עונה 3, פרק 15 - דו קרב הסופי בהחלט

trilliane

Well-known member
מנהל
נוי ושני

נוי שרה נחמד, מצד אחד לא רע, מצד שני לא המריא...
אבל היא נראתה מעולה, אהבתי מאוד את הביגוד.

שני בחרה שיר שאני מכירה בביצוע (כיסוי) של קתרין מקפי ב"סמאש" (היא הייתה גם באמריקן איידול) וקתרין כ"כ מדהימה שהיא הציבה רף ששני לא התקרבה אליו...

צר לי שני, אני הולכת עם נוי (ואני מהמרת שגם מוש).

trilliane

Well-known member
מנהל
ושוב הערכתי נכונה... אני חושבת שלא היו לי הפתעות הערב

לבלי/נוי/שני

גם כאן היה ברור וזה (אלא שלא ברורה לי ההתלהבות מלבלי).
&nbsp
אני ממש אוהבת את השיר שבחרה נוי - אבל איפה היא ואיפה סיה
.
שני נתנה ביצוע מצוין.
&nbsp
אני הייתי בוחרת בשני, מוש כמובן, המשיך עם נוי.
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
שני נתנה ביצוע חביב; לביצוע מצוין, צפי בסרטון שקישרתי...

אני דווקא העדפתי את הביצוע של נוי (שגם כנראה לא התעלה על המקור, אבל במקרה שלה אין לי ביצוע אחר חרות היטב בראש).

זה באמת ביצוע מעולה

גם של שני היה מצוין, רק קצת יותר מאופק ופחות הפקתי.

לגבי נוי- זו באמת לא אשמתה- הזמרת המקורית (בעיקר בביצוע הזה, בתוכנית של לטרמן ) בצעה את השיר הזה כ"כ טוב והקול שלה פשוט אדיר- שבאמת לא היה סיכוי...

trilliane

Well-known member
מנהל
אין מה לעשות, קתרין מקפי מלכה... ובת למורה לפיתוח קול

היא מאומנת מגיל אפס, יש לה שליטה מושלמת בקול (אם כי אני פחות מתחברת למניירות ול"גניחות" האלה...) וחרשתי על הביצוע הזה (ועל עוד ביצועים שלה מהתכנית וגם של מייגן הילטי, כפרה עליה). "סמאש" היא בעיניי אחת מהפקות המופת של הטלוויזיה האמריקנית בשנים האחרונות, טרם התאוששתי מביטולה אחרי שתי עונות בסה"כ...
(אם כי בשתיהן היו כמה דמויות מעצבנות ומיותרות להפליא שהייתי שמחה לכפכף החוצה).
&nbsp
את הקול של סיה אני ממש לא אוהבת, היא מאנפפת, זה Big turnoff מבחינתי...
אבל השיר נפלא, ואני חולה על ואלסים בסגנון הזה.

אז יש לה *הרבה* יותר ניסיון

מאשר לשני...
&nbsp
לא עמיר בניון, לא סיה, יש לי הרגשה שהטעם שלנו ב"קולות של זמרים" 'קצת' שונה:)

trilliane

Well-known member
מנהל
מה שנכון נכון
היא גם הייתה באמריקן איידול, הגיעה לגמר

אני לא צופה בא"א אז לא היה לי מושג, גיליתי בדיעבד (וכשראיתי איך היא נראתה אז הייתי די בהלם; היא עבדה על עצמה טוב).

ראיתי עכשיו

אותה רואה את האודישן שלה לאיידול- היא היתה חמודה גם קודם, אבל היא בהחלט השתנתה. וואו.

xjoiq

New member
אף אחד לא יכול לעשות קאבר טוב אמיתי ל-sia שיעלה על המקור

אי אפשר להתקרב גם לא לשליש מהרבדים והג'סטות שיש בקול של sia
ולא כדאי לבחור לבצע שירים של sia לא בגמר לא בחצי ולא בשמינית גמר ואפילו לא באודישן.
ובטח לא בת שתבצע קאבר שלה(ותמיד כדאי לבצע קאברים מהמגדר השני).

trilliane

Well-known member
מנהל
מצאתי עכשיו ביוטיוב ביצוע א-קפלה של רביעיית בנות

סולנית ראשית והשאר מספקות לה תמיכה הרמונית (סטייל סווינגל סינגרס / שמיניית ווקאל וכיו"ב). היא קצת צועקת והאקוסטיקה שם לא אידאלית, חבל; אני חושבת שבהקלטת אולפן זה היה יכול להישמע פשוט מדהים (זה טוב מאוד גם עכשיו, רק קצת ליטוש ואיזון).

אגב, יש גם הרכבים ווקאליים מדהימים ומקצועיים כאן בארצנו (לתשומת לב מי שחושב שאם אתה לא ברדיו או בטלוויזיה אתה כנראה חובבן שמופיע רק במתנ"סים).

אני ממשממש אוהבת

ביצועים כאלו, והמלוות פשוט אדירות - אבל באמת שלדעתי פשוט אי אפשר להשוות את הקול של הזמרת הזו(והיא ממש טובה) לסיה (שהיא סופר סופר מעולה).
זה כמו שכבר טענתי קודם- זו לא אשמתה של נוי ( שלא מגיעה אפילו לרבע מהזמרת המצויינת שבקליפ לעיל) ובטח לא אשמתה של הזמרת פה, אבל איך אמר סיימון לקתרין מקפי, שנתנה ביצוע קצת פחות מוצלח לשיר של ויטני יוסטון ? אם את רוצה לבצע שיר של ויטני יוסטון, את צריכה להיות טובה לפחות כמוה ואת לא.
אז נתון למחלוקת וזה, אבל כדי לבצע שיר של סיה צריך להיות טובים לפחות כמוה, ואין כרגע כאלו, בדה וייס ישראל.

trilliane

Well-known member
מנהל
ברור שאסור לבחור שירים של ויטני יוסטון, פרדי מרקורי וכיו"ב

אבל ההבדל בינינו הוא שאני ממש לא חושבת שהשירה של סיה כ"כ טובה. אין לי משהו רע לומר עליה, היא פשוט מעצבנת לי ת'אוזן ביג טיים. השיר נפלא, בול לטעמי, אבל ממש לא אוהבת את הסגנון או גוון הקול, לא מדבר אליי; מעדיפה את זה של נוי, לא כי הוא טוב יותר, פשוט כי הוא יותר לטעמי. גם היא לא הקול האידאלי מבחינתי, והביצוע שלה לא רע, אבל גם לא מלהיב. ניסיתי למצוא ביוטיוב ביצועים אחרים לשיר, אבל מצאתי בעיקר גרסאות כיסוי שמנסות לחקות את המקור עם כל המניירות והגניחות שאני בדיוק שונאת...
חבורת הבנות האלה היא הכי קרוב לטעמי שמצאתי בינתיים.

trilliane

Well-known member
מנהל
יערה, תמר וארינה...
נראה לי שניפרד מיערה

שזה חבל כי היא חמודה ומוכשרת, אבל אני חושבת שלהיפרד כרגע מתמר או מארינה תהיה טעות הרבה יותר גדולה.

trilliane

Well-known member
מנהל
והוא נותן לארינה את Life on Mars! זה בואי האהוב עליי ביותר!

*מפרפרת* אוי, איזה שילוב מוחץ... (למה לא הגענו לפזמון?
)

trilliane

Well-known member
מנהל
ועכשיו Something של ג'ורג'...
אילו בחירות משובחות!

אני מתלהבת כי זה קורה מעט מאוד בתכנית הזו...

trilliane

Well-known member
מנהל
יערה בביצוע טוב מאוד, בעיניי טוב בהרבה מהאודישן שלה

trilliane

Well-known member
מנהל
ארינה דווקא מאכזבת אותי...
לקחה אותו למקום יותר מדי שלה

בעיניי, לא כ"כ אהבתי את העיבוד. באופן מפתיע אהבתי יותר את הביצוע של יערה.

חשבתי שאביב יבחר בארינה, עכשיו אני קצת פחות בטוחה.

למעלה