שאלון היכרות פורומי!

Sivan 85

New member
../images/Emo132.gifשאלון היכרות פורומי!../images/Emo132.gif

התחלה חדשה.. בואו נעשה רענון קצרצר (או ארוך במקרה שלי) יאללה לענות! שם: כינוי: גיל: אזור מגורים: יצירת קשר: דרמה אהובה: דרמה הכי פחות אהובה: צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: שחקן אהוב: שחקנית אהובה: זמר/זמרת/להקה/אחר: שיר אהוב: איך התחלתי בטירוף: כמה זמן אני מטורפ/ת: תמונה אהובה: מסר לאומה:

Sivan 85

New member
../images/Emo9.gifשאלתי ולכן אענה../images/Emo9.gif

שאלון היכרות פורומי! שם:סיון כינוי:סיוי, קיוי, סיוימייסטר, קיסרית יפן...
גיל:22.10 אזור מגורים:צפון/עמקים (זה תלוי בחלק של השנה..) יצירת קשר: [email protected] דרמה אהובה:ליטר של דמעות וטטה חולקות את המקום הראשון...
דרמה הכי פחות אהובה: גוספל של צביקי.. היה זוועתי... וגם פרופוסל של יאמאפי.. בגלל הנעלולית... צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר:יפניות, יפניות,יפניות... שחקן אהוב:ריו נישקידו.. בגלל האיכויות משחק שלו.? לא! כי הוא כוסון על!
וטומה.. כי הוא טומה
שחקנית אהובה:הוריקיטה מאקי המלאכית המושלמת... זמר/זמרת/להקה/אחר:NEWS מבחינת להקה זמרת? אוטאדה היקארו כמובן... וסורי אם בילגנתי את השם שלה..
שיר אהוב: מכל השירים?...(איך אני מופתעת מהשאלה.. כאילו לא אני חיברתי אותה
) טוב כמובן אז ש-AI NANTE של NEWS איך התחלתי בטירוף: קרנית אשמה.. כמה זמן אני מטורפ/ת: אממ.. אממ.. רגע.. אני לא טובה במתמטיקה.. שנייה 8 חודשים...! תמונה אהובה:התמונה האהובה שלי על הלפטופ..בינתיים תסתפקו בתמונה מקסימה אחרת של המדהימה... מסר לאומה: kiwi=world peace

spidi333

New member
עונה!!! ../images/Emo9.gif

שם: כינוי: גיל: אזור מגורים: יצירת קשר: מסנג'ר... מי שרוצה מוזמן לשלוח לי מסר. דרמה אהובה: תנחשו... טוב פסדר אני אומר שוב.... ליטר של דמעות!!!!
דרמה הכי פחות אהובה: אוי... הקוד בלו הזה של יאמאפי.... זה הדבר הכי מייגע, חסר פואנטה שראיתי... וגם המשחק שם מזוויע
צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: צופה בהכל... אבל עכשיו אני על גל יפני שחקן אהוב: תנחשו... טוב אני לא אפספש מלומר את שמו... נישיקידו ריו!!!! כי מי אמר שאין דבר כזה שלמות בעולם
שחקנית אהובה: אריקה סאוואג'ירי ואייסה הארוקה. זמר/זמרת/להקה/אחר: קאנג'אני 8 , ניוז, וטאדה היקארו. שיר אהוב: קשה קשה... konayuki, ai nante, code, prisoner of love, eden טוב אני לא יכולה לבחור! איך התחלתי בטירוף: סאם סון כמובן! כמה זמן אני מטורפ/ת: שנה וכמה חודשים... כן המצב קשה. תמונה אהובה- רק אחת? אוף טוב נלך על זאת.
[שושקה נגבי את הריר
] מסר לאומה: אין לי... נלך על תאכלו קיוי זה בריא.

Sivan 85

New member
בריא בהחלט../images/Emo123.gif../images/Emo99.gif

איך אני אוהבת שאנשים לא שמים על שאלונים שלי... אמרתי אחד! אחד!... אלוהים.. איזה אנשים
לא נורא.. אם הייתי יודעת שמותר גם אני הייתי חורגת... אבל לך מותר הכל שושקה..! חולההה עלייךךך...

geminigum

New member
היי? לא היית אמורה להעביר לי חפיפה?

בואנה, ספיר, אני אפטר אותך!

geminigum

New member
חפיפה לקשקשים של הינה.... נאנדה?

טוב. מחר. יאללה, אני לא אשלח את נג'י לקרקף אותך הלילה. מחר.

mishi 1

New member
אני? מה אני עשיתי? אני שה תמים!../images/Emo11.gif

ואגב בחתימה את צריכה לציין קומונה\פורום זה כתובות שונה יונואו

Sivan 85

New member
מי שצריך לדעת יודע../images/Emo6.gif

וחוצמזה אני עצלנית.. נעשה את זה בערב.. תזכירי לי!

חחחחחחחח../images/Emo6.gif

אני מצטערת דונסאנג, אבל זה פשוט הצחיק אותי
את
שה תמים
אותו הדבר אמרת אחרי שמיכרת אותי לגונג
אבל זה בסדר, אני אוהבת אותך ואת המלוכסנים

לולי מ

New member
../images/Emo221.gifטוב אני אענה

שם:לולי כינוי:לולי גיל:
אזור מגורים:מרכז יצירת קשר:במסר דרמה אהובה:נודמה קאנטיבל (אבל קופי היתה הראשונה שלי ואין בעולם על ליטר רק שתדעו) דרמה הכי פחות אהובה:
סיפור אהבה מיותר בהארווארד (אבל זה כי לא ראיתי מה קרה בבאלי) צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר:יפניות שחקן אהוב:הירושי טאמאקי נג'י נו אני לא יכולה בלי נג'י טומויה וקובי קימוטאקו אייש אל תאלצו אותי לבחור
שחקנית אהובה:איוואנו ג'ורי מדהימה זמר/זמרת/להקה/אחר:אייש שמעו אני שומעת הרבה יפנית מן הסתם ג'וניז כמו ניוז טוקיו קאנג'אני וקאט טון יותר מאחרים אבל גם גאקט ומיאבי
(אללי על החשיפה אני איומה כמעט כמו איומי) שיר אהוב:הכי אהוב??? Konayuki by Remioromen ללא כל ספק למרות שגם איי נאנטה וגם לאג'ויס כי זה אחד הלא יאמנים שלא נדבר על שירים של טוקיו ושל הירושי קיוי מה זה השאלון הזה איך אני אבחר?????????????????????? איך התחלתי בטירוף:קופי פרינס ימי שישי אחרי הצהריים התאהבתי כמה זמן אני מטורפ/ת:10 חודשים פלוס מינוס תמונה אהובה:
הבחור הכי יפה בעולם מסר לאומה:אני קיסרית צפון קוריאה מגדלת את הדיקטטור העתידי ועושה זו לצערי בהצלחה מרובה

עונהנהנה...

שם: אבלינה כינוי: אבלינוש14 גיל:14 וחצי אזור מגורים: צפון יצירת קשר: אימייל: [email protected] דרמה אהובה: כולן! כול הדרמות שראיתי עד עכשיו מהממות.. דרמה הכי פחות אהובה: אין דבר כזה... צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: הרוב קוריאניות.... ויש גם כמה יפניות שחקן אהוב: joo ji hoon החתיך.... שחקנית אהובה: yoon eun hye או כמו שאתן קוראות לה.. חנוש... זמר/זמרת/להקה/אחר: DBSK ו SUPER JUNIOR שיר אהוב: שיר של kim jeong hoon שנקרא parrot ( ברור שאני גם אוהבת את כול השירים של DBSK ו SUPER JUNIOR אבל את השיר הזה אני אוהבת הכי... ממליצה...) איך התחלתי בטירוף: הכול התחילת מסאם סון שפשוט התאהבתי בה.. ומשם זה המשיך לקופי פרינס, פול האוס.. ומשם אתם בטח יודעים... כמה זמן אני מטורפ/ת: אממ תאמת לא סופרת... בקיצור מאז שהתחילו לשדר את סאם סון.... (דרך אגב מתי זה היה?) תמונה אהובה: בצד..... מסר לאומה: מלוכסן! מלוכסן! מלוכסן!!!!!!

נעים להכיר../images/Emo140.gif

שם: נעמה כינוי: נעמונת
) יצירת קשר: [email protected] דרמה אהובה: 2 דרמות
אהבה ראשונה קופי פרינס
אהבה שנייה גונג/הנסיכה
דרמה הכי פחות אהובה: מאיזה
את
צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: בינתיים רק קוריאניות
שחקן אהוב: האן גיול מקופי
וג'וג'י הון שינגון מגונג
שחקנית אהובה: חנוששששש
זמר/זמרת/להקה/אחר: קשה להגיד, אני שומעת פסקולים של סדרות
אני לא כ"כ מכירה שמות של זמרים
שיר אהוב: אני לא יודעת את השם הקוריאני, אבל באנגלית זה נקרא STAY וזה מהפסקול של גונג
איך התחלתי בטירוף: עם הש.ח. של סאם סון המתוקה
כמה זמן אני מטורפ/ת: מאז סאם סון המתוקה
תמונה אהובה: מאחר ואני בעבודה, ואין לי כאן מבחר
אהבה ראשונה
מסר לאומה: תאהבו בלי גבולות, גם אם יגידו לכם שאתם משוגעים

Don Nirtin

New member
אפצ'ייייייייייי../images/Emo87.gif

שם: ניר. כינוי: Don Nirtin גיל: 21. אזור מגורים: מעלה חראדומים. יצירת קשר: במסר. דרמה אהובה: מעבר לשמש?
דרמה הכי פחות אהובה: מאיזה כוכב את. צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: לא פוסל כלום. שחקן אהוב: יאמאדה טאקטאטוקיכבחכ. נו זה של מעבר לשמש. שחקנית אהובה: רייני
. זמר/זמרת/להקה/אחר: --- שיר אהוב: --- איך התחלתי בטירוף: סמסונג. ואז הסתקרנתי. ואז נפלתי לאהבה מטורפת של השטן. כמה זמן אני מטורפ/ת: מאז ותמיד. הטירוף של הקוריאני רק העלה את מפלס החרמנות שלי
תמונה אהובה: סליחה אבל אין לי תמונה של שום מלוכסן במחשב. יתוקן בקרוב. מסר לאומה- חרמנות זה THE BEST, אחותי.

nini18

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo26.gif

שם: לי כינוי: nini19 גיל: עוד חודשיים קצת פחות 21 אזור מגורים: צפון יצירת קשר: מסר דרמה אהובה: השטן לצידך, סאם סון, נאהבים, מלכת השלג. דרמה הכי פחות אהובה: פול האוס צופה בעיקר בדרמות קוריאניות/יפניות/סיניות/אחר: כולן שחקן אהוב: מייק אה
,היון בין
שחקנית אהובה: קים סון אה
זמר/זמרת/להקה/אחר:Hwanhee שיר אהוב: tomorrow של Hwanhee איך התחלתי בטירוף: ראיתי את הדרמה סאם סון כמה זמן אני מטורפ/ת: מאז הדרמה תמונה אהובה:
מסר לאומה: לשחרר כבר את שליט

למעלה