שרשור השאלות לאירוח רמי קלינשטיין

ענת 19

New member
../images/Emo124.gifהיכונו, רמי קלינשטיין מגיע לתפוז../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

זה מגיע
רמי קלינשטיין מגיע לתפוז אנשים כדי לענות על השאלות שלכם !!! מתי
בדיוק בעוד שבוע מהיום , יום רביעי 16.12.09 בשעה 20:00 רמי יענה על שאלותיכם , ישתף ויביע את דעתו. ניתן להתחיל לשרשר שאלות כבר מעכשיו להודעה הזו. לכל שאלה אתם מוזמנים לשלוח לי מסר אישי ואענה

Dug E

New member
שלום רמי../images/Emo13.gif

אין לי יותר מידי שאלות, התכנית 'בית ספר למוסיקה' ענתה לי על רובן.. 1. מהו בשבילך השיא בקריירה? 2. זמר, זמרת ולהקה ישראליים מועדפים עליך? 3. זמר, זמרת ולהקה לועזיים מועדפים עליך? 4. חוץ מ'צליל מיתר', איזה עוד שיר אתה שומע היום והוא גורם לך לחשוב כאילו אתה היית צריך לכתוב אותו? 5. תבוא כבר לבארבי ת"א!! חלאס עם הזאפות. אני מתגעגע להופעות בבארבי עם בירה וסיגריה מבלי שאף אחד יגיד לך משהו
. מחכה כבר לדיסק ההופעה
, צחר.

הי צחר

השיא בקריירה עוד לפניי תקווה אני שירים שאני מתרגש מהם כמו של שלופ חנוך ירח של ארצי ומשא ומתן שך מוש הם שירים שהייתי שמח לכתוב

אדם 11 11

New member
מספר שאלון רמי

בתור התחלה אני חייב להגיד שלא נחשפתי למוזיקה שלך בעבר עד שחברה טובה גררה אותי להופעה בדאבלין ואמרה שאני חייב לשמוע אותך ואכן היא צדקה נורא נורא נהניתי ומסתבר שהכרתי כמה שירים אפילו אז יש לי כמה שאלות שאלה ראשונה - ראיתי שלאחרונה שיתפת פעולה עם כמה אמנים רציתי לדעת אם אתה הולך לשתף פעולה עם אמנים אחרים בקרוב ומי? שאלה שנייה - (שקשורה לנושא) האם אתה נותן עזרה לאמנים לא מוכרים/מתחילים ואם אפשר לפנות אליך בנושא שאלה שלישית ואחרונה - מה השיר האהוב עליך ביותר בין השירים שלך ובכלל רמי תודה מראש על התשובות זה נפלא שיש אמנים שמשתפים פעולה עם המעריצים אדם

b and me

New member
היי רמי

כמה שאלות קצרות: 1. מה הדבר הכי מיוחד שמעריץ עשה בשבילך? 2. האם אתה עובד על דיסק חדש (חוץ מהאוסף של ההופעות החיות)? 3. מה היית עושה אם לא היית זמר? תודה

ענת 19

New member
הי רמי ../images/Emo13.gif

מה שלומך? קודם כל חשוב לי לציין שאני ממש מתרגשת שאתה סוף כל סוף מתארח בפורום שלך ! כבר שלוש וחצי שנים אנחנו מחכים לרגע ומקווים שזוהי רק ההתחלה לאירוחים ופעילויות משותפות . השאלה שלי היא : איך את מכין את עצמך לפני כל הופעהעל מנת לתת את ההופעה הטובה ביותר? האם יש דברים קבועים שאתה עושה לפני כל הופעה? מחכים לאוסף החדש בקוצר רוח ולראות אותך כאן שוב בקרוב, ענת

שאלה לרמי היקר!

הי רמי , רציתי להגיד שאני ממש ממש אוהבת את המוזיקה שלך (כבר הרבה שנים), אתה פרפורמר אדיר! רציתי לשאול - האם במהלך השנים למדת פיתוח קול באופן מקצועי? האם אתה מלמד פיתוח קול כיום ואם כן כיצד ניתן ללמוד אצלך?
תודה רבה

הי

לא למדתי פיתוח קול אבל עם השנים אני מתאר לעצמי שלימודי הטאי צי מאד עזרו בנושא נשימה נכונה שבפיתוח קול עניין הנשימה הוא מרכזי,ולא אינני צלמד פיתוח קול חחח

שאלה לרמי קלינשטיין המלך!

רמי שלום , אז ככה, לאחרונה הייתי במופע המשותף שלך עם יאיר לפיד ותמיר הרפז "לא סופי" ורציתי להגיד שנהנתי מכל רגע! במהלך המופע שרת מס' שירים באנגלית וזה פשוט היה מדהים. האם שקלת להוציא אלבום שכל שיריו רק באנגלית ? דבר נוסף, בעבר היה אמור לצאת DVD של המופע "הרבה פנים" , האם הוא יצא בעתיד ומתי? תודה רבה!!!! חולים עליך!!!!

הי שמיים

לא נראה לי שבעתיד אקליט שירים באנגלית. מה שכן מופע הלהקה בזאפה בשישי הקרוב יוקלט וייצא באלבום בשיתופ ארומה מיוזיק ואנאמסי.לא מדובר בדיוידי לצערי

aszx

New member
הי רמי... שאלה לי אליך

רציתי לדעת- אם לא היית יוצר מוזיקה מה היית רוצה לעשות בחייך? ושאלה נוספת ,איפה אתה רואה את עצמך מבחינה מוזיקלית בעוד 10 שנים? האם בחו"ל או בארץ ומה עושה? מקווה שתענה לי

anat283

New member
שאלות לרמי

אהלן רמי יש לי כמה שאלות אליך : 1. לאיזה מבין האלבומים שהוצאת עד היוםאתה הכי מתחבר? 2. מה מבחינתך השיר הטוב ביותר שהלחנת עד היום? 3. אם היית יכול לבחור שיר אחד של אמן אחר שיהיה שלך , איזה שיר היית בוחר?

anat283

New member
ועוד שאלה אם אפשר...

איך הגעת לחיבור עם ההרכב יוסטון פרוג'קט?

הי שוב

במסגרת העבודה על האלבום הקודם יוסטון פרוגקט עשו רמיקס ל"אלה החיים שלי,"משם הענינים התגלגלו ויש חנו מופע פריצהאלקטרוני מגניב למועדונים

היי שוב :)

איפה ומתי אפשר לראות את המופע הזה? שמעתי כמה מהשירים באירועים שאני עובדת בהם, זה היה מעולה (וכייף לשמוע אותך ככה פתאום באמצע העבודה :)

הי

אין לי פייבוריט אבל אני פחות מתחבר לתגיד את זה שהוא אלבום שכלתני וקר מדיי לטעמי.לא יכול לחשוב כרגע על שיר ספציפי של אמן אחר שהייתי רוצה שיהיה שלי.

nizzan

New member
היי רמי..

מה שלומך? שמחים שבאת להתארח אצלנו.. להכין לך
?
הנה השאלות שלי: 1. מה היית ממליץ לזמר/ת שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום (מלבד להיות עצמם)? 2. אתה בשלב איסוף חומרים לדיסק חדש? אם כן, האם יש דרך להעביר לך טקסטים? 3. במופע של מירי מסיקה ביצעת את השיר "שירה", האם יש דרך לשמוע את הביצוע? יש סיכוי שתבצע אותו שוב באחת מההופעות הקרובות? 4. איפה עוד לא הופעת (בארץ או בעולם) והיית רוצה להופיע? 5. מה עוד היית רוצה להגשים בחייך? תודה והמשך ערב מהנה

למעלה