שיפוטיות - בעד ונגד שרשור חדש

מאד מסכימה איתך ויכולה רק להוסיף

שזה שיעור שלמדתי (בשבט) בחיים ויישמתי, בין השאר, כאן בפורום...
להגנתי יאמר שכשהייתי שיפוטית עשיתי זאת מתוך רצון כן לעזור. לחובתי יאמר שזה בכלל לא משנה מה רציתי. השורה התחתונה היא, פעם שניה השבוע נדמה לי, שפשוט למדתי כמה דברים שלא ידעתי קודם ו... התבגרתי.

מעיןבר

New member
ואחרי כל השרשור הזה

אני עדיין לא מצליחה להבין מה את מנסה להשיג בשרשור הזה? אישור לכתוב בשיפוטיות? תפדאל, הכל מותר במסגרת גבולות התקנון וחופש הביטוי.
רק קחי בחשבון שלבחירה שלך יהיו את התועלת והעלות שלה, אז אל תצפי מאנשים לאהוב את זה.

מעין

אולי תתפלאי לשמוע -- עד עכשיו השגתי בשרשור הזה דברים די דומים לאלו שציפיתי להשיג.

אם ארצה להשיג פה משהו נוסף, אני פשוט אבקש זאת.

אם אחרוג מגבולות התקנון, את מוזמנת להעיר לי, ואז למחוק.

אני לא "מצפה מאנשים לאהוב" שום דבר. "אנשים" הם לא מקשה אחת. כל אחד מהם אוהב משהו אחר. הדבר היחיד שאני מצפה בהקשר הזה הוא, שכל אחד יבחר לפי מה שהוא אוהב.

בכל מקרה

תודה לכל מי שטרחו לכתוב תגובות ענייניות עד כה.
עד עכשיו קראתי את כל התגובות.
בין כל התגובות הארסיות, היו בשרשור הזה כמה וכמה תגובות מעמיקות שמצאתי בהן עניין או תובנה כלשהי.

אני מקווה שגם אתן (או לפחות, חלקכן...).

לסיכום, כיוון שפתחת בהגדרה

אשמח לדעת, אחרי כל השירשור, 1. האם התגבשה אצלך הגדרה ל"תגובה שיפוטית" או שנותרת עם ההגדרה המילונית שהבאת בתחילת השרשור, שאם הבנתי נכון מרוב הכותבות בשירשור, איננה קולעת ומדוייקת, כאשר מדברים בפורום על תגובה שיפוטית?.
2. האם המשפט שלך "תודה לכל מי שטרחו לכתוב תגובות עניניות עד כה" מסווג בעיניך כתגובה שיפוטית, על פי ההגדרה לעיל?

למעלה