ערב ייעוץ רוחני בעזרת רונים

anabel5

New member
היי עומר

תודה על תשובתך, למה את מתכוונת , לבקש עצה מאיש מקצוע כמו מטפל זוגי, או אולי משהו אחר. צמאה לשמוע כוונתך.

אנאבל מקסימה

אני מתכוונת להכניס עוד מישהו שאת סומכת עליו בסוד הקשר. אמא, אח או אחות, פסיכולוג, יועץ זוגיות (ממש לא נרמז בפריסה שזה איש מקצוע). מישהו אובייקטיבי! את יורדת לסוף דעתי?

spacey

New member
ערב טוב עומר ../images/Emo140.gif

מבקשת לשאול מה צפוי לי בעתיד הקרוב בתחום הלימודים האקדמיים
שם פרטי: נעמה שם האם: עפרה תאריך לידה: 19/12/1978
רבה!

היי נעמה ../images/Emo24.gif

הרון שיצא לך הוא הרון שאומר "הדברים הם לא כפי שהם נראים". רון של סוד שמתגלה. רון של לקחת הימור בחיים. את יכולה לעזור לי לפענח?

spacey

New member
הממ.. אולי זה קשור לתחום חדש ../images/Emo39.gif

שאני מתחילה לשלב בלימודים? שזה אולי סוג של הימור כי זה תחום שלא התעסקתי איתו אף פעם? אם זה לא זה אז אני לא ממש יודעת... מה את חושבת?
נעמה.

בואי נראה הלאה...

ואת הרון של ההימור, תשמרי לך, אולי פעם תביני... בעיקרון כשאני מוציאה לך רונים אני מקבלת יותר תמונה של רגשות, ורגשנות, נשיות, הימורים, אומץ... עם זאת, הצלחה. אולי הרון של ההימור והסודות רוצה להגיד לך שתלכי על האפשרות הפחות בטוחה... הוצאתי לך מספר רונים וכולם דיברו על החלטה רגשית, הפכפכה... מצד שני, אף אחד מהם לא היה שלילי ולא רמז שההחלטה היא לא טובה... להיפך. מסתמן שההחלטה שתקחי בנוגע ללימודים שלך תהיה אמוציונלית וגם תהיה לך טובה בטווח הארוך... אני מקווה שזה עוזר...

spacey

New member
תודה רבה עומר ../images/Emo13.gif

כרגע זה לא אומר לי הרבה, אולי מכיוון שעדיין לא התחלתי ללמוד את המקצוע שחדש לי, אבל נכון שזו היתה החלטה די אמוציונלית וגם קצת אמיצה במובן מסויים (כי זה תחום שהיה מאוד רחוק ממני עד היום ואני לא יודעת אם אהיה טובה בו)
זה מעניין שבשאלה על לימודים, שאמור להיות התחום הכי שכלתני, יצאו רונים של רגשות ורגשנות ונשיות... יש לך הסבר לזה?
המון
על העזרה

שלום ובהצלחה בפורום החדש ../images/Emo140.gif

בזמן האחרון היחסים בבית עם בן זוגי אינם מתנהלים על מי מנוחות. יעוץ עומד על הפרק אולי תוכלי להאיר את עיניי? תודה

למעלה