שרשור השאלות לאירוח רמי קלינשטיין

oozo

New member
אהלן רמי

רציתי להגיד שאני מאוד אוהב את השיר "זה לא נגמר" אני חושב שאתה עושה עבודה נפלאה וחשוב שיהיו לנו אמנים פעילים גם חברתית וגם פוליטית ולא להתחבא מאחורי קהל המעריצים והתהילה רמי אתה נדיר וכה ירבו כמוך ועכשיו לשאלה לא חשבת שזה אולי יכול לפגום קצר בקריירה זה שאתה מביע עמדה פוליטית בנושא כל כך טעון? תודה מראש משולם

הי אוזו

תודה על המחמאה ולשאלתך אין ספק שבמדינה קטנה כמו שלנו עם שבעה מיליון ראשי ממשלה באופציה לאמן יכולה להיות בעיה עם הבעת עמדה בנושא חברתי או פוליטי.בוא נאמר שמשיר שנקרא חוץ ממך כלום וזה לא נגמר עוד לא נהייתי בוב דילן חחחח.מה שכן כמות לא מבוטלת של השירים שאני כותב עם יאיר הן בעלי מטען כבד.

היי רמי ../images/Emo13.gif

מה שלומך? האמת שאין לי ממש מה לשאול אותך.. רק לומר שאתה מלווה אותי עם המוסיקה שלך שנים רבות וכל פעם מחדש אני נהינת לשמוע ולראות אותך בהופעות. פשוט כייף לראות איך אתה מתפתח וגדל לאחרונה.. תמיד היית אמן אדיר בעייני, יחד עם זאת נראה שלאחרונה אתה ממשיך להתפתח ונפתח למקומות חדשים בקריירה שלך כמו שיתופי פעולה מעניינים ביותר. זה רק יכול ללמד אותנו שתמיד יש לאן להתקדם ולהתפתח... יש לי שאלה אחת אליך- האם נזכה לראות את הDVD שצולם בבארבי לפני כשנתיים+ (אם אני זוכרת נכון..)? שיהיה בכייף ובהצלחה עם אלבום ההופעה שבדרך, אני מקווה להגיע להופעה בזאפה בת"א.. ערב נעים שיהיה

הי

חלקים ניכרים מאותו צילום מהברבי אפשר לראות ביו טיוב בתחנה שנקראת רמי קלינשטיין.לצערי הוא כבר לא ייצא כדיוידי

שלום רמי

רמי שלום, אין לי כ"כ שאלה, אבל רציתי לציין בפניך שתמיד כיף לראות את ההופעות שלך והאנרגיות בהופעות שלך הן מאוד מאוד כיפיות. אני מאחלת לך המון בהצלחה לעתיד, ורציתי לדעת איזה חלום יש לך עדיין לא הגשמת ? (מקצועי או אישי) תודה, ליבי

מנסה שוב לתפוס אותך....

רמי שלום, אין לי כ"כ שאלה, אבל רציתי לציין בפניך שתמיד כיף לראות את ההופעות שלך והאנרגיות בהופעות שלך הן מאוד מאוד כיפיות. אני מאחלת לך המון בהצלחה לעתיד, ורציתי לדעת איזה חלום יש לך עדיין לא הגשמת ? (מקצועי או אישי) תודה, ליבי

למעלה