ערב ייעוץ רוחני בעזרת רונים

תאומים

זו דעתי. שיש פה עניין עם תאומים... אש הצורך, זה כשהצורך יוצא מפרופורציות. כשהצורך נהיה כמו אוויר לנשימה. אז, הכוח נהיה הרסני. אני אתן לך דוגמה - אשה שנורא רוצה גבר, עד שהיא מבהילה אותו ורק מרוב הריציון שלה הוא נבהל ועוזב. כאילו שיש כאן מישהי שזה לא קרה לה...
זו דוגמה. עוד דוגמה - אצן שנורא רוצה להשתתף באולימפיאדה, ומרוה אימונים נתפס לו השריר והוא מרותק למיטה
בנת?

מממ כן..

ונראה לך שזה רק "נגלה" אחת?? כאילו אם יהיה אז רק פעם אחת? חחח מה שאת אומרת זה "להתאמץ פחות"... נו בעלי לא יהיה מרוצה
ותודה על התשובה הסבלנית..

אשרי האישה...

אני לא יודעת עלייך כלום. אני אעשה לך פתיחה ברונים, ואני מקווה לטוב
האם לעשות את הצעד בעבודה? בואי ניראה - קיבלת את רון המים. מה שאומר לי, שאת כנראה חושבת יותר עם הלב מאשר עם הראש, וזה לא יוביל למקום טוב. לכן עצתי לך היא, למצוא מקום אחר לפרוק בו את הרגשות ובהחלטות של קריירה, למרות שאני בדר"כ מאמינה גדולה של ללכת אחרי הלב - אצלך ניראה שזה לא רעיון כל כך טוב... אני מבינה שאת נמצאת כרגע בעבודה שהיא לכל הפחות משעממת אותך. אני חושבת שכדאי שאת הצעדים שלך תעשי לאט לאט, ובשיקול דעת, ואם אפשר - להתייעץ עם כמה שיותר אנשים. לא להחליט החלטות פזיזות ולא שקולות. איך תדעי מה טוב לך? בואי ניראה - המממ.... יש פה משהו שקשור למיניות שלך... אולי רומן חדש או סתם איזה קראש על מישהו חדש, יאירו בפנייך דברים שלא חשבת עליהם... או שאולי הדרך שלך קשורה בדרך של נשים אחרות - בואי נראה אם אנחנו יכולות לקבל עוד רמז - שוב העניין עם הרגשות. אני לא יודעת מה להגיד לך בעניין איך תדעי... אני מציעה שנחכה ונראה איך הנשיות שלך קשורה לעבודה הבאה..

תודה על המענה. לא משעמם לי בעבודה

רע לי שם מבחינת יחסי האנוש. גם עם הצוות וגם עם הבוסית. רומן חדש? אני נשואה ולא נראה לי שאני מתכוונת לנהל איזשהו רומן. איך אפשר לראות: איך הנשיות שלי קשורה לעבודה הבאה?

רומן

הוא לפעמים לא פיסי, לא בא לידי ביטוי, יש הרבה דרכים לפרש "רומן"... לא חייבת להיות פה בגידה! יכול להיות שתפגשי מישהו שבאמת תעריכי במיוחד, והוא יעזור לך למצוא כיוון חדש.

ב ק ה

New member
מחפשת כיוון

שמי רבקה ילידת ה-15.6.1960 אילו עוד פרטים יש למסור בקה

ב ק ה

New member
הפרטים הנןספים

שם האם דורה ז"ל אני גרושה ואם לילדה בת 11 ועצמאית מחפשת כיוון . זוגיות תודה

שלום בקה

ממה שאני רואה בפריסה שלך, בשביל הרומן הבא שלך את תצטרכי להיות הדומיננטית ולמצוא אותו. זה נראה שיש לך סיכוי למצוא לא פחות מאת הנפש התאומה שלך - אבל את תצטרכי להיות אקטיבית בענין החיפוש - למצוא אותו ולא לחכות שימצא אותך. בהצלחה!

mandarina1976

New member
../images/Emo24.gifעומר שלום- אני מרגישה תקועה

אני מרגישה תקועה מאוד בעיניני עבודה וכספים, דבר שמשפיע מאוד על התחום הבריאותי שלי ועל חיי האהבה שלי. אני הופכת לעצבנית יותר ויותר מיום ליום ומתייחסת באופן נוראי לסובבים אותי. כל ראיון עבודה בשבילי מסתיים במפח נפש ולצערי לפעמים בגלל שאני "מוכשרת יתר" לאותם תפקידים... מה יהיה איתי? אני פוחדת שבסוף גם בן הזוג המקסים שלי ייתייאש ממני, למרות שהוא טוען שלעולם לא.... תודה רבה ויום מקסים

קודם כל - לא להכניס לו רעיונות לראש

בטח שלא יימאס לו, כי את ראוייה לו והוא ראוי לך! אז מה אם עוברים עכשיו תקופה קשה - היא תיגמר ואחריה, כנראה שיבוא יום וגם לו יהיה קשה... ככה זה בחיים, פעם 'תה למעלה, פעם 'תה למטה... לגבי ההכנסה, בואי ניראה - אני רואה שהחיים שלך בסה"כ מלאים בשפע, ולא רעים בכלל! יופי! אני שמחה לראות את זה. לגבי ההכנסה שלך והקריירה - הגיע הזמן לצאת למסע. הוא לא יהיה קל! אבל יהיה שווה את המאמץ, כי בסופו של דבר את תהיי מאוד מסופקת בתחום הזה. הנה עצתי לך - מה את הכי רוצה להיות ? מה רצית להיות כשהיית קטנה? מה יעשה אותך מאושרת בתחום הקריירה? צאי לך למסע, לכי על כל הקופה, שימי 100% מאמץ ויכולת - ואת תראי שהכל יסתדר לך - הבן זוג המקסים שלך יקבל אישה מסופקת וממומשת, לא תהיי יותר מוכשרת-יתר, הכל ייפול על מקומו הכי טוב שרק אפשר! הצלחה!

mandarina1976

New member
אני ככ שמחה לשמוע ../images/Emo51.gif

התקופה עכשיו לא קלה מבחינה כלכלית, אבל זה זמני- עוד שנה אני מסיימת לימודים ויש כבר עבודה.. אני רוצה לדעת התקופה הזו תיגמר טוב... את נותנת לי תקווה עומר, תודה לך

אני חושבת שזה המסע...

שראיתי בפריסה שלך - סיום הלימודים. אני חושבת שכשתסיימי את הלימודים החיים שלך יהיו ממש ממש נהדרים. אני מאחלת לך את כל האושר בעולם כולו, למרות שניראה לי שאת בעצמך עושה עבודה לא רעה...

anabel5

New member
עומר ערב טוב

תודה לך על שאת כאן ומאפשרת לשאול. אני רבקה 23/5/56 שם אימי-מרים ושמו מיכאל 18/2/ הייתי רוצה בבקשה לדעת מה הסיכוי שלנו למימוש הקשר שלנו? תודה לך וערב טוב, רבקה.

מימוש הקשר

היי אנאבל, יקירה, מה שלומך? הנה מה שהרונים מוסרים לך... לגבי הזוגיות שלכם - יש פה יותר עניין של צורך מעניין של רצון. אני חוששת, שיש פה איזו התנגדות בקשר ביניכם, וכדי להצליח לקשר עלייך מוטל למוסס אותה. בשביל זה, את צריכה קודם להבין אותה. ההתנגדות קשורה למילים או לדיבור. ייתכן שמישהו פגע או נפגע בעבר? אני לא יודעת... אני רוצה להגיד לך שהרונים שלך מרמזים על זה שכדאי לך לבקש עצה, או עזרה בעניין הקשר שלכם, ממישהו שהוא מחוץ לקשר. אני מאחלת לך הצלחה...
עומר

למעלה