עונה 3, פרק 20 - שלב ההופעות החיות ב'

danlevin1

New member
לשרית יש שיר כזה

"איזה כיף שיש המון חברים " , מזל בשביל אוהד שיש לו חברים שדואגים לו והמבין יבין

Uri04

New member

סיכום

לא, אתם צוחקים עלי- לזה לתת חסינות?
&nbsp
זה היה ביצוע סביר ולאיותר.
&nbsp
אז אביב הודה שהוא תמיד יבחר באוהד, כי הוא רוצה שהוא יגיע לקהל. אבל הטיעון - "אולי זה לא מקובל ולא ספורטיבי- אני לא מעוניין להיות מקובל או ספורטיבי" הוא פשוט מפגר. לא רק שזה לא ספורטיבי, לקדם חבר שלך - זה גם ממש לא אתי.
אז המנטורים החברים שלו עזרו קצת לאביב (הפעם מוש לחץ ראשון בלי שיזכירו לו) והוא לא היה צריך לבחור באוהד- ממש יופי.

Uri04

New member
אם ההפקה מרשה את זה - ההפקה לא אתית

ואם ככה - צריך להצביע בשלט.

לבינתיים

המנטורים האחרים מעבירים את אוהד ואביב בכלל לא צריך לבחור בו ע"פ אף אחד
.
אבל זה באמת מצב פשוט לא אתי
.

Uri04

New member
הצנון הזה לא מרשים ולא ירשים אותי בחיים

כל מה שהיה צריך להאמר כבר נאמר פה. כל הפרשייה שקשורה להשתתפותו בתכנית מריחה רע רע רע. ושנאתי את ביצוע הקריוקי עם המבטא הישראלי העבש שלו לעוד שיר באנגלית. שישיר כבר בעברית קיבינימט!
אגב, בניגוד לאביב - אני ממש בספק איזה קהל יהיה לו בארץ. אולי לשתיים וחצי הופעות באוזן-בר (הופעת אורח מקפיצה של ליאונל!) וזהו.

liri7

New member
בניגוד לדעת הרוב כאן אני נהנית מהשירה של אוהד

ומשועממת למדי מרוב האחרים.
אני לא נכנסת לעניין האתי, מן הסתם מוטב והיה בוחר מנטור אחר.

trilliane

Well-known member
מנהל
מצד אחד, ביצוע סטנדרטי לשיר קצת מרדים; מצד שני, לא רע

לא הביא גרם של מקוריות לביצוע, אבל להפתעתי (בעיקר כי אני לא אוהבת את הקול שלו) השיר ישב עליו ממש טוב. זה לא קל להחזיק קלאסיקה כ"כ ישנה וחרושה, ובכל זאת הוא עמד במשימה. אני חושבת שקצת נסחפו שם עם הקולות שנתנו לו, אבל אני חושבת שיש משהו שעובר שם כנראה באולם עצמו שלא ממש עובר בטלוויזיה. נו, בסדר. מכיוון שהפעם הוא היה טוב משציפיתי (ולצערי הרב ג'סיקה הייתה לא טובה) אני חושבת שבכל מקרה הוא לא היה אמור ללכת הביתה היום (גם בלי חסינות וגם בלי אהדתו האוטומטית של אביב).

mimes17

Well-known member
לא יודעת למה אבל אוהד מעצבן אותי

הוא מעצבן ומציק כזה.. לא מתחברת

danlevin1

New member
אולי אם היא הייתה שרה ככה

מתחילת העונה אז הייתי בעדה, שהיא שרה בעברית
היא שרה יותר טוב מבצרפתית ואנגלית

סיכום

יש!:)
&nbsp
ביצוע מעולה של שיראל. (סוף סוף היום עבר הלאה ביצוע שהגיע לו
)
&nbsp
אוי, אדיר, לך אלי תשוקתי בתימנית

Uri04

New member
או! סופסוף הערב התחיל באמת!

תודה לך, שיראל. ביצוע עוצמתי וסוחף בעברית - זה צריך להיות הכיוון שלך בתכנית, ואולי אולי תגיעי לגמר. אני חוזר בי לגבי קריירה בארץ - אם תמשיכי לשיר ככה, יהיה לך פה וואחד קהל.

xjoiq

New member
פשששש שיר ראשון הערב שמתחיל לדבר לעניינים

הנה עוד פשששש..
אם הז'אנר הליטורגי עושה לה עד כדי כך טוב שתמשיך רק בקו הזה פתאום גיליתי שיראל שאני לא רק נהנה מהקול שלה והמקצועיות שלה אני מגלה שהיא גם מסוגלת לרגש. אהבתי אותה גם מקודם עכשיו היא משדרגת עניין ומצטרף גם למה שכתבת בתוכן(יהיה קרב קשה בחצי גמר מול רומה).
ומוסיף לקינוח על שיראל והביצוע עוד פשששש.

trilliane

Well-known member
מנהל
כבר מהצליל הראשון בחזרות אמרתי לעצמי שתקבל שלושה קולות

ובכל מקרה לא הייתי מודאגת כמו שלומי (אבל זה כי כבר שמעתי את הביצועים המעאפנים של לירון ושל לידור...
).
ביצוע מצוין שלה, כל הכבוד; לא הכרתי את השיר, אבל זה שיר שני של מאיר בנאי הערב (רק הפעם מוצלח).
אני מעריכה שהיא הולכת עם שלומי לפחות עד חצי הגמר (לגמר יהיה מאבק עם רומה...).
&nbsp

למעלה