משחקים ושאלונים

MaStuLa76

New member
מה יש לכן? זה של מירי מסיקה >בלינק<

"אני רוצה ידיים ארוכות לחבק.." לשם איש לא יתקרב,גם אם תאמר שאתה אוהבD;

../images/Emo15.gifעוונה P:

1. " זה לא סתם אולי אתה האור בחיי , האור בחיי " א. סער בדישי ב. נינט טייב ג. אפרת בוימלד 2. "הנה פתחתי חלון..אל העולם המואר.." א. נינט טייב ב. ריטה ג. ריקי גל 3. "כשהיינו ילדים,אהבנו בסודי סודות..למי הינו נחמדים? רק לדודים ולדודות " א. קרן פלס ב. יזהר כהן ג. שירי מימון 4. "עכשיו גיליתי שאני אשם..אני חושבת אל זה ולא נושםם.." א. סינרגיה ב. שי גבסו ג. רן דנקר 5." נשבר לי לא מחכה שתתנצל היו לי ימים טובים יותר " א. נינט טייב ב. רן דנקר ג. אליענה בקייר 6. "כמה אהבה יש אצלי בלב.." א. סינרגיה ב. אפרת גוש ג. גיים בויז 7. "רבות הדרכים..לאהוב אותךך.." א. דנה עדיני ב.דניאל סלומון ג. א ו- ב נכונים 8. "אני רוצה ידיים ארוכות, לחבק.." א. קרן פלס ב. איה כורם ג. מירי מסיקה 9. "איתי, לא מתחשב יותר מידי.." א. נינט טייב ב. עידן רייכל ג. איה כורם אפחחחחד , זה של קרן פלס >< 10. "ממעמקים קראתי אלייך בואי אליי.." א. יהודה סעדו ב. עידן רייכל ג. הראל סקעת

lililulu

New member
עונה [;

1. " זה לא סתם אולי אתה האור בחיי , האור בחיי " א. סער בדישי ב. נינט טייב
ג. אפרת בוימלד 2. "הנה פתחתי חלון..אל העולם המואר.." א. נינט טייב ב. ריטה ג. ריקי גל
3. "כשהיינו ילדים,אהבנו בסודי סודות..למי הינו נחמדים? רק לדודים ולדודות " א. קרן פלס ב. יזהר כהן
ג. שירי מימון 4. "עכשיו גיליתי שאני אשם..אני חושבת אל זה ולא נושםם.." א. סינרגיה
ב. שי גבסו ג. רן דנקר 5." נשבר לי לא מחכה שתתנצל היו לי ימים טובים יותר " א. נינט טייב
ב. רן דנקר
ג. אליענה בקייר 6. "כמה אהבה יש אצלי בלב.." א. סינרגיה ב. אפרת גוש ג. גיים בויז
7. "רבות הדרכים..לאהוב אותךך.." א. דנה עדיני ב.דניאל סלומון ג. א ו- ב נכונים
8. "אני רוצה ידיים ארוכות, לחבק.." א. קרן פלס ב. איה כורם ג. מירי מסיקה
9. "איתי, לא מתחשב יותר מידי.." א. נינט טייב ב. עידן רייכל ג. איה כורם ד. כל התשובות לא נכונותD:
10. "ממעמקים קראתי אלייך בואי אליי.." א. יהודה סעדו ב. עידן רייכל
ג. הראל סקעת

סוג של.

ערכו רשימה של כ-20 אנשים שאת/ה מכיר/ה: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. האם 9 בת או בן? האם 1 ו-2 ומה לגבי 4 ו-8? באיזה כיתה נמצאת 17? מתי הייתה הפעם האחרונה שדיברת עם 12? מהי הלהקה האהובה על 6? האם ל-1 יש אחים ו/או אחיות? האם אי-פעם תצאי עם 3? האם אי-פעם תצאי עם 7? האם 16 רווק? מהו שם משפחתו של 15? מהו שמה האמצעי של 10? מהו הדבר ש-5 הכי אוהב/ת לעשות? האם 13 כוסית? האם 14 ו-19 לאיזה בית-ספר 20 הולכ/ת? ספרי לי עובדה על מספר 11: ועל 1: ועל 9: האם אי פעם היית דלוקה על 15? איפה מספר 3 גר/ה? מהו הצבע האהוב על 4? האם תתמזמזי עם 14? האם 5 ו-6 החברות הכי טובות? האם 7 אוהב/ת את 20? האם 8 אוהב/ת את 19? איך פגשת את 2? איך פגשת את 18? האם ל-10 יש חיות מחמד? האם 12 מבוגרת ממך? האם 17 היא האדם הכי סקסי שקיימת, או מה? האם כתבת את עצמך?

../images/Emo135.gifאני עושה חצי מהפורום חצי לא .

כי אין מספיק פ ה . ^______^ ערכו רשימה של כ-20 אנשים שאת/ה מכיר/ה: 1. הדר 2.דילב 3.אוראל 4.רותם 5.עמית 6.נופר 7.חן 8.שחף 9.בת אל 10.מריה 11.שירה 12.דנה ד 13.עדן 14.חן 15.מור 16.קרולינה 17.קטיה 18.דנה ז 19.לאה 20. ובא לי מאור .
האם 9 בת או בן? בת האם 1 ו-2 - מה איתם ?? בן או בת ? בנות . :) ומה לגבי 4 ו-8? גם בנות באיזה כיתה נמצאת 17? י' מתי הייתה הפעם האחרונה שדיברת עם 12? אתמול בלילה .
מהי הלהקה האהובה על 6? אמ , אייל גולן . XD האם ל-1 יש אחים ו/או אחיות? אחות בת 16 נראלי , ואח בכיתה א' אם אני לא טועה . (:) האם אי-פעם תצאי עם 3? אני לא לסבית .
האם אי-פעם תצאי עם 7? כנ"ל . ^______^ האם 16 רווק? יאפ . מהו שם משפחתו של 15? שגב . D; מהו שמה האמצעי של 10? אמ , לא יודעת . P = מהו הדבר ש-5 הכי אוהב/ת לעשות? ללכת למשחקי כדורגל\כדורסל . סתם לא יודעת . D; האם 13 כוסית? כן , היא יפה . :) האם 14 ו-19 - מה איתם ????? לאיזה בית-ספר 20 הולכ/ת?
הוא במכללה , לומד סציולוגיה ופסיכולוגיה אני חושבת .
ספרי לי עובדה על מספר 11: מצחיקה . D = ועל 1: היא חושבת שהוא רוצח
ועל 9: אוהבת את דב"ח חחח האם אי פעם היית דלוקה על 15?ללללללללא !!!!1
חוצמזה היא בת .
איפה מספר 3 גר/ה? תל אביב . מהו הצבע האהוב על 4? אמ , יש לי ניחוש אבל אני לא בטוחה .
האם תתמזמזי עם 14? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אבל היא בת .
האם 5 ו-6 החברות הכי טובות? אמ , לא .. האם 7 אוהב/ת את 20? ללללללא !!! אני אוהבת את 20 .
האם 8 אוהב/ת את 19? היא לא מכירה אותה . D = איך פגשת את 2? לא פגשתי , אבל הכרתי דרך הפורום . [: איך פגשת את 18? בביצפר . האם ל-10 יש חיות מחמד? אמ , לא יודעת . האם 12 מבוגרת ממך? לא . האם 17 היא האדם הכי סקסי שקיימת, או מה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אמ , D = האם כתבת את עצמך? לא .

עשב עישנתי עם נורית

ערכו רשימה של כ-20 אנשים שאת/ה מכיר/ה: 1.נעמה. 2.דורין. 3.אלדד. 4.ירדן. 5.חן. 6.אמא. 7.מור. 8.לילך. 9.אבירם. 10.יוני. 11.זוהר. 12.נועם. 13.ניקול. 14.אלכס. 15.דימה. 16.נטע. 17.אבא. 18.אלירן. 19.מאי. 20.שירה. האם 9 בת או בן?בן. האם 1 ו-2 ?? האם 1 ו-2 מה?D: בן או בת? שתיהן בנות. ומה לגבי 4 ו-8? שתיהן בנות. באיזה כיתה נמצאת 17?חחחחחXDDDDD בכיתה ת'. מתי הייתה הפעם האחרונה שדיברת עם 12?הו אני בדיוק איתה במסן מהי הלהקה האהובה על 6?הפרויקט של עידן רייכל<: והביטלס. האם ל-1 יש אחים ו/או אחיות?כןכן. האם אי-פעם תצאי עם 3?חח אני יוצאת איתו. האם אי-פעם תצאי עם 7?בטח!!!!!!1111*אחד*
האם 16 רווק?לא. מהו שם משפחתו של 15?משהו רוסי.לא עניינכם. מהו שמה האמצעי של 10? ג'וני!D: מהו הדבר ש-5 הכי אוהב/ת לעשות?לעשן ג'וינטים<: האם 13 כוסית?שיא הכוסית. האם 14 ו-19 -האם הם מה?D: איזה שאלון דפוק בחיי. לאיזה בית-ספר 20 הולכ/ת?לא הולכת היא בשביתהD: סתםסתם תיכון חדרה. ספרי לי עובדה על מספר 11:נאמ היא לוקחת רוקוטאןOO" בעזרת השם הכל יירד היא תהיה שיא הכוסית. ועל 1:היא הבנאדם הכי רגוע שאני מכירה.והיא שפויה.אני לא מכירה הרבה אנשים שפויים.היא מדהימה.אני אוהבת אותה ככ. ועל 9:הידיד הכי טוב שלי. האם אי פעם היית דלוקה על 15?לא.אבל הוא ממש אחלה של בנאדם. איפה מספר 3 גר/ה?חדרה. מהו הצבע האהוב על 4?שחור. האם תתמזמזי עם 14?לא חחD: סתם נו אם הייתי יכולה אז בכיף! האם 5 ו-6 החברות הכי טובות?לא!אמא שונאת אותה.היא רוצה שאני יתרחק ממנה חחXD האם 7 אוהב/ת את 20?יאפ. האם 8 אוהב/ת את 19?יאפ^_^ איך פגשת את 2?מכירה אותה מגן טרום-חובה. איך פגשת את 18?שכן.וידיד טוב. האם ל-10 יש חיות מחמד?כן.כלב. האם 12 מבוגרת ממך?לא. האם 17 היא האדם הכי סקסי שקיימת, או מה?אבא?בהחלט חושני ביותר
האם כתבת את עצמך?לא.

MaStuLa76

New member
בדיוק היום קראתי ת'שאלון הזה. -___-

ערכו רשימה של כ-20 אנשים שאת/ה מכיר/ה: 1.חן 2.עינב 3.דנית 4.ספיר 5.אבא 6.רעות 7.שי 8.נירית 9.דניאל מ' 10.אלירן 11.נופר בל' 12.עומר 13.דניאל ע' 14.בר 15.דניאל ב' 16.שי לי 17.ד' 1 18.ד' 2 19.ספיר ס' 20.בת-חן האם 9 בת או בן?בן האם 1 ו-2 ומה לגבי 4 ו-8? באיזה כיתה נמצאת 17? לא לומד מתי הייתה הפעם האחרונה שדיברת עם 12? אתמול מהי הלהקה האהובה על 6? ממ אין לי מושג,אני יודעת שהיא אוהבת את ברי סחרוף. האם ל-1 יש אחים ו/או אחיות? כן. האם אי-פעם תצאי עם 3? כמובן
האם אי-פעם תצאי עם 7?כככככככןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ~כאפה~ האם 16 רווק? לא חושבת. מהו שם משפחתו של 15? ברוך. מהו שמה האמצעי של 10? תור'גמן חחחחחחחח חחחחחחח חחחחחחחחחח מהו הדבר ש-5 הכי אוהב/ת לעשות? ממ..לראות האיבקות \ לישון. האם 13 כוסית? פיכס מכוערD; האם 14 ו-19 לאיזה בית-ספר 20 הולכ/ת? לא ידועת פנימייה. ספרי לי עובדה על מספר 11: היא זונהD; ועל 1: גםD; ועל 9: חפרן חח האם אי פעם היית דלוקה על 15?היא בת . אז.. איפה מספר 3 גר/ה? קרית גת מהו הצבע האהוב על 4? תכלת ניראה לי. האם תתמזמזי עם 14? או יההה . |סקס| האם 5 ו-6 החברות הכי טובות? הם לא מכירים אחד את השני >< האם 7 אוהב/ת את 20?לא מכירים. האם 8 אוהב/ת את 19?קצת. איך פגשת את 2? האמת בצפת , בלי שנידעD; איך פגשת את 18? אצל חברה ... האם ל-10 יש חיות מחמד?אין לי מושג. האם 12 מבוגרת ממך?כן האם 17 היא האדם הכי סקסי שקיימת, או מה?חחח ממש לא. האם כתבת את עצמך?לא -___-

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifעונה :]

ערכו רשימה של כ-20 אנשים שאת/ה מכיר/ה: 1. ענבר [שכנה שלי] 2. חן 3. נופר 4. חן אחותי 5. מאור 6. רז 7. דור השמן ! 8. מיכל 9. אוראל 10. שירה 11. רותם 12. עמית 13. הדר 14. מריה 15. שירן 16. אביחי S = 17. אנדרי
18. מור 19. עדן 20. שיר האם 9 בת או בן? בת. האם 1 ו-2 בן או בת? בנות :] ומה לגבי 4 ו-8? בנות. באיזה כיתה נמצאת 17? הוא בן 19 מתי הייתה הפעם האחרונה שדיברת עם 12? לא דיברתי. רק פה בפורום לא זוכרת .. מהי הלהקה האהובה על 6? את עצמו הוא לא אוהב איך להקה הוא יאהב? D: האם ל-1 יש אחים ו/או אחיות? כן שני אחים. האם אי-פעם תצאי עם 3? ברור כבר יצאתי
האם אי-פעם תצאי עם 7? ברווור מה אני יגיד לכם ! כבר מחר אם אפשר. האם 16 רווק? מענין לי ת'תחת. מהו שם משפחתו של 15? קפלן. מהו שמה האמצעי של 10? זונה. מהו הדבר ש-5 הכי אוהב/ת לעשות? לזיין אני חושבת. האם 13 כוסית? אף פעם לא ראיתי ת'גוף שלה ... אבל אני משערת שכן :) האם 14 ו-19 ? 14 כן 19 ממש לא לאיזה בית-ספר 20 הולכ/ת? של חולי נפש. חחחח סתם לבצפר בירושלים שם היא גרה. ספרי לי עובדה על מספר 11: היא חולה על אביב גפן. ועל 1: היא חולה על ורוד. ועל 9: היא קטנה וחמודה ויש לה משקפי ראיה. האם אי פעם היית דלוקה על 15? לללללללא. איפה מספר 3 גר/ה? פה בקרית חיים לידי. מהו הצבע האהוב על 4? ורוד ניראה לי האם תתמזמזי עם 14? חחחחחחחחחח לא האם 5 ו-6 החברות הכי טובות? חחחחחחחחחחחחחח ברור האם 7 אוהב/ת את 20? יש מצב
האם 8 אוהב/ת את 19? הן לא מכירות אחת את השניה. איך פגשת את 2? בכיתה ז' :) בבצפר. איך פגשת את 18? דרך חברה. האם ל-10 יש חיות מחמד? לא. האם 12 מבוגרת ממך? לא האם 17 היא האדם הכי סקסי שקיימת, או מה? חחחחחחחחחח הכי רוסי שקיים. האם כתבת את עצמך?לא

עונה:] ונופר זונה.

ערכו רשימה של כ-20 אנשים שאת/ה מכיר/ה: 1. נופר - תותי 2. דילב 3. עמירם 4.ליגל 5.אור - סתם כי נורא הזכירה אותו והוא נהיה על אונליין D; 6. שנייייר D: 7.דור בע 8.מאור 9.בן 10.תומר (סתם כי כתבתי את בן) 11. שי (סתם כי כתבתי את בן ותומר D: ) 12.דודי חחחחחחחח D: 13.רעות 14. נוי 15.גל 16. אוראל 17.אסף 18.אבי המנקה , סתם כי יש לו יום הולדת היום D; 19.ירדן 20.רז האם 9 בת או בן? בןןןן DDD: האם 1 ו-2 בן או בת ? בנות ומה לגבי 4 ו-8? בן ובת חחחח באיזה כיתה נמצאת 17? י"א מתי הייתה הפעם האחרונה שדיברת עם 12? אתמול S: מהי הלהקה האהובה על 6? KNOB האם ל-1 יש אחים ו/או אחיות? אכןן האם אי-פעם תצאי עם 3? לא הוא בן דוד שלי D: האם אי-פעם תצאי עם 7? לא,איכ אני מתגרדת האם 16 רווק? רווקה D: אוראל את רווקה ? חחחחחחחחחחח מהו שם משפחתו של 15? ניזרי מהו שמה האמצעי של 10? תומר חבר של שי ובן חבר D: מהו הדבר ש-5 הכי אוהב/ת לעשות? לזיין.מאיפה אני יודעת האם 13 כוסית? כה האם 14 ו-19 כן כן מה שתגידו לאיזה בית-ספר 20 הולכ/ת? שביתה DD: ספרי לי עובדה על מספר 11: עזבו..אתם לא רוצים לדעת באחריות חחחחחחחחחחחחח ועל 1: שהיא זונת צמרת ועל 9: הוא אח של דור. האם אי פעם היית דלוקה על 15? לא איפה מספר 3 גר/ה? ביום ראשון הוא יהפוך להיות תושב קרית חיייםם מהו הצבע האהוב על 4? ורוד..נראה לי..היא פאקצה מטומטמת האם תתמזמזי עם 14? לא האם 5 ו-6 החברות הכי טובות? הם לא מכירים אחד את השני D: האם 7 אוהב/ת את 20? אווואוווו נותנים בתחת כל היום אחד לשני. האם 8 אוהב/ת את 19? מה לו ולה D: איך פגשת את 2? בבית הספר החינוכי ? :S חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איך פגשת את 18? דרך נופר הזונה האם ל-10 יש חיות מחמד? כן,שי האם 12 מבוגרת ממך? כן האם 17 היא האדם הכי סקסי שקיימת, או מה?הכי לא סקסי אפילו לא מתקרב האם כתבת את עצמך? לא.מה קוראים לי מאיה D:

נוופריי

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מאיהDDDDDDDDDDDDDD;;;;;; חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח החינוכיDDDDDDDDD; איפה אנדריי בכל הסיפור ?D:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח D:

קמעט רצחו את רז הוא אושה דברים ואז אני ומאור צריחים להגן עליו

נוופריי

New member
חחחח איך אניואת קפצנו עם אותה תשובה

ולמה המעשה לא התרחש? מי מי רצה לירצוח אותו , תןאני ידבר איתו שינסו שוב D+

חחחחחחחחחחחחחחח ולמה זה לא קרה?!?!?

חחחחחחחחחחחחחחחחח רציתי לזיין אותו מכות אבל שיגיד תודה לספיר אחרט הוא היה מתת ממני אD:

../images/Emo210.gif עווונה . :)

ערכו רשימה של כ-20 אנשים שאת/ה מכיר/ה: 1. מריה 2. נופר 3. דילב 4. ליאור 5. רויטל 6. עדן 7. כוכב - בתאל 8. אתי 9. מיכל 10. הדר 11. עמית 12. חן 13. אתי 14. שירה 15. רותם 16. לינוי 17. מזי 18. נוי 19. שחף 20. והודיה האם 9 בת או בן? בת . D: האם 1 ו-2 מה איתןןן ? . ומה לגבי 4 ו-8? מכירות :) . באיזה כיתה נמצאת 17? ח' . מתי הייתה הפעם האחרונה שדיברת עם 12? בפורום & באייסיק . מהי הלהקה האהובה על 6? אין להקה מועדפת . :) האם ל-1 יש אחים ו/או אחיות? כן . עוד אחות אחת . האם אי-פעם תצאי עם 3? בטח למה לא , היא מתאימה אחושילינג DDDD= האם אי-פעם תצאי עם 7? הוו איך חשבת על זה
חחחחחחחח סתם . האם 16 רווק? אכן כך . מהו שם משפחתו של 15? כמו של שלום הקומיקאי :) מהו שמה האמצעי של 10? כפי שידוע לי אין לה O; מהו הדבר ש-5 הכי אוהב/ת לעשות? לגנוב חברות ולהכאיב להן S; האם 13 כוסית? לו הייתה חילונית , הייתה הילדה הכי יפפפה בייקוום !! . :) האם 14 ו-19 כן ? , לאיזה בית-ספר 20 הולכ/ת? לבצפר שלי :) ספרי לי עובדה על מספר 11: היא חמודה מאוד , והיא יקנעמייית D: ועל 1: הילדה הכי חמוודה בעולם , אני מתה עליה , והיא אמינה . ! ועל 9: אני חוולה עליה , בת 15 ואצ'קלונית . האם אי פעם היית דלוקה על 15? חחחחחחח XD איפה מספר 3 גר/ה? קריית חיים . מהו הצבע האהוב על 4? נדמה לי , אדום . האם תתמזמזי עם 14? מזמוזים , חיבוקים מה לא D: האם 5 ו-6 החברות הכי טובות? פחות או יותר . האם 7 אוהב/ת את 20? לא כ"כ D: האם 8 אוהב/ת את 19? לא מכירות .
איך פגשת את 2? דרך הפורום , הכרתי אותה :) . איך פגשת את 18? בבצפר :D האם ל-10 יש חיות מחמד? כפי שידוע לי , לא . האם 12 מבוגרת ממך? אכן . האם 17 היא האדם הכי סקסי שקיימת, או מה? חחחחחחחחחחחחח D= האם כתבת את עצמך? לא . :)

MaStuLa76

New member
בא לי לענות שוב D;

ערכו רשימה של כ-20 אנשים שאת/ה מכיר/ה: 1.חן 2.דנית 3.שי 4.עינב 5.אורטל 6.שירה 7.אלירן 8.עומר 9.נירית 10.אבא 11.רעות 12.ספיר ב 13.ספיר ס 14.דודו 15.שלומי 16.דניאלה 17.שי-לי 18.אוריה ח 19.בת-חן 20.דניאל האם 9 בת או בן?בת [: האם 1 ו-2 מכירים אחד את השני?קצת ומה לגבי 4 ו-8? פחחח לא D; באיזה כיתה נמצאת 17? י' מתי הייתה הפעם האחרונה שדיברת עם 12? וואי שבועות. מהי הלהקה האהובה על 6? נמ היא אוהבת פופ D; לא יודעת איזה אבל האם ל-1 יש אחים ו/או אחיות? כן האם אי-פעם תצאי עם 3? יאס האם אי-פעם תצאי עם 7?בחיים לא האם 16 רווק? אין לי מושג. נריאה לי שכן. מהו שם משפחתו של 15? חח לא אגיד כאן.. מהו שמה האמצעי של 10? דובי מהו הדבר ש-5 הכי אוהב/ת לעשות? לדבררררררררררררD; האם 13 כוסית? בטירוף. האם 14 ו-19 מתאימים להיות ביחד?האמת שאני בטוחה שהיא דלוקה לו על הזיןD-: לאיזה בית-ספר 20 הולכ/ת? אין לי מושג -__- ספרי לי עובדה על מספר 11: לומדת פסיכולוגיה. ועל 1: רזה ועל 9: חולת חתולים. ^^ האם אי פעם היית דלוקה על 15?חחח כן. איפה מספר 3 גר/ה? אעא לא עניינכם מהו הצבע האהוב על 4? שחור האם תתמזמזי עם 14? אני ארק עליו ! האם 5 ו-6 החברות הכי טובות? כןןןן,איך ידעתם?D; האם 7 אוהב/ת את 20?לא מכירים האם 8 אוהב/ת את 19?אולי איך פגשת את 2? בתחנת רכבת ישנה D; סתם איך פגשת את 18? בביצפר -__- האם ל-10 יש חיות מחמד?חח לא האם 12 מבוגרת ממך?ממש לא. פיציייייית. האם 17 היא האדם הכי סקסי שקיימת, או מה?לא . האם כתבת את עצמך?לא ^^

MaStuLa76

New member
שאלון חורף ../images/Emo99.gif :)

לקוח מפורום האי שלקוח מפורום טלנובלות שלקוח מפורום רבלדה D; אוהבים את החורף? מה אתם לא אוהבים בו? יש לכם מטריה? אתם באמת הולכים איתה לבית-ספר/צבא/עבודה? באיזה צבע המעיל שלכם? אוהבים את הגשם? מה אתם אוכלים בחורף?: מתקלחים כל יום בחורף?: יותר מפחיד-רעם או ברק?: אתם טיפוס של חורף?: ירד אצלכם גשם?: קר לכם עכשיו?: חולים הרבה בחורף?: יש לכם הרבה הפסקות חשמל בחורף?: מה העונה האהובה עליכם?: חורף/קיץ?: חורף/אביב?: חורף/סתיו?: צעיף/כפפות?: מעיל/סווצ'ר?: כובע חורף/קפוצ'ון?: המשקה הכי הכי חורפי-שוקו/תה?: טיפ שלכם לעבור את החורף בכיף: האם אתם אוהבים את גשם? אוהבים שלג? אוהבים ברד? מה אתם אוהבים לעשות בחורף? אוהבים לקפץ בשלוליות? הכי כיף לעשות כשיורד גשם? מאיפה מתחילים לאכול את הקרמבו? במרק: שקדים או קרוטונים? תנור או מזגן? שוקו חם או קר? מטריה רגילה או מתקפלת? שמיכת פוף או שמיכת צמר? בגד חורף אהוב: שיר חורף אהוב: זיכרון חורף אהוב:

MaStuLa76

New member
ואז נהיה חורף,שמביא תשוקה למכשירי חשמלD;

אוהבים את החורף?כן! מה אתם לא אוהבים בו?מממ קצת קור.קצת שמשפריצים עליך מים מכוניות. יש לכם מטריה?אכן. אתם באמת הולכים איתה לבית-ספר/צבא/עבודה?שיורד גשם -____- באיזה צבע המעיל שלכם?אני צריכה לקנות חדש P; אוהבים את הגשם?כןכןכן ^^ מה אתם אוכלים בחורף?: כמעט כל מה שאני אוכלת בקיץ . מתקלחים כל יום בחורף?: כן. יותר מפחיד-רעם או ברק?: מה מפחיד בברק? סה"כ מצלמים אותי XD אתם טיפוס של חורף?: כן. ירד אצלכם גשם?: כרגע? לא. קר לכם עכשיו?: קצת. חולים הרבה בחורף?: לא. יש לכם הרבה הפסקות חשמל בחורף?: לא. מה העונה האהובה עליכם?:אביב.חורף. חורף/קיץ?:חורף. חורף/אביב?:אביב. חורף/סתיו?:חורף. צעיף/כפפות?: כפפות. מעיל/סווצ'ר?: תלוי איזה. כובע חורף/קפוצ'ון?: כובע [: המשקה הכי הכי חורפי-שוקו/תה?: שוקו. טיפ שלכם לעבור את החורף בכיף: עם בנאדם שאתם אוהבים ביחד לצפות בטלויזיה עם כוס שוקו. הכי כייף. :) האם אתם אוהבים את גשם?שאלתם כבר -______________________- אוהבים שלג?כןכןכןכן! אוהבים ברד? אהא ^^ מה אתם אוהבים לעשות בחורף?לצאת לבחוץ. לנסוע. חרמון! אוהבים לקפץ בשלוליות?חח לא -___- הכי כיף לעשות כשיורד גשם? לפתוח מטריה ^^ מאיפה מתחילים לאכול את הקרמבו? למעלה. במרק: שקדים או קרוטונים?שקדים. מה קרוטונים מה?! תנור או מזגן? מזגן. שוקו חם או קר?חם. מטריה רגילה או מתקפלת?מתקפלת. שמיכת פוף או שמיכת צמר? פוףףףףףףףףף
בגד חורף אהוב:טייץ' ארוך. כובע של פומה. שיר חורף אהוב: חורף - עברי לידר . נמ וכל השירים שאני שומעת כל הזמן. זיכרון חורף אהוב: |:

למעלה