ערב ייעוץ רוחני בעזרת רונים

להתחבר

אני צריכה את מה שמסמל עבורי את הבנאדם ששאל, משהו שמייחד אותו, אנרגטית, משאר האנשים. אני מתרכזת במהות של האדם, תאריך הלידה שלו, כל הפרטים האלה שמייחדים אותו, בזמן שאני בוחרת עבורו אינטואיטיבית את הרונים. אחרת, איך אני אבדיל בין שתי צליליות שפונות אליי? איך אדע פה להוציא רון כזה ושם להוציא רון אחר? צריכה מבדיל אנרגטי... אני מבינה שההסבר הזה יצא לי קצת לא זורם... אבל מקווה שהבנת...

צ ל י ל 8

New member
את אחלה ../images/Emo9.gif

בואי לבקר גם בפורום שלי, אולי נוכל "לעשות עסקים"

נאווה יקירה

מהקריאה שיצאה לך, את מסתמנת כאדם מאוד חזק, חזות קשה שמסתירה בפנים אישיות נעימה ורכה.. אני משערת, אם כי את זה לא הבנתי מהפריסה, שנפגעת בעבר. לא נתת לי שום פרטים, אז אני די עובדת פה "על עיוור", ונראה מה ייצא.. יש בך משהו שלא מקבל ביטוי והוא התשובה לשאלה שלך. משהו שאת טובה בו, משהו שהיית מאוד רוצה לעשות, משהו שאת לא מספרת לאף אחד אבל חולמת עליו בלילה - שם התשובה שלך. אני לא יודעת מה זה המשהו הזה ומה היית הכי רוצה לעשות, שאת לא עושה, אבל אם יש מצב לשלב את הדבר שלך עם מה שאת עושה היום ולהתחיל בצעדי תינוק להרגיש אם אפשר להתקדם בתחום שאת אוהבת - אני ממליצה, עכשיו זה הזמן. אולי כדאי שתקחי חופש, אפילו חופש סמלי, של חצי יום, מהטירדות הרגילות, ותעשי עם עצמך חוזה. יש בך אנרגיה חזקה שיכולה לפרוץ קדימה, לכיוון של שפע, אם רק "תיישרי קו" אם הכמיהה הפנימית שלך, הרי כולנו, רק שם אנחנו מממשים את מרבית הפוטנציאל שלנו, ודוחפים הכי חזק קדימה. אז מה את אומרת, את הולכת על זה?

danaa12

New member
משהו השתבש

ערב טוב, אני לאחרונה פוטרתי מעבודתי (פברואר) ומאז לא מצאתי עבודה, נאלצתי לחזור עם ילדי(אני גרושה) לבית הורי לאחרונה אני אינני מאמינה בעצמי וביכולות ,אני מאוכזבת מחוסר היכולת למצוא עבודה ,והאין אונים במצוקת הדיור שלי האם הדברים יסתדרו? אני בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותמיד עבדתי במשרות ניהול , אנא עזרתך דנה.

גישה חיובית יותר תעזור

אל תדאגי, זה יקח אולי קצת יותר אולי קצת פחות אבל בסוף תמצאי. יש פסיכולוגים ובעלי מקצוע אחרים שהמומחיות שלהם היא עזרה בקבלת עבודה. אפשר ללמוד הכול, גם איך למכור את עצמך. איך לכתוב קורות חיים שיזנקו מתוך ערמה של קורות החיים, כיצד להגיע לראיון, איך להציג את עצמך, איך לדבר (עד לפרטים של שפת גוף המשדרת בטחון ואמינות). שווה להשקיע ולנסות איש מקצוע שיכול לתת טיפים ויתרון על אחרים המתחרים איתך על אותה המשרה. כתבי לי מסר בפרטי אם הכיוון הזה מעניין אותך. מה שבטוח שאבני קסם לא יעזרו.

דנה מקסימה

בואי ונראה מה הרונים רוצים להגיד לך: אוקיי. אני מבינה שבעברך עברת כמה מסעות, אולי היית הרפתקנית, אולי פה ושם החיים אילצו אותך לעשות מסעות או טיולים, אולי זו היתה בחירה שלך, אני לא יודעת. אבל אני רואה, שהמסעות או הטיולים האלה, קשורים למעצור שלך עכשיו. למה? תיכף ניראה, תזכירי לי אחר כך. כרגע, אני רואה סופה משתוללת בחיים שלך, מצב די לא נוח, אבל - הוא טומן בחובו את היכולת שלך להמריא ולהצליח. הרון שיצא כמתאר את המצב שלך עכשיו הוא Hagakaz - הרו ןשל סופת ברד. אני משערת שזה כשלעצמו מסביר די יפה, שהמצב כרגע חייב להירגעף לשכוך, לפני שיוצאים לדרך לשפר את החיים. הרון הזה מספר, שדרך טראומה שקרתה לאחרונה את מגבשת כוחות ואיתם תצאי לדרך חדשה. בעתיד, אני מבקשת ממך ממש ממש בכל הכוח, לעשות רשימה של דברים שהיית רוצה להשיג, ועל מה את לא מוכנה להתפשר. כי יש מצב שאת הולכת לקראת איבוד הדרך. כדי שזה לא יקרה, כדאי שכבר עכשיו תתחילי להבהיר לעצמך דברים, להכיר את האת החדשה, שגרה אצל ההורים וכרגע היא מחוסרת עבודה. איזו עבודה את הכי רוצה? איפה היית רוצה לגור? מה יעשה אותך מאושרת בגבר הבא בחייך? ולא לחשוב, לא להגיד - לכתוב את הכל. את כל הדברים האלה. על נייר, במקום שתוכלי לשוב ולעיין בו עם כל החלטה חדשה. תמספרי לפי חשיבות. מה את בשום אופן לא מוכנה לוותר ועל מה רק אם חייבים את מוכנה. זה הזמן בשבילך להכיר את עצמך מלפנים והחוץ, היטב היטב, כי כמו שאני רואה את זה, אחרת את תלכי לאיבוד. כרגע, אני ממליצה לך לקחת שבוע חופש מהדאגות, אולי לא לחפש עבודה, רק לנוח ולהתעשת, ולעשות את כל הרשימות האלה. ואחר כך - עם הידיעה הברורה של המצב האופטימלי בשבילך וכל שלבי הביניים ממנו ועד למה שאת לא מוכנה - לצאת לדרך בכל הכוח. אז, אני מאמינה שהדברים יסתדרו לך! הצלחה!

dafi54

New member
חידוש קשר??

שלום עומר, שמי דפנה (שם אימי שמחה) תאריך לידה 6.7.1954 שמו יהודה (שם אימו יהודית) תאריך הלידה 19.1.1950 לפני שלושה ימים הוא ניפרד ממני וסיים כרגע את הקשר. אשמח לדעת מה הסיכוי לחידוש ומימוש קשר זוגי כל עזרה תתקבל בברכה

סיכוי טוב!!! ../images/Emo45.gif

הכל אצלך ממש יוצא אופטימי ומושלם. את תקבלי בדיוק את מה שאת רוצה, וזה לא ייקח הרבה זמן! אני מקנאה בך, נשמה!!!

dafi54

New member
יששששששש../images/Emo24.gif

עומר יקירה, אין מאושרת ממני, החזרת את החיוך לחיי והשמש שוב זורחת, למרות שעת בין הערביים. ממתינה לאהובי שישוב לזרועותיי ונממש זוגיות טהורה לשמה. תודה מכל הלב, דפנה

dafi54

New member
שאלה נוספת להבהרה

היי עומר, רציתי רק לשאול אם תשובתך מתייחסת לקשר שנותק כרגע כלומר לגבר אשר את פרטיו ציינתי בשאלתי או שהיא מתייחסת באופן כללי לקשר וזוגיות בחיי בעתיד??? וואי..איזה מתח עכשו אני עדיין עם החיוך...דפנה

אז זהו...

התחלתי כבר לכתוב לך הודעה על הבנזוג הזה, אבל אז חשבתי לעצמי שאני לא יודעת אם אותו את רוצה או מישהו אחר, וכתבתי לך שכדאי לבדוק למה המשבר הזה, וכאלה... אז אינטואיטיבית אני יכולה להגיד לך שכן, עם זה, אבל צריך להיזהר מדברים שכבר נשברו פעם אחת, אני בטוחה שאני לא צריכה להסביר לך את זה... ובכל אופן, יצאה לך כזו פריסה חיובית שאני בטוחה שהכל יקרה לשביעות רצונך!

dafi54

New member
שוב תודה עומר

תודה על התייחסותך עומר, את הבנזוג הזה אני רוצה בכל מאודי ואין אחר. מאד מקווה שהפריסה החיובית שיצאה והאינטואיציה שלך מכוונים לקשר זוגי איתו. בכל מקרה כשהעליתי את שאלתי, חשבתי והתייחסתי אך ורק עליו ולכן גם ציינתי את הפרטים הנחוצים שהפריסה תהייה ממוקדת לגבר הספציפי הזה. מאמינה שהדברים יסתדרו בקרוב לשביעות רצוני. ערב נפלא ותודה על סבלנותך, דפנה

מקווה שהשאלה במקום

מאוד קשה לי לאחרונה בעבודה אבל מפחדת לעשות את השינוי ולחפש משהו אחר. האם כדאי בכל זאת לעשות את הצעד? האם מה שאמצע יהיה יותר טוב לי? איך אדע מהו הדבר? איך אמצא אותו? המון תודה מראש.

שלום עומר יקרה

אז הנה אני גם אעז ואשאל, למרות שמעולם לא ניסיתי להעזר בסוג כזה של ייעוץ.. והרשי לי לומר תודה בשם כולם על הזמן ועל הנכונות שלך לענות. אז אני ובעלי מנסים כבר הרבה זמן להכנס להריון ומאוד מאוד רוצים ילד. הבעיה היא שלא הולך בכלל. לפני שנה גם עברתי תאונת דרכים מאוד קשה ובכלל השנה האחרונה היתה לא משהו. השאלה שלי היא (ואני לא יודעת איך לשאול את זה נכון) האם יהיו לנו ילדים.. האם עוד תהיה לנו דרך ארוכה אליהם? והאם זה יקרה בכלל ואם כן אפשר לראות מתי?.. שמי אנני בת אלה, נולדתי ב-8 לינואר 81 ובעלי הוא חגי בן אריה נולד ב-26.4.76 תודה מראש

כן מתוקה, יהיו לך ילדים

אבל אני לא יכולה לדעת מתי. מה שאני רואה בוודאות זה שעכשיו את עוברת דרך. איזו דרך? בואי ונראה - הנה מה שאני יכולה להגיד לך על הדרך שלך. כשהיא תסתיים - את (ולא רק את!) תהיי אמא מאושרת לתינוק אחד, למרות שנראה לי שיהיו לך על הפעם הראשונה יותר מאחד
זו רק אינטואיציה וזה יכול להיות שגוי. הדרך שלך קשורה בצורך שלך, שהוא היה תמיד, או הפך להיות לאחרונה, חזק מכל דבר אחר. "אש הצורך", כשמשתמשים בה בתבונה - היא כוח בונה. כשמשתמשים בה באופן פזיז - היא יכולה להיות הרסנית. אז זה דבר ראשון. אני יודעת, אני יודעת שמיותר להגיד לאנשים - "אל תרצה" וכאלה, אבל, יש הרבה דרכים ללמוד לאזן את הרצון.. הדבר השני הוא שכדאי לקחת בחשבון, שכשאת מקבלת דבר אחד, את מוותרת על דבר אחר. במיקרה של תינוק חדש, יכול להיות שהויתורים אצלך הם גדולים? אולי יש לך רעיונות לקריירה, או למימוש עצמי, או סתם איזה חלום שעוד לא הגשמת ויהיה קשה להגשים עם תינוק - אם זה נכון, כדאי שתיישבי את הנושא הזה עם עצמך, זה יקל על התינוק שלך למצוא את דרכו אלייך. אני ממליצה לך, אם עניין הלחץ הוא משמעותי אצלך, להיעזר בפרחי באך. זה בדר"כ מאוד עוזר... ובכל אופן, אני שולחת לך ים ים ים של אהבה והצלחה ושימחה ומשפחתיות, כל מה שיש לי..

עומר יקרה

את צודקת בנוגע לויתורים.. אפשר עוד שאלה.. את רואה תינוק אחד סך הכל או בפעם הראשונה ? (אנני שתוהה מה זה אומר).. ואני אשמח לשמוע עוד על "אש הצורך".. האם הכוונה שאני מתאמצת חזק מדי וזה "אובססיבי"? סליחה על השאלות הרבות

למעלה