פול אנס את כריס ואף אחד לא פותח שרשור?

תפסיקו בנות-זה לא היה אונס!

מכל דבר אתן עושות סיפור!!! זה היה סקס קשוח! אם היא רצתה היא יכלה לצעוק-לברוח וכו' זה לא היה בכוח, פול לא הרגיש נוח עם זה כי הוא רגיל לעשות איתה סקס עדין וזה היה סקס קשה וכוחני, בכלל הגזמתן עם ההטרדות המיניות והתקיפות המיניות והאונס... כל נגיעה בכן הופך את הגבר לאנס... תרדו מיזה

magicgirl1983

New member
תקשיב

גם אם לפני כן היא נישקה אותו, אם היא אמרה לא..וביקשה שיילך היה פה אונס. נורא פשוט... מותר לכל אחד להגיד לא, בכל שלב ושלב שהוא או היא נמצאים עם בני זוג. פה לא רק שפול נשוי וכריס עומדת להתחתן עם בולדווין - היא אמרה לו שיילך. היא אמרה לו, לא!! וזה היה, לא, ברור.. אני לא חושבת שאתה מכיר נאנסות יותר מדי, אבל לא כולן אחרי הלא הראשוני צורחות ומשתוללות..זה שהוא המשיך הפך אותו לחלאת אדם, הוא פשוט נקם בה כי היא נמצאת עם האדם הכי שנוא עליו. זה היה אקט של שינאה ולא אקט של אהבה. ואונס הוא אקט של שינאה ואין פה ולו קצה קיסם לרצון לסקס או אהבה. אפילו פול בעצמו אמר שהוא כפה את עצמו עליה, שזה כבר אומר לך שהיה פה אונס.

אני חלוק על הדיעה שלך

פול אמר שהוא עשה איתה סקס בניגוד לרצונה,כי הוא הרגיש רע עם הדרך והמעשה שהיה, אבל מנקודת ראות של קריס,היא יכלה בכל שלב למנוע מימנו את הסקס! לא היה שום התנגדות פיזית מצידה,וניראה שהיא השלימה עם המצב והיא רוצה אותו (לאותו הרגע) קריס מציגה בסידרה את האישה האינטלגנטית האישה העובדת (עורכת דין מצליחה במקצועה) היא בטח ידעה שהיא יכלה להגיד לא מספיק-בקצת יותר מ"סתם מילה". אני לא מכיר נאנסות-וטוב שכך... איני מצדד באונס, וגברים שאונסים צריכים לתת את הדין, אין בזה ספק! אבל הסצנה שהיתה בתוכנית היא לא אונס,היא אקט כוחני מצד שני הצדדים.. אל תישכחי שקריס נישקה אותו בכוח לפני מספר תוכניות כשהוא שאל אותה מה היא מרגישה כלפיו... אז זה גם היה תקיפה מינית מצידה?

magicgirl1983

New member
בהחלט כן

הנשיקה של כריס היתה תקיפה לכל דבר. ולצערי אני מכירה יותר מדי נאנסות ובניהן אני.. צר לי להגיד לך, אבל הוא כל כך התנפל עליה שלא יכלת לראות כלום, הוא כפול ממנה בגודל!!

pumiki25

New member
וגם אני מצטערת, מג'יק-גירל יקרה...

הרבה כוח, אומץ ואמונה. החזיקי מעמד!

../images/Emo10.gif

אני מצטער,אין לי כוונה שיהיה למישהו טריגר בגלל ההודעה שלי, וצר לי על מה שקרה לך, אבל אולי דווקא בגלל מה שעברת-את רגישה יותר מהאחרים בנושא הספציפי הזה. (את לא חייבת להגיב,כי זה מתחיל להיות אישי מדי עבורך)

נכון

היא לא שיתפה פעולה,אבל זה היה מתוך בחירה שלה (לא לשתף פעולה) היא יכלה לעשות המון דברים כדי להפסיק מידיית, והיא בחרה לא לעשות אותם, למה? ות'אמת-עד שפול לא התוודה בפני החבר שלו במסעדה-אפילו לא ידעתי שזה נחשב "אלים" וכוחני.

pumiki25

New member
רועי חמודי, בן כמה אתה?

גם אני לא צרחתי בכלל, אגב. ביקשתי יפה "לא", אפילו כמה פעמים - ומה אתה יודע! - לא עבד. אה, אז לא אונס? פשש. מה אתה אומר. תודה! (תתפלא כמה נפגעות אונס אתה מכיר, יקירי, תתפלא. אחת מתוך שלוש. קפיש? יופי. ועכשיו, בחזרה לצבי הנינג'ה, בבקשה)

למה את צינית כל כך?

אני בן 20 פלוס. אני לא ידעתי שבפורום כאן כימעט כל אחת נאנסה...
זה מחריד. אחת מתוך שלוש מוטרדות מינית (כך אני מקווה) ולא נאנסו
כי אם מדובר על אחת מתוך שלוש נאנסו אז....תיסלחו לי על הביטוי אפשר לסגור את המדינה!

pumiki25

New member
אפשר לסגור, בהחלט...

מתנצלת על הציניות - הרגיזה אותי ההתעקשות שלך על כך שכריס יכלה "למנוע", כאילו בכדי לומר שהאשמה תלויה בה. כן, אחת מתוך שלוש נאנסות. ואם בנתונים סטטיסטיים עסקינן - אחת מתוך שבע עוברות גילוי עריות (אונס בתוך המשפחה), למשל. לאור הנתונים, אני לא בטוחה שיש מי שלא עברה הטרדה מינית...

אני מאוד מקווה שאת טועה בנתונים הסטטיסטיים

למה אם אישה יכולה לצאת מהמצב של פגיעה בה שהיא תחליט לוותר? זה כמובן לא מצדיק את המעשה מבחינת הפוגע, אבל מבחינה תיאורתית למה אם מישהו בא ופוגע בי,שאני לא יעשה את המינימום כדי לצאת מהאלימות? אם נכונים הנתונים שלך אז מדובר במגפה של המדינה,ובמגפה לא מטפלים ב"אקמול"...

magicgirl1983

New member
שמעת פעם על שיתוק?? הלם??

לא שמעת פעם על מצב של שוד, או כל דבר אחר שהאדם המתנגד ככל האפשר פשוט לא עושה כלום כדי למנוע את מה שעושים לו? אתה חושב שזה כל כך פשוט להתנגד לאונס?? אני אומרת לך כבר עכשיו, זהממש לא פשוט וממש רחוק מהמציאות של היום. נורא קל להגיד היא יכלה להתנגד, כל כך אחרת כשזה באמת קורה. ולא חומד אני לא יותר רגישה. להפך הוא הנכון, אני כל כך מפחדת מהמצב שאני רגישה שאני מתעלמת גם מהטרדות מיניות עד שהן ממש הולמות בפרצופי.

../images/Emo47.gif רועי מה קרה לך

אתה יודע שבדר"כ האונסים הכי שכיחים הם כאלה שבאים מאנשים שאנחנו מכירים ואפילו באינטרקציה טובה איתם? בדיוק כמו פול וכריס. היא היתה המומה לגמרי. הוא שיתק אותה והדף אותה... ורק בפרק של אתמול היא הודתה שהיא עדיין בטראומה והיא לא מכירה את הבנאדם הזה.... זה אונס. זה היה כ"כ מהר היא לא יכלה להגיב בכלל! והכי מעצבן שפול בנאדם שחושב שהוא יותר טוב מאחרים, כשהוא בעצם יותר גרוע ממייקל.. אבל לא, ישכחו לו את זה ועדיין מייקל יישאר זה עם האות קלון בנושא הזה תמיד... ממש מציק.

הוא הדף אותה

מאחרי שהוא הדף אותה, היא לא אמרה או עשתה משהו להפסיק את זה, אולי זה נקרא תקיפה מינית,אבל פול לא היה חמוש,לא איים, ואין כל סימנים שהוא היה ממשיך אם היא לא היתה רוצה... הבאת דוגמא טובה-מייקל! אם זכור לך הסצנה של האונס של מייקל בקריס...זה ניקרא אונס! לא דומה בכלל למה שפול עשה (ובכל זאת עד כמה שזה הזוי-היא התאהבה בו...)

למעלה