עונה 3, פרק 15 - דו קרב הסופי בהחלט

Uri04

New member
סיכום מצב למי שלא יכול לצפות?

trilliane

Well-known member
מנהל
משחק שתייה: בכל פעם שמישהו אומר "קשה"...

או לחלופין, במקום לצאת שתויים כלוט, מוטב לקנוס את המנטורים/מתמודדים שמשתמשים כלאחר יד בתואר "קשה" ולצאת עשירים יותר...

&nbsp
ירדן אמר על "סליחה" של מתי כספי "שיר שלא מתאים לי" – צודק; לפי איך שהוא נשמע בחזרות, עדיף היה לבחור במשהו מתאים, כי הם ממש לא עושים חסד זה לזה...
אבל הביצוע של לידור אפילו גרוע יותר, ושניהם זייפו אותו ליד הפסנתר.

trilliane

Well-known member
מנהל
אתם לא יודעים מה עובר עליי... איזו תכנית מבוזבזת...

שיר של ארצי שאני גם ככה לא חובבת, אבל הביצוע של גל פשוט עייף, משעמם ולא מלהיב משום בחינה שהיא.
ירדן צעק נורא, אבל לפחות היה ביצוע דינמי יותר ולא עייף.
שניהם לא היו טובים, אבל אני מעריכה שירדן ימשיך.

trilliane

Well-known member
מנהל
צפוי... לא הופתעתי שגל לא המשיך אחרי הביצוע הבינוני

צדקו אביב ומוש בביקורת, צדקו רוט וברכה שהמליצו לו על שיר אחר...
אבל חשוב גם שהוא הלך עם הלב שלו, באמנות זה חשוב להקשיב לעצמך, להיות שלם עם הבחירה ולהרגיש שהלכת עם האמת הפנימית שלך. התוצאה לא תמיד מוצלחת בהתאמה, אבל זה חלק מהעניין.

לידור/ירדן/גל

אם אני אגיד שגם פה ידעתי מי יקבל SAVE זה יהיה ממש צפוי?

(אבל סופסוף מתמודד שהוצל עובר לשלב הבא)

גל הביא ביצוע סביר, אבל קצת כבוי.
אני אוהבת את הקול של ירדן- כן מושפע לא מושפע, למי אכפת? (מה הוא אשם שהקול שלו מזכיר את הקול של עמיר בניון? כאילו, ברצינות, מה מצפים ממנו? לשנות את הקול?
).

גם אני הייית בוחרת בו.

trilliane

Well-known member
מנהל
גם כינרת הוצלה ועברה לשלב הבא

אני לא אוהבת את הקול של ירדן ולא אהבתי אותו באף ביצוע (מצד שני אני שונאת את השירה של עמיר בניון, לא יכולה לסבול שירה יבבנית ומאנפפת).

צודקת,
שכחתי שכינרת קיבלה SAVE

משום מה הסתדר לי שהיא שייכת לנבחרת של שרית..

פה מראש נסכים שלא להסכים- עמיר בניון הוא אמן מדהים. הקול שלו הוא אחד הדברים בהם בורך העולם שלנו. וההגשה שלו -וואו.
.

trilliane

Well-known member
מנהל
מי אמר שלא נסכים? עמיר בניון בהחלט אמן מדהים

יש לו קול חזק ומדויק, הוא מוזיקאי מוכשר... אבל הוא שר באופן שלא נעים לאוזניי ויוצר מוזיקה שלא מדברת אליי (גם אביב גפן, אגב). אני יכולה לכבד ולהעריך גם אמנות שלא מדברת אליי ואפילו כזאת שמעצבנת אותי. העובדה שאני לא נהנית אישית ממשהו לא אומרת שאני חושבת שהוא רע (רק לשם המחשה, אני חושבת שרוב האנשים מכירים בכישרונו המוזיקלי של בטהובן, גם אם הם לא נהנים להקשיב ליצירותיו בכיף שלהם).

יותר ברור עכשיו.

לשנוא את השירה זה קצת חזק מדי...
בעיני כל היחוד שלו זה הקול שלו ומה שהוא שהוא עושה איתו.
לא חושבת שיש סוג של מוזיקה שאני שונאת, ומסכימה עם הרעיון הכללי של ההודעה שלך
.

trilliane

Well-known member
מנהל
אין לי משהו אישי נגדו, פשוט לשמוע זמרים שרים ככה עושה לי רע

באמת, שירה מיבבת ומאנפפת מחרפנת אותי ברמות. ברור לי שזה סגנון שרבים אוהבים, אני לא...
את יודעת, זה כמו סוגי מזון שלא אוהבים; יש מי שמבחינתו זה טעם גן עדן, יש מי שנגעל.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא לא, אני אוכלת פיצה; אני לא אוהבת עגבניות, את הירק עצמו

מה שתקוע שם בתוך הפיצה זה לא עגבניות אלא נגזרת רחוקה שלהן שכבר לא מזכירה בהרבה את המקור.

Uri04

New member
ירדן מול גל

ירדן המשיך להישמע בול כמו עמיר בניון. הוא לא למד כלום ממה שאמרו לו, וזה כבר נהיה מעצבן, אבל הוא לפחות זמר טוטאלי ולא מפחד ללכת לגבוהים ולמתוח את גבולות הקול שלו. חוץ מזה, שניהם לא מרשימים אותי במיוחד.

למעלה