ערב ייעוץ רוחני בעזרת רונים

ערב ייעוץ רוחני בעזרת רונים

עומר בריגר, מראשוני העוסקים בתחום בארץ, למדה עבודה אנרגטית ברונים בעזרת הילינג, בעזרת פריסות, בעזרת עבודה אנרגטית ובעזרת הכנת קמעות. את הכשרתה עשתה בעיקר בעזרת מורים וחומרים מחו"ל, והיא עוסקת בתחום כשנתיים. פרט לכך, עומר היא הילרית ורייקי מאסטר, מטפלת בפרחי באך, בקריסטלים, ועוד, מטפלת בשיטה הייחודית "שינוי-דרך-יצירה", ובעלת קליניקה לטיפולים אנרגטיים שונים. גולשים המעוניינים בייעוץ רוחני בעזרת רונים מוזמנים להעלות בעיות ושאלות.

יופי אשמח לשאול שאלות

השאלה שלי מתיחסת למצבי הכלכלי והזוגי, כרגע מרגישה תקועה חסימה בנושא הכלכלי שאינו מאפשר לי לעשות דברים שאני רוצה בתודה שלגיה

שלגייה יקרה...

קודם כל, אחרי שדיברנו כמה פעמים בקשר לקבוצת יהל, נחמד לראות אותך כאן!
עכשיו, לגבי המצב הכלכלי והזוגי - בואי ניראה: לגבי העבר - ברור לי שהיית צריכה להתמודד עם מכשולים, שלא היו פשוטים והעמידו את כל הדברים שהיו הכי משמעותיים לך בסימני שאלה.. עם זאת, אני בטוחה שלמדת הרבה ואת הרבה יותר מחושלת עכשיו, לקבוע לעצמך מסלול חיים מוצלח יותר, לבחון איפה את עומדת כרגע, ולשנות מה שטעון שינוי. כרגע את נמצאת באמצעו של איזה טקס, השתנות, התהוות... הטקס הזה מבקש ממך להתבגר, להניח מאחורה את מה שכבר עברת, להטמיע את הלקחים, לוותר על הכעס, הפחד, חוסר הביטחון, ולהמשיך קדימה. זה השיעור שלך מהפתיחה הזו - שחררי את התחושות הרעות שיש לך מהעבר, ותרשי לעתיד שלך לבוא. הניחי להתנסויות המרות שהיו לך בעבר, להיות רק לקחים, ולא משקעים של רגש. תאמיני בעצמך. זהו טקס של בחרות שקורא לך עכשיו, מחכה לך. טקס של התחלה של לקיחת אחריות מסוג חדש לגמרי. את צריכה להניח לעבר, לשחרר את התחושות הרעות שמגבילות אותך וכבר לא רלוונטיות. זהו שיעור קשה, ואי אפשר להצליח בו לגמרי, וגם קצת הצלחה - זה זמן ומאמץ ניכר. אבל - אם תצליחי לשחרר את הכעסים והפחדים - יש לך סיכוי טוב בהרבה יותר להגיע לאן שאת מאחלת לעצמך. בהצלחה!

השאלה איך אני עושה את המעבר

קשה לי לעשות את זה לבד , מה הדרך או עם מי האדם שיכול ללות אותי בכך , ותודה על התשובה , מקוה שנפגש בקרוב אוהבת מחבקת שלגיה

ShirShir

New member
שלום עומר../images/Emo140.gif

יש לי שתי שאלות...
איך מתבצע הייעוץ בעזרת הרונים
הייתי שמחה לקבל הכוונה מקצועית בעזרתם, האם זה אפשרי
אני מתלבטת בין לימודים אקדמאיים לבין לימודי תעודה, התעמקות והתפתחות בתחום הטיפול ברפואה משלימה ומודעות (תחום שאני חשופה אליו מגיל צעיר...).
תודה מראש על התייחסותך

שירשירית - שלום! ../images/Emo24.gif

הייעוץ בעזרת רונים מתבצע ע"י זה שאני יושבת לי בבית, ליד המחשב, קוראת את השאלה ומנסה להתחבר לאנרגיה של מי ששלח אותה, ואז פורסת ברונים - דומה לפריסה בקלפים, רק קצת יותר "שבטי" ומקורקע שכזה, רונים נראים אחרת לגמרי מקלפים. את יכולה חופשי לשאול את הרונים שאלה. אבל מהנתונים שקיבלתי מאוד קשה לי לענות לך איזה תחום יותר מתאים לך. מהנסיון שלי, כשיש כזו דילמה, זה אומר שהרציונל בוחר ככה והלב אחרת. האמונה שלי אומרת ללכת בעיקבות הלב, ולהקפיד כל הזמן לקחת איתך כמה שיותר אנשים בדרך למעלה, להתפתחות והארה. כי אם עושים את זה, אני הוכחה חיה לזה שהכל מסתדר. אני החלפתי קריירה בהיי טק, ותואר בכלכלה ומנהל עסקים במהשאומר לי הלב ואני, משום אספקט, לא הנפשי ולא הכלכלי ולא המשפחתי, לא מצטערת על ההחלטה הזו, לא יכולתי לעשות לעצמי יותר טוב, למרות שכשעשיתי את ההחלטה הזו אני בעצמי, ביחד עם כל מי שהכיר אותי, חשבנו שאני פשוט לא נורמלית. אבל זה הצליח, זה הצליח בגדול, ואני מאושרת. מה יותר חשוב מזה? ככה שאם ההתלבטות היא בין הלב לשכל, עצתי לך מאהבה ולא מידע - לכי עם הלב. זה ישתלם לך!

lilend

New member
שלום עומר

אני נמצאת כרגע בחופשת לידה שהתארכה מעבר למתוכנן, עזבתי את מקום העבודה הקודם בנסיון להגשים את עצמי. כרגע אני מנסה להתפרנס מעיסוקי שהוא כתיבה. אני רוצה לדעת האם זה נראה באופק? (אני בכלל לא יודעת אם לזו הכוונה בשאלות הללו, אולי הייתי צריכה לשאול משהו אחר, אם בכלל זה אפשרי דרך האינטרנט).האם המצב המקצועי והכלכלי שלי עתידים להשתפר בזמן הקרוב? אני צריכה לנדב עוד פרטים על חיי לטובת השאלות הללו? תודה מראש, מיה.

תשמעי,

אני ממש מתבאסת להגיד לך את זה, אבל במצב הנוכחי אם את רוצה לשפר את הצד הכלכלי שלך את בדיוק תצטרכי לעבוד כמו סוס... בקיצור, אני לא רואה שזה הולך להיות לך קל... תלוי כמה את מחוייבת. אם את מוכנה לעשות כל מאמץ - את בסוף תצליחי. אבל רוב הסיכויים שתפרשי לפני, לכן אולי כדאי להחזיק את הכתיבה כתחביב או מקצו פוטנציאלי ולשלב אותו עם עבודה קונבנציונאלית. איך אומרים באנגלית? don't quit your day job. זה לא בגלל שאני "רואה ברונים" שאת לא מוכשרת או משהו כזה - בכלל לא. אני רק רואה שבמצב הנוכחי הצלחה מקצועית וכלכלית הם רחוקים ממך. מה צריך לעשות? בואי ניראה: עכשיו יצא לך הרון Naudhiz, כוחו של צורך .אני חושבת שהמשמעות שלו פה היא - בואי נעשה מה שצריך לעשות עכשיו, מה ששם לחם על השולחן. למה שלא תעבדי בחצי מישרה, או במשהו נוח או משעמם, ותכתבי תוך כדי? אני לא יכולה להמליץ לך על פי מה שראיתי בפריסה שלך להמשיך להתייחד עם הכתיבה, בתנאי שהמטרה שלך היא הצלחה מקצועית וכלכלית. כואב לי להגיד את זה ואני מצטערת, אבל - אני עדיין חושבת שאת יכולה לעשות קצת כסף בעבודה "סטודנטיאלית" (כלומר זמנית ושלא לוקחת את העדיפות הראשונה), ולהצליח ככה בכתיבה שלך. ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!!

נועה321

New member
שלום עומר,

אני בת 31, ואני מרגישה כבר המון זמן
די תקועה בתחום הזוגיות
ובתחום הפרנסה
... מה אני יכולה לעשות על מנת להתקדם בתחומים האלו
אם אני צריכה למסור פרטים נוספים בשביל הייעוץ, אשמח לעשות זאת במסר....

נועה321

New member
בהמשך לשאלתי, הנה הפרטים:

שם פרטי: חוה (חוה זה בת.ז. אבל ביומיום אני משתמשת בשם חוי) שם האם: מלכה ת.לידה : 30.06.74

היי חמודה!

אני שומעת המון תיסכול מההודעה שלך... לא יודעת למה... קצת ייאוש מתגנב או פשוט חוסר חשק לנוע הלאה... מה צריך לעשות - בואי ניראה: אני מפרידה בין התחומים זוגיות: יצא לך הרון Fehu. פהו הוא הרון של העושר החומרי. הוא רון שמספר על שפע במובן הזה. במובן המבוקש, פהו מבקש להזכיר לנו שהחיים הם גלגל - פעם 'תה למעלה, פעם 'תה למטה. פעם יותר טוב, פעם פחות טוב. אולי זה מילים של נחמה למי שמבקשת זוגיות ולא מקבלת אותה כרגע, אבל אולי אלה מילים של תובנה לגבי מה שוקרה בתוך זוגיות - אולי עלייך להבין שבתוך זוגיות, כמו בכל תחום אחר בחיים, פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה. אולי את קשורה מדיי לפנטזיה של הנסיך, והסוס וכאלה, ואין זוגיות בעולם שיכולה לספק לך את הדרישות האלה... יכול להיות? אני מרגישה אנרגטית שכאילו את בחורה ש"ראוייה" ליותר ממה שהיא מקבלת, כלומר, אחת כזו מוצלחת, ונעימה, בטח קצת ביישנית, ויש פער בין מה שניראה שאת יכולה להשיג לבין מה שכבר יש לך. אני מציעה לך שבתחום הזוגיות, הפער הזה נובע מציפיות גבוהות שיש לך, שבדר"כ נובעות מזה שאת עצמך יכולה לעמוד בציפיות האלה - אבל לא כולם! כדאי שאני אגיד, שפהו באופן כללי הוא הרון של ההגשמה והשפע, ככה שיש מצב שהבנזוג שלך, או התובנה שמחכה לך ותביא לך את האהבה הנכספת, הם כבר בדרך אלייך! תשימי מים לקפה
לגבי שפע חומרי - פהו מכסה גם את הקטע הזה, אבל בואי ונראה יותר ספציפית - לא תהיה לך בעיה בתחום החומרי לאורך הזמן. עכשיו זה זמן של התאמות. ההצעה שלי לגבי הנמכת הציפיות מתאימה גם לכאן, לדיון על שפע כספי, וגם, אני רוצה להגיד לך, שיש איזון כזה על הכדור שבו הרמה נשארת, וכשאחד מקבל - השני נותן. ככלל, כשאת מנסה להגיע לשפע החומרי שלך, אני מציעה לך לגלגל בראש את המחשבה שאם את עוזרת את נעזרת, אם את נותנת נותנים לך, החיים הם גלגל וכל אחד מקבל את מה שמגיע לו. אין בזה בכלל כדי להגיד שאני מזהה שאת לא ראוייה - ההיפך הוא הנכון. אני מאמינה, שאם תחלקי את השפע האנושי שיש לך, תגיעי למקומות שיהיו נעימים לך יותר. בהצלחה גדולה, והמון המון אהבה!!! עומר.

נועה321

New member
עומר...

קודם כל, לגבי התסכול והייאוש...יש משהו בדברייך... לגבי חוסר חשק לנוע הלאה => אני דווקא מתה כבר להתקדם לאנשהו... והדברים שכתבת לי מעודדים אותי מאוד
...(כבר הייתי בטוחה שאני לא אהיה בזוגיות רצינית לעולם...ומדברייך הבנתי (אני רוצה להבין) שזה דווקא יקרה לי, אני אהיה בזוגיות מאושרת... אני לא יודעת למה... אבל כשקראתי את מה שכתבת... עלו בעיני דמעות של אושר
... והדברים גם נתנו לי לא מעט חומר למחשבה.... האם אפשר יהיה להתייעץ איתך גם בעתיד? אם כן איך?
ו-
...

את מוזמנת מאוד

קודם כל, אני מצרפת לך את האתר שלי, את תמיד יכולה לפנות אליי דרכו. שנית, אני מנהלת את פורום רונים, פורום מדיטציה, ופורום הילינג אנרגטי בתפוז - ככה שאיפה שאת לא יורקת את תיתקלי בי...
את מוזמנת מאוד להיעזר בי, ואני שמחה שהדברים ריגשו אותך ומקווה שיתנו לך כיוון קדימה ולדרך! נשיקות ואהבה! עומר

nyc1

New member
שלום לכם

הייתי רוצה לשאל לגבי מצב כלכלי שתקוע ורע כבר שנתיים. שמי נאוה ותאריך לידה 19.8.65. אם צריך עוד פרטים אשמח לתת תודה נאוה

צ ל י ל 8

New member
איזה יופי ../images/Emo9.gif

אני לא ממש בטוחה שאני יודעת אילו שאלות ניתן לשאול את הרונים.. אבל, שמי: שרון שם האם: תמר תאריך לידה 10/9/72 והייתי רוצה לדעת לגבי התפתחות רוחנית. והכלל, אשמח לדעת מה ההבדל או במה דומים הרונים לקלפי הטארוט? עד כמה שידוע לי.. שניהם עוסקים ב"ניחוש"..

ניחוש?!?!?!

מה פתאום ניחוש... [מצאת לך איפה להגיד כזה דבר
] התפתחות רוחנית זה שם מאוד כוללני, בשבילי הוא כמו המלצה איך הכי טוב לגדול. אני מציעה לך בתור התחלה, מה שעבד בשבילי ואני תמיד מציעה אותו, להתחיל לפתח את האינטואיציה, להאט עד כמה שאפשר את הקול הפנימי הפטפטן כדי שתוכלי לזהות את כל הדברים שטבועים בנו כמו בכל בעל חיים אחר, ומחבר אותנו לטבע בעבותות של קיום.. לעשות מדיטציה באופן קבוע, זה מעולה. לעיין מדיי פעם במדור "עידן חדש" בחנויות הספרים, ולראות איזה ספר תופס את העין - ואולי לקרוא אותו... ולאט לאט, עד שתמצאי משהו שיהיה לך קשה להגיד לו לא, ואז, אם האינטואיציה שלך כבר תהיה בשלב הזה מספיק מפותחת, תוכלי להבין למה דבר אחד לא מזיז לך, ולדבר אחר את פשוט לא יכולה לסרב - אז יתחיל המסע להיות מורכב יותר ולהסתעף לאלף דרכים אפשריות.. אני מציעה לך לקחת לפחות שנה לעבודה עצמית בה תתמקדי באינטואיציה ובמדיטציות. את תראי, שמשם הדרך תמשיך לך בעצמה. ואגב, לגבי הדבר הזה שאמרת על רונים וטארוט... יש מושג כזה, שנמציא אם אני לא טועה פיתגורס, או אפלטון, לא זוכרת, אחד מאלה - המודע הקולקטיבי. המודע הקולקטיבי הזה הוא כל הידע שיש לכולנו ביחד. אם אני מקבלת שבריר של אנרגיה ממישהו, אני יכולה באופן תיאורטי להתחבר למודע הקולקטיבי ולדעת עליו דברים. אבל, מכיוון שאני בנאדם והמודע שלי מפריע לי לקבל מסרים ברורים וחדים לפעמים, והשכל האומלל שלי 92% מנוטרל, אני משתמשת ברונים באופן מלאכותי עם הידיעה שהכוחות המשותפים שלי ושל שואל השאלה ינחו את היד שלי למה שהאנרגיה הקוסמית מבקשת למסור. כמובן, שהמסרים יוצאים לא 100% נקיים כי הם בכל זאת עוברים דרכי, עם התובנות והייחודיות שלי, את זה אני לא יכולה למנוע, אבל עדיין - כל הדרכים האלה, כל 800 סוגי הקלפים, רונים, קריסטלים, וכו' - כולם עושים אותו הדבר - משחררים מידע שנגיש לנו ממילא אבל אין באפשרותינו לנצח את המגבלות האנושיות שלנו לגשת אליו. אבל - כל כלי מתנהג אחרת, ומוטב לכל אחד שמתכוון לייעץ לאנשים - מהו הכלי שמתיישב הכי טוב בתוך הצינור שלו. אצלי זה רונים, ללא ספק, יש מי שבוחר להתעסק בקריסטלים, יש בטארוט, ואני מבטיחה לך - יש עוד המון סוגים (קריאה בקפה, קריאה בגלגל העין, ואני לא יודעת מה עוד...) בהצלחה!

צ ל י ל 8

New member
אה.. עומר ועוד שאלה.....

למה בעצם את זקוקה לשם האם ותאריך לידה? כי על פי הבנתי, את הרונים את זורקת ומקבלת ציורים. האם את נעזרת גם בנומרולוגיה? כי אחרת, זה לא מסתדר לי...

למעלה