שרשור השאלות לאירוח רמי קלינשטיין

הי

אחי או אחותי.אני לא מבין את השאלה בעליל.מדוע להפסיק לכתוב שירים "מדהימים"כדברך והאם שינוי לכיוון מוזיקה מזרחית יכולה להתפרש מדברייך כשירים פחות מדהימים?ועכשיו ברצינות_יש לי כיוון מוזיקלי משלי.אני עובד ומטפח אותן שנים.טוב לי עם הכיוון

ענת 19

New member
רמי - עוד שאלה...

האם אחד מהשירים החדשים (שנכתבו עם יאיר לפיד) יצאו כסינגל לרדיו?

odeliaremos

New member
רמי אתה מקסים אתה מקסים ../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

ראשית מאחלת לך בהצלחה,ראיתי אותך כמה פעמים בהופעות חיות וכל פעם יצאתי בתחושה שוואלה הוא אוהב את מה שהוא עושה,מהלב שלו וזה אמיתי וזה מה שאומן חייב להיות לדעתי לא מעבר לזה. השאלה שרציתי לשאול אותך ותמיד עניין אותי לדעת,וזה רק בתחום המקצועי בלבד,אתה חושב שכל העבודה והנתינה שלך כל השנים לריטה וזה שוב רק מבחינת מקצועית עצרה אותך? יכולת להגיע רחוק יותר? או שאתה מרוצה מאיפה שאתה היום?

Robur

New member
עוד שאלה

מי לדעתך יותר טובה:משינה או אתניקס? ומה דעתך על זאב נחמה?

תודה

תודה לכל באי הפורום.היה אחלה לצטצט איתכם ולענות על שאלותיכם.מקווה שנעשה זאת שוב בזמן הקרוב.תןדה מיוחדת לענת שמנהלת את הענינים כאן.חג שמח לכוווולם

ענת 19

New member
תודה רבה לכולם! אתם מוזמנים להישאר!

מזכירה לכולם, בסופ"ש הקרוב 2 הופעות מיוחדות של רמי. מחר יפורסמו שמות הזוכים , בהצלחה!

einat8

New member
שלום לרמי השארתי לך בבולוג שלך שיר שלי

שנקרא דמעת קיץ זכור לי שלא נתת עליו תשובה אשמח לדעת מה אתה חושב עליו הבלוג שבמרקר עינת

einat8

New member
איזה השפעות של מוזיקה בחייך

השיפיעו על המוזיקה שלך ויצירתה ומה גרם לך בעצם להתחיל לעסוק בזה

ענת 19

New member
רמי לא הספיק לענות על הכל אבל כאשר יהיה אירוח

נוסף אני בטוחה שיענה

דליה ח

New member
הלחנת שירים

שלום לך רמי, האם אתה מלחין שירים של כותבים אלמונים ? יש לי שירים לזיכרה של בתי, והייתי שמחה אם אחד מהם יולחן על ידך. [email protected]

הי

איתך בצערך.אני לא מה שאפשר לכנות כותב בהזמנה ולא יכול להבטיח דבר.אם הטקסט יהיה כזה שירגש אותי ויעמוד בפני עצמו מבחינת האיכות אז קיים סיכוי שאתחבר.תוכלי דרך הנהלת הפורום לשלוח לי את השיר

סטואי1

New member
מה קורה רמי? חבל שאתה לא בא לכאן יותר

רציתי לשאול, אתה מרגיש מחובר למעריצים שלך? אם נארגן מפגש מעריצים אתה תגיע? למה אתה לא כותב יותר בבלוג שלך?

הי

הי סטואי.בעיניי למתג אדם בתור מעריץ זו בעייה.באותה מידה למתג אמן כסלב.החיבור שלי בהופעה לקהל שמגיע הוא חזק מאד.שם אני נותן את כולי ומרגיש שנוצרת כימיה מדהימה ולו לשעתיים של המופע.בשירים שאני שולח לעולם אני מתאר לעצמי שנוצר עוד סוג של קשר.אלה הקשרים שאני התחברתי כל השנים לאמנים שאהבתי והשפיעו עליי.וככה זה צריך להיות. בעניין הבלוג אני הייתי מאד מרוכז בהעלאת האתר שלי ומתאר לעצמי שאחזור שוב לכתוב בקרוב

Robur

New member
היי רמי

האם אי פעם יצא לך לכתוב\לעבד,להלחין שיר בסגנון מזרחי שהיה להיט? האם אי פעם יצא לך לגדל כוכב או לקחת תחת חסותך אמן צעיר ולגדל אותו?כמו שזאב נחמה עשה עם אייל גולן,כמו שעשה יהודה קיסר עם שריף וכדומה. תודה רבה.,המשך להעצים עצמך.

הי רובור

אני לא ממש מבין במוזיקה מזרחית וכדאי שאני אשאיר את התחום הזה בידיים אמונות.אני משתף פעולה עם אמנים צעירים אבל אי אפשר לומר שלקחתי אחד כזה תחת חסותי

למעלה