שרשור השאלות לאירוח רמי קלינשטיין

הי

1קשה מאד להיות זמר או זמרת חדשים בתחום בגלל הסופרמרקט הענק שלזמרים חומר תקשורת סוגי שיווק.בקלות אפשר ללכת לאיבוד .אם אתה לא הזמר הכי טוב בסביבה חבל על הזמן אני חושב.בינוני לא יעזור לךץאם אתה רק זמר פשוט תהיה הכי טוב וייחודי שישץרק כך תצליח לבלוט 2בתקופה הרובה אני כותב אך ורק עם יאיר לפיד ואין זמן כמעט לחומר אחר.מתאר לעצמי שזהו שלב שבעתיד ישתנה 3לא הקלטנו את שירה אבל העתיד גדול 4הייתי שמח להופיע בכמה מקומות באירופה ובאוסטראליה 5הייתי רוצה להיות מסוגל לעשות את מה שאני עושה היום כותב שירים מופיע מבלה עם משפחתי וחברים

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשרשור השאלות לאירוח רמי קלינשטיין../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

נא לשרשר לכאן את כל השאלות לרמי . להזכירכם, רמי יענה על השאלות ביום רביעי 16.12.09 בשעה 20:00.

Ddekel1

New member
יש לי שאלה -

שלום רמי האם אתה מופיע בימים אלו עם משי ? האם משי הולכת להוציא אלבום בקרוב? היכן ניתן לראות אותה/אתכם מופיעים יחד?

הי

משי תלמידת תיכון שתסיים השנה ותתגייס לצהל.לא נראה לי עם לוז שכזה היא יכולה להרשות לעצמה להוציא גם אלבום ולכן גמר הצבא שלה יהיה יעד הרבה יותר נכון לפתיחת הקריירה שלה.בינתיים משי לפעמים מתארחת אצל ריטה ואצלי על הבמות וכשזה קורה בספונטאני זה מדהים

hilaravid

New member
Question for Rami

אהלן רמי , נחמד מאוד לראות אותך כאן
השאלה שלי היא : אני מאוד מאוד אוהבת את השיר נוצה לתמיד מהאלבום "כל מה שתרצי" , רציתי לדעת האם אתה יכול לשיר אותו בהופעות? לא שמעתי אותו מעולם בהופעה. עוד שאלה בבקשה: איזה רגע בקריירה שלך עד היום היה הכי מרגש ? תודה מראש הילה

הי

את כל מה שתרצי אני מבצע במופעי הפסנתר שמקרה הולך להיות במוצש הזה בזאפה שבהרצליה.כל מה שתרצי יהיה שם ויוקלט לדיסק יחד עם עוד כמה שירים יפים וטובים

hilaravid

New member
הי רמי - התכוונתי לשיר "נוצה לתמיד"

האם אזכה לשמוע אותו אי פעם באחת ההופעות שלך?

yetinger

New member
לרמי!

רמי מה עניינים ? מה קורה? 1. האם חשבת להיכנס לבית האח הגדול VIP? האם היית מוכן להיכנס אם יציעו לך ? 2. האם הציעו לך פעם להיות שופט בכוכב נולד? אם יציעו לך תסכים להיות?

nimrodkaf

New member
רמי שלום

רק רציתי לשאול מאיזה גיל אתה מנגן על פסנתר ואיך למדת לנגן? אתה מלמד פסנתר באופן פרטי? תודה רבה

רמי היקר../images/Emo23.gif

מה שלומך? איך החיים
? איזה אומנים ישראלים היום נותנים לך השראה ליצור מוזיקה? איזה זמרים וזמרות ישראליים אתה אוהב במיוחד? לילה טוב בינתיים ותודה

meravyle

New member
שלום רמי

ראיתי את ההופעה שלך בדבלין עם המועצה הראשונה והיה ממש כיף לשמוע את השירים הישנים והקצת פחות מוכרים. יש מצב לראות אותך במופע "B SIDE" בזמן הקרוב? זה יכול להיות ממש מגניב!!

הי

היה ממש מגניב להופיע עם המועצה הראשונה .מופעי בי סייד זה רעיון מקסים.בזמן האחרון אני חושב שביצוע של במסיבה אצל גידו במלואו יכול להיות מאתגר וכיף

snoopy1234567

New member
רמי שלום וברכה...

האם אתה נבוך כאשר מעריצים (או מעריצות יש לומר) ניגשות אליך ומבקשות חתימות/צילומים וכד'? האם אתה לוקח ללב כשמפרסמים עליך רכילויות שקריות בעיתונים? איך אתה מתעלם מהם? תודה מראש

ליאתי 13

New member
רמי שאלה חשובה מאוד!!!!

הי
איך קיבלת את הרעיון להקליט אוסף כפול שמוקלט בהופעה חיה? מה מצפה לנו באלבום החדש? על איזה עוד פרויקטים אתה עובד?

הי

זה מאד מחמיא שמבקשים חתימות ולהצטלם.יום אחד כל התהילה הזאת תחלוף ורצוי מאד להנות ממנה כל עוד היא קיימת. אף אחד לא אוהב שמרכלים ומשקרים אודיך.אני לא שונה מכולם.הדרך להתמודד זה להתעטף במשפחה וחברה תומכת.הזמן עושה את שלו בסופו של דבר

דרור2610

New member
שאלה לרמי קלינשטיין

רמי , אני רוצה להציע נישואים לחברה שלי בהופעה שלך ושתשיר לה שיר או משהו כזה וזה יהיה לה הפתעה כי היא ממש אוהבת אותך. איך אפשר לעשות דבר כזה?

היי רמי תגיד, לא נמאס לך לייצר שירים מדהימים באופן כרוני שוב ושוב? אולי תשנה פעם כיוון ותנסה לייצר מוזיקה מזרחית? ../images/Emo13.gif אתה זמר נשמה בעיניי תרתי משמע

למעלה