משחקים ושאלונים

אני לא אלוהים- לידור יוספי

תביניי אותיי אני לא כל יכול,אני לא אלוהים אך אתן לך הכל... איזה שיר יפה

היהודים-פעמון מלחמה.

גאד אני מחליפה פה דיסקים ברצףD: דמאט איזה שיר.אני אוהבת אותם.

שאלון שירים :]]

1. " זה לא סתם אולי אתה האור בחיי , האור בחיי " א. סער בדישי ב. נינט טייב ג. אפרת בוימלד 2. "הנה פתחתי חלון..אל העולם המואר.." א. נינט טייב ב. ריטה ג. ריקי גל 3. "כשהיינו ילדים,אהבנו בסודי סודות..למי הינו נחמדים? רק לדודים ולדודות " א. קרן פלס ב. יזהר כהן ג. שירי מימון 4. "עכשיו גיליתי שאני אשם..אני חושבת אל זה ולא נושםם.." א. סינרגיה ב. שי גבסו ג. רן דנקר 5." נשבר לי לא מחכה שתתנצל היו לי ימים טובים יותר " א. נינט טייב ב. רן דנקר ג. אליענה בקייר 6. "כמה אהבה יש אצלי בלב.." א. סינרגיה ב. אפרת גוש ג. גיים בויז 7. "רבות הדרכים..לאהוב אותךך.." א. דנה עדיני ב.דניאל סלומון ג. א ו- ב נכונים 8. "אני רוצה ידיים ארוכות, לחבק.." א. קרן פלס ב. איה כורם ג. מירי מסיקה 9. "איתי, לא מתחשב יותר מידי.." א. נינט טייב ב. עידן רייכל ג. איה כורם 10. "ממעמקים קראתי אלייך בואי אליי.." א. יהודה סעדו ב. עידן רייכל ג. הראל סקעת

../images/Emo135.gifעונה . [:

1. " זה לא סתם אולי אתה האור בחיי , האור בחיי " א. סער בדישי ב. נינט טייב ג. אפרת בוימלד 2. "הנה פתחתי חלון..אל העולם המואר.." א. נינט טייב ב. ריטה ג. ריקי גל - ניחוש פראי . D = 3. "כשהיינו ילדים,אהבנו בסודי סודות..למי הינו נחמדים? רק לדודים ולדודות " א. קרן פלס ב. יזהר כהן ג. שירי מימון 4. "עכשיו גיליתי שאני אשם..אני חושבת אל זה ולא נושםם.." א. סינרגיה ב. שי גבסו ג. רן דנקר 5." נשבר לי לא מחכה שתתנצל היו לי ימים טובים יותר " א. נינט טייב ב. רן דנקר ג. אליענה בקייר - גם ניחוש .
6. "כמה אהבה יש אצלי בלב.." א. סינרגיה ב. אפרת גוש ג. גיים בויז 7. "רבות הדרכים..לאהוב אותךך.." א. דנה עדיני ב.דניאל סלומון ג. א ו- ב נכונים 8. "אני רוצה ידיים ארוכות, לחבק.." א. קרן פלס ב. איה כורם - ניחוש . P = ג. מירי מסיקה 9. "איתי, לא מתחשב יותר מידי.." א. נינט טייב ב. עידן רייכל ג. איה כורם ד.קרן פלס - הוספתי , וזה "איתי לא מתחשב ברגשות יותר מדיי" . 10. "ממעמקים קראתי אלייך בואי אליי.." א. יהודה סעדו ב. עידן רייכל ג. הראל סקעת

../images/Emo210.gif עונה להלה . :)

1. " זה לא סתם אולי אתה האור בחיי , האור בחיי " א. סער בדישי ב. נינט טייב
ג. אפרת בוימלד 2. "הנה פתחתי חלון..אל העולם המואר.." א. נינט טייב ב. ריטה ג. ריקי גל
3. "כשהיינו ילדים,אהבנו בסודי סודות..למי הינו נחמדים? רק לדודים ולדודות " א. קרן פלס ב. יזהר כהן
[?!] ג. שירי מימון 4. "עכשיו גיליתי שאני אשם..אני חושבת אל זה ולא נושםם.." א. סינרגיה
ב. שי גבסו ג. רן דנקר 5." נשבר לי לא מחכה שתתנצל היו לי ימים טובים יותר " א. נינט טייב ב. רן דנקר ג. אליענה בקייר
[?!] סתם ניחוש D: 6. "כמה אהבה יש אצלי בלב.." א. סינרגיה ב. אפרת גוש ג. גיים בויז
7. "רבות הדרכים..לאהוב אותךך.." א. דנה עדיני ב.דניאל סלומון ג. א ו- ב נכונים
8. "אני רוצה ידיים ארוכות, לחבק.." א. קרן פלס ב. איה כורם
ג. מירי מסיקה 9. "איתי, לא מתחשב יותר מידי.." א. נינט טייב ב. עידן רייכל ג. איה כורם אף אחד . זו היא קרן פלס ששרה D: 10. "ממעמקים קראתי אלייך בואי אליי.." א. יהודה סעדו ב. עידן רייכל
ג. הראל סקעת

למעלה