תשתית לקישורים שונים

טל קר

New member
וברצינות, אני חוזרת על בקשתי

להתיחס לגופו של ענין ולא לגופו של אדם. אתה כן מסכים עם דעתי, אתה לא מסכים עם דעתי, נימוקים ,כל זה מקובל בעיני . לשים על אדם מסוים דגל שחור, או סימן שאלה, או סימן קריאה וכו`, קצת פחות. כלומר הדעה שלך עלי לא כל כך רלוונטית לפורום, אתה מוזמן ללחוש לי באימייל או לצעוק עלי בפורום משוב. אם יש לך משהו לומר שנוגע לנשים בנוגע למה שאמרתי, אהלן וסהלן, אנחנו מקשיבות.

טל, אני מרימה את הכפפה למרות שלא

יודעת למה התכוונת בדיוק... אז אמיר - הכל פוליטיקה. גם ההגמוניה הגברית בדת היהודית שהיא קיצונית במידה דורסנית כלפי נשים, גם הפמיניזם - הכל. הפוליטיקה היא הכלי והמכשיר שמשתמשים בו כדי להוציא אמונות וצרכים ורצונות מהכח אל הפועל בתוך סביבת בני אדם. את הפוליטיקה הגברית שהביאה לאלפי שנות דיכוי נשים מסיביצריך ללמד בקורסים לפוליטיקה, לא רק בלימודי נשים. סיפור הצלחה לכל הדיעות. אגב - אתה עוד לא מכיר אותנו אז לשם הבהרה - לא תמצא כאן נשים שמתלבשות על האימג` הגברי של ``מתוסכלות`` או משהו, אלא נשים שלקחו את חייהן בידיהן והינן מספיק חזקות ובעלות מודעות ויכולת תמרון פוליטית טובה דיה כדי לקחת את המושכות ואת זכויותיהן מבלי לחכות שיינתנו להן, ויוצרות אגב כך קבוצה פוליטית וירטואלית שתצא בזמן כלשהו גם אל מחוץ לגבולות הרשת...אתה מוזמן להצטרף :) חנה

אמיר.

New member
לא נלחם בדו קרב נגד נשים ........

(פוחד להפסיד ..) [דרך אגב .. מה דעתכן על אבירות של גבר ? נגיד לפתוח דלת לפני אישה ?] ------------------ הכל פוליטיקה.. כן .. אבל את הרי יודעת שלמילה פוליטיקה בארץ יש הקשר מיוחד ואליו התכוונתי. אין שום קשר בין דעתו של האזרח הישראלי לגבי הדרך לפתור את הסכסוך של מדינת ישראל עם הקולניאליזם הערבי ובין דעתו לגבי החשיבות של קידום מעמד האישה בארץ ובעולם... (ראית איך במסווה של טיעון לכאורה סתמי הכנסתי דעה ברורה בענין אחר - מזה יש להמנע כאן לדעתי). ---------------- `ההגמוניה הגברית` ביהדות היא יותר תוצר של גברים יהודים ושל יחסי ציבור גרועים (ולעיתים - זדוניים) מאשר מהותה של היהדות. אני אמנם לא אישה - אבל אני מדבר עם נשים בסביבה שלי (ציונות-דתית איך שתקראי לזה) לא חש שהן `דרוסות`. נכון .. יש שינויים מבורכים.. הם איטיים וטוב שכך.. אני לא מאמין במהפכות מהיום לאתמול. זה בדרך כלל כואב ופחות אפקטיבי... בואו לא נגרר לאופנת ה`עכשיו`יזם... -------------- המשך יבוא

טל קר

New member
האם דמויות נשים במשחקי מחשב

הינן דמויות פמיניסטיות? כתבה מתוך מעריב - ``היידה לארה``

Gordo@Laika

New member
מדהים. רק היו לי מחשבות אחרות בנוגע

למחקר שבדק את יחס השחקן לדמות: השחקן בכל זאת לא נמצא שם כמו בפיפ-שואו והמטרה שלו, אחרי הכל, היא הצלחה המשימת המשחק. הוא יכול להגשים את עצמו רק באמצעות לארה - הוא אימפוטנט בלעדיה. גם אם אינו חש שהוא עצמו ``מת`` איתה (ואגב, לא נראה לי שזה היה שונה אם הדמות היתה גברית) - הוא עדיין צריך אותה כדי להתגשם ולהגשים את מטרתו במשחק. אולי זה בכלל דראג...

טל קר

New member
אוגוסטוס היקרה, הם מצויינים,

פשוט בתפוז יש הגבלה לאורך הקישור. צריך לעשות קאט אנד פייסט לקישור, זה קורה רק בקישורים להארץ שארוכים כאורך הגלות.

למעלה