ועכשיו, עד ששתחילו להעביר...

CitizenErased

New member
גם אני ניסיתי לשלוח הודעות..

וזה לא קיבל
בעיה בתפוז, ממש מעצבן

Luna Sphere

New member
פעם אחרונה אני מנסה לכתוב את זה...

שיימוס קרייג כתב ביוגרפיה עליהם, זה לא מטעמם והם לא הוציאו את זה.

sha na na revol

New member
הם לא היחידים

שיצאו להם ביוגרפיות אחרי האלבום הראשון... אני יודע כי בואי נגיד שיש לי כמה 'יצירות' כאלה בבית. :| בכל אופן, ספר כזה, עזבי שהוא לא רשמי, נועד רק למלא ביקוש. מישהו רצה למכור את זה כל עוד אנשים יקנו. זה לא אומר דבר על אם מעריכים בחשיבותם או לא.

CitizenErased

New member
בתגובה לך ולLuna...

אני שמחה לשמוע שהביוגרפיה לא רשמית כי הייתי בטוחה שכן
עזבו שבכל מקרה לדעתי לוקחים מהם יותר ממה שהם אבל זה כבר עניין של טעם ואין טעם להתווכח חח

sha na na revol

New member
הם לא כאלה מעניינים אותי...

אבל אין לי מה להתלונן עליהם כל עוד אני חושב שהם בסדר, העניין הוא שחשיפה תקשורתיות של להקות נורא מפריעה לאנשים מסוימים ואני ל-א מבין את זה. סה"כ ככה זה, הייפ יוצר עניין בלהקה ואנשים יזכרו אותה אח"כ וזה לא דבר שלילי בתעשייה שיכולה להיות דווקא אכזרית וקשה... יש את רוב הלהקות שגם מהמינימום שבמינימום הן לא יהנו.

DesertRose7

New member
ברור שיקנו

יש כל כך הרבה באז מסביבם שכל דבר עם השם שלהם ימכר כרגע. לא קשור אם לאחרים יצאו או לא, מדברים כרגע ספציפית עליהם. אל תקחי את זה לא נכון - אני הכי בעדם ויש לי המון הערכה אליהם ובכלל אני די סוגדת לאלבום שלהם ומתה לשמוע חומר חדש כל הזמן. התקליט שלי של Leave Before The Lights Come On מאיים לשבוק חיים מרוב הסיבובים שהוא עשה על הפטיפון שלי

new art riot

New member
אואזיס

את קין, רייזורלייט וסנואו פטרול אני לא סובלת, את השאר מחבבת פלוס.

מיוז ביותר. ../images/Emo115.gif

למרות שגם אואזיס טובים. פשוט את כל הלהקות האחרות אני לא ממש מחבבת ואת מיוז אני מאודמאוד מחבבת

yaelrs

New member
מיוז.../images/Emo192.gif

טוב, זה ברור כי הם אחת הלהקות האהובות עליי. חוץ ממיוז אז הייתי בוחרת את קסאביאן, אני ממש אוהבת את המוסיקה שלהם, למרות שהם נראים לי כמו חבורה של טמבלים.

orw93

New member
ארקטיק מונקיז../images/Emo205.gif

לא כל כך אוהבת רוק בריטי והם אלה עם הכי הרבה שירים בפלייליסט. ואם בריטי אז אני כבר מעדיפה את לוסטפרופטס

DesertRose7

New member
אבל הם לא בריטרוק

הם רק בריטים שעושים רוק
נהוג לקרוא לזה גם BRITPOP לחילופין וזה לא אומר שזה פופ בריטי

CitizenErased

New member
../images/Emo45.gif

וחשוב לציין שלא סתם שמתי פה להקות, אלו הלהקות שהזכירו בכתבה באתר של MTV2

sha na na revol

New member
הבריטים אוהבים את המילה 'פופ' יותר

מהאמריקאים... יש לי מחקר שטח של שנים על זה...
לרוב האמנים הבריטיים שאני שומע אין שום בעיה להגיד שהם עושים פופ (כמו נואל גאלאגר שרוב האנשים אני מניח יחשיבו אותו 'רוקיסט'.)

למעלה