ועכשיו, עד ששתחילו להעביר...

sha na na revol

New member
רייזורלייט.

כי חוץ מהארקטיק מאנקיז זו מין רשימה רוקיסטית!11 כזאת. אני חייב את היסוד הלא-רציני שיהיה לי בלהקה.

MirrorGirl

New member
אקרטיק מאנקיז../images/Emo28.gif

כי אני פשוט אוהבת תלהקה חח תתחדשו על הפורום!!! |באיחור|

קשה. >< ../images/Emo60.gif

מתלבט בין ארקטיק מאנקיז למיוז. למרות שאני אוהב גם אואזיס וסנואו פאטרול. נלך על מיוז.

LiLuLiL

New member
אני היחידה שהצביעה למיוז?../images/Emo12.gif

אז מיוז אם לא הבנתם
וכי אותם אני הכי אוהבת משם, והכי מתחברת, חוץ מזה, מאט.

CitizenErased

New member
מיוז מובילים בסקר...

אז כנראה שאת לא היחידה וחשוב לי לציין שאני לא פתחתי עוד כינויים ולא הצבעתי יותר מפעם אחת חחחח

CitizenErased

New member
לא באמת שלא חחחחח

האמת שיש לי עוד 2 יוזרים בתפוז, ישנים ואני זוכרת את הסיסמאות שלהם חחחחח אבל למי יש כח?! זה לא מספיק חשוב לי חחחחח

אואזיס...כמובן

האמת שמיוז לא נופלים מהם (בלשון המעטה)... אבל עדיין... לעת עתה, אני מעריך יותר את אואזיס. אני חושב שקריירה של 15 שנים לא הולכת ברגל (מ1992 כשנואל הצטרף ללהקה הכושלת של ליאם והפך אותם לאואזיס). יכול להיות שאם הייתי מכיר עוד שירים של סנואו פטרול אולי הייתי חושב עליהם.. אבל כעת אני מכיר רק את OPEN YOUR EYES (שהוא שיר יפיפה). אז אני מניח שאם לא אואזיס זה היה הולך ככה: אואזיס מיוז קאסאביאן ארקטיק מאנקיז רייזורלייט סנואו פטרול קין

מיוז

התלבטתי ביניהים לבין אואזיס (היחידים שאני מכירה מהרשימה), אבל בחרתי מיוז כי הם יותר מיוחדים ויש להם סאונד שונה ייחודי להם.

נו הייתי חייבת מיוז../images/Emo223.gif

אואזיס מדהימים לאט לאט אני שומעת עוד שירים שלהם והם משהו מיוחד ארקטיק מאנקיז יש להם שירים שאני ממש ממש אוהבת ויש כאלו שלא סנו פאטרול חמודים++++ חוץ מהשיר החדש שלהם שמעצבן אותי את קאסקביאן התחלתי לחבב, קין גם בסדר ורייזורלייט, אני חושבת שהאלבום הראשון שלהם הוא אחד הטובים שיצאו. אבל מיוז מתעלים על כולם.

Luna Sphere

New member
לג'וני..

וגם אני, אבל יש אחד עיקרי, שמדאיג אותי עכשיו יותר מכל דבר אחר שאי פעם דאגתי אליו....

למעלה