצאו בין השנים האלה.

Ellabll

New member
נכון

זה למה לא הבנתי תקטע שלו באמת מה שכן, יש זייני שכל שטוענים שכל הלהקות האלו שיוצאות עכשיו, בלוק פרטי, קייזר צ'יפס, אדיטורז בלה בלה בלה אלו "תחיית גל הפוסט פאנק החדש" או משהו מזיין בשכל כזה

Killamangiro

New member
הסקר מדבר על הבריט-רוק לפי מה ששמתי

לב. שזה הופך אותו ליותר כללי כך שגם ה"פוסט בריטפופ" נכנס כמו הלהקות שציינת (ומיוז התפרסמו הרבה אחרי הבריטפופ...). האמת שחוץ מאואזיס אף אחת מהלהקות שבסקר לא נחשבות לבריטפופ "אורגינלי"...

למעלה