חשבתי על דרך לשפר את הקשר בין הצבעת הצופים בלייב לבין איכות

• פותח הנושא xjoiq
  • פורסם בתאריך

xjoiq

New member
אם באמת היית מבינה אותי לא היית מייחסת לי דברים רחוקים מאוד

מכוונתי כמוגם שאת מנסה להרחיב את כוונתי וליחסה לכיוונים שמלכתחילה לא היה בדעתי ליחסם כלל ועיקר.
&nbsp
הבעיה במהות היא מולך ורק מולך מן הסיבה שאת מסרבת בתוקף לנהל אינטרקציה מול המהות.
&nbsp
שיהיה גם לך ערב מוצלח

trilliane

Well-known member
מנהל
לא ייחסתי לך שום דבר רחוק...

התייחסתי להצעה שלך והבהרתי למה אני חושבת שהיא מיותרת.

xjoiq

New member
אם אני אתחיל למנות את הדברים המעוותים שייחסת לי אני לא אגמור

רק בתור דוגמית: ייחסת לי שאני מחפש להבטיח את המתמודדים שלי כאילו המצאתי מנגנון פלא שיתאים ספיישל לאלה ורק לאלה שאני מתחבר אליהם. ולא לטובת כלל הכשרונות. ושכאילו אני לא יודע להעריך כשרונות שאינני מתחבר אליהם ולז'אנר שלהם(טענתי את זה במפורש אבל את,כהרגלך, קוראת אותי סלקטיבית)
ויש עוד הרבה מקרים.
&nbsp
התגובות שלך מתישים אותי ולפעמים אני נאלץ לדחות את התגובה להודעות שלך לאחרי שינת הלילה.
&nbsp
ולגבי "ההבהרה" שלך ניסיתי להבהיר לך למה "ההבהרה" שלך היא מחוררת ככברה אבל מעבר להתנפלויות לא נתת לנהל איתך מו"מ על החולשה המובנית בטענת המיותרות שאת מייחסת להצעתי.
&nbsp
אוףף גם על הבוקר הצלחת להתיש אותי

trilliane

Well-known member
מנהל
לא ייחסתי דבר למתמודדים "שלך"

אלא לאלה שאתה חושב שמגיע וראוי להם. ההבדל פה לא גדול, כי בכל מקרה מדובר בשיפוט שלך.
מן הסתם לו המצב כרגע היה הוגן בעיניך לא היית מציע לשנות את הכללים, נכון?
כלומר, מבחינתך הקהל לא מצביע בצורה "נכונה" ששופטת את המתמודדים כפי שאתה חושב שאמורים לשפוט אותם.
הנקודה היא שזו עדיין רק דעתך, ואחרים פשוט חושבים אחרת (כלומר שהם שופטים כמו שצריך, פשוט השיפוט שלהם שונה משלך), וגם "איזו מן שלווה" כתבה לך על כך.

xjoiq

New member
שטויות, את כל הזמן מייחסת דברים מעוותים וגם פה

ואפילו את מרהיבה לפעמים ששורה עליך "המוזה" לייחס לי דברים
&nbsp
אני בכלל לא מתייחס למועמדים שלי או שאני חושב שמגיע וראוי להם כדבריך וגם אין שום קשר לשיפוט שלי.
&nbsp
אבל כרגיל אי אפשר לבלבל אותך עם העובדות. לא חשוב לך מה כתבתי או מה אני אכתוב את כבר החלטת בשבילי מה כתבתי או מה אני צריך לכתוב או שבכלל כתבתי את זה בדיו סתרים כשאת המומחית הראשית לפיענוחו.
&nbsp
אני טוען שבאופן עקרוני יש עיוות בשיטה אפילו מבלי שאני אדע ו/או אשמע את המתמודדים ומה עלה בגורלם כתוצאה מהשיטה שיוצרת עיוותים באופן מובנה.
&nbsp
הקהל(ואני בתוכם-לו הייתי מצביע)מצביע באופן טרנדי. דבר הנובע מחוסר יציבות של המתמודדים ביכולת הגשה אולטימטיבית מן הסיבות שציינתי לעיל.
&nbsp
&nbsp
אבל את תמיד מעוותת את דברי באופן כרוני.
יש לך תבניות שאת ממסגרת אותי בהם למרות שכל קשר ביניהם לבין המציאות מקרי בהחלט
&nbsp
וכל תגובה ממך את מזכירה לי כל פעם מחדש את זה שהאשימו אותו שאחותו זונה למרות שאין לו אחות.

trilliane

Well-known member
מנהל
אם כך יש בעיה לוגית בטענה שלך

כי אם אין בעיניך מתמודדים ראויים, מה אכפת לך מי הולך ומי נשאר?
מי שנשאר זה לפי הצבעת הקהל, הצופים אמרו את דברם, איפה הבעיה?

אני לא מייחסת לך שום דבר מעוות, אני מבינה את מה שאתה כותב, ולראיה, "איזו מן שלווה" הבינה כמוני וענתה לך דברים שאני מסכימה איתם, רק שלא נכנסת בה כפי שאתה נכנס בי כשהיא כתבה לך (ויותר מפעם אחת) שהטענות שלך לא מגובות בעובדות. אני רואה שהתגובות שלי אליך מוציאות ממך אמוציות שליליות במיוחד, אני אפנה את הבמה לשלווה ואסתפק בלעשות לה
, בסדר? היא גם ככה כותבת לך בדיוק מה שגם אני חושבת.

xjoiq

New member
תמיד יש מתמודדים ראויים שנופלים על יום חלש בלי קשר אלי

לאהבותי והערכותי אותם.
&nbsp
אם מתמודד שמקבל הערכת המנטורים על כל ביצועי העבר ופתאום מקבל ביקורת שלילית או קטלנית אז תדעי שאותו מתמודד נפל על יום שחור.
&nbsp
ההבדל בינך לבין "איזו מן שלווה" הוא שהוויכוח איתה הוא מאתגר אינטלקטואלית והוא ענייני על בסיס עובדתי ומאלץ אותי להתמודד עם קווי חשיבה הגיוניים ומוסברים.
ואילו את לא משתמשת בטענות לוגיות אלא מחפשת מתחת לאדמה(ואני לא רוצה להשתמש בביטוי חריף בפראנויה) את "המניעים הנסתרים והנלוזים" שמסתתרים מאחורי טענותי וכך מנסה לשלול וליתר את דבריי או בדרך שלילית אחרת.
&nbsp
אני פשוט לא אוהב עד לא סובל שמייחסים לי כוונות שליליות שאין בי.

trilliane

Well-known member
מנהל
נו, ומי החליט שהם ראויים?

אם זה לא קשור אליך, אז מנין לך שהם ראויים?
אפשר לטעון שאם הקהל לא הצביע להם, הם לא ראויים מספיק, ושהיו מתמודדים ראויים יותר.
גם אם המנטורים היו בעדם בשלב מסוים, זה לא אומר כלום, כידוע.
&nbsp
אני לא מנסה לאתגר אותך אינטלקטואלית, אבל אתה עושה לי בדיוק אתה מה שאתה טוען שאני עושה לך... ושוב מכניס לי מילים לפה. אני לא חושבת, לא טענתי ולא כתבתי שיש לך "מניעים נסתרים נלוזים"
או כוונות שליליות. כתבתי שלפי האופן שבו אתה מגיב לי אני כנראה מעוררת בך רגשות שליליים, והנה, הוכחת את דבריי... אתה זה שמייחס לי פה דברים שליליים שאין בי. בי נשבעתי, מעולם לא חשבתי שיש לך "מניעים נסתרים נלוזים". מבחינתי הייתי סוגרת את הדיונים בינינו באי הסכמה, כפי שעשיתי גם עם אחרים (בהצלחה) אבל איתך זה לא מצליח כי אתה כל הזמן משייך לי כוונות לא לי שאני נאלצת לתקן שוב ושוב...

למעלה