פול אנס את כריס ואף אחד לא פותח שרשור?

magicgirl1983

New member
אתה לא מכיר אותי

אני מאוד מודעת לסביבה שלי ולמי שעומד מולי בכל נושא ובכל דבר. חוץ מהנושא של הטרדה או תקיפה..מהסיבה שהכנסתי לעצמי שאני אדם שחרד לגורלי ושאני פארנואידית.. לכן מרגיז אותי לפעמים שאומרים לי, אולי דמיינת את זה?? אולי זה סתם?? ואני כן יכולה לעיתים קרובות גם אם זה אינטואציה לחזות שאם אני אזיק לבנאדם מסויים גם אם הוא הזיק לי קודם. מצבו יהיה יותר גרוע ואז אנשים יסבלו יותר. אדם שיש לו פחות בעיות ממה שהיה לבחור ההוא מצידי אחראי לגמריי על מעשיו. אדם שנשבר עקב משהו ותקף אותי אני מעדיפה לרחם עליו ולטפל בו נקודתית על מנת שלא יזיק לאחרות. ואם כבר מדברים עליו אם השיחה איתו לא היתה מצליחה ועדיין היה מנסה להטריד. הייתי בלי שום ספקות הולכת להתלונן עליו. נתתי לבחור הזה צ'אנס והוא לקח אותו, אם לא היה לוקח קרוב לוודאי שהוא היה עושה דיי הרבה עבודות שירות או משוחרר מצה"ל כי הוא היה מתנדב

Kalla

New member
../images/Emo201.gif נורא מה שעברת.

ואת יודעת מה - כמעט כל מה שכתבת שחווית בצבא גם אני חוויתי: הטרדות של חיילים וחיילי מילואים על ימין ועל שמאל, כולל מצבים שבקושי נחלצתי מהם, נשיקות וחיבוקים שנכפו בכוח ועל הערות אני אםילו לא מדברת. אין לי עניין לפרט כי זה מגעיל אותי אפילו לחשוב על זה ודי אם אומר שאדם בקבע, איש משפחה שתמיד נראה לי מאוד נחמד כמעט והצליח במזימתו כשהחזיר אותי מתרגיל שנערך בבסיס מאוחר בלילה. מה שמעלה אצלי את החשד שאין כמעט אישה שלא חוותה את הדברים האלה.

magicgirl1983

New member
את יודעת מה?

לפעמים זה מחלחל אותי לשמוע שיש יותר מדי בנות/ נשים שעברו את החוויה הזו. כי לאיפה שאני לא יורקת אני מוצאת לפחות אחת שאם לא נאנסה, הוטרדה או הותקפה בצורה אחרת.. וגם אם נדמה לנו שנוכל להגן על הילדים שלנו, אנחנו לא שמים לב שלפעמים האוייב הוא מבפנים

עצוב שזה ככה

כדאי לחדד שגם אם כימעט כל אישה הוטרדה מינית לא כל גבר הוא מטריד מינית...

magicgirl1983

New member
ברור שלא

על זה אני מסכימה! יש המון בחורים מקסימים ועדינים ואם לא היו כאלה קרוב לוודאי שהייתי עושה את מה שתיכננתי שנים...

pumiki25

New member
אוח... ../images/Emo201.gif (שוב החיבוק הזה...)

כל כך קשה לשמוע, מג'יק-גירל. ואני מבינה, כל כך מבינה. אצלי זה היה מ - 8 ועד 14 או חמש עשרה. באשר לכל המינוחים למיניהם...אני זוכרת שפרשת רמון, עבורי, הייתה הקש ששבר את גב הגמל - וזה גם בהקשר למה שאת כותבת בהודעה הבאה, מג'יק-גירל. בזמנו, עוררתי סערה קטנה בישרא-בלוג (אתר בלוגים ישראלי, למי שלא מכיר) עם דעותיי שנטו לטובת רמון. אכן - אולי אחרי שחווים דבר נורא כמו אונס - אולי רק אז מבינים עד כמה חסרת משמעות (ביחס לאונס) היא נשיקה קטנה. חוצפה - כן. גבולות שנפרצו - בהחלט. מוצדק? בשום פנים ואופן. ובכל זאת, לדעתי הענווה - יצאנו מפרופורציות לגמרי. קשה לי עם כל ההגדרות האלה. בימינו, אתה לא יודע איפה נגמרת הטרדה מינית ואיפה מתחילה תקיפה, או מה הסדר ההיררכי של כל אותם מינוחים, בכלל. זה מבלבל, זה מתסכל, וזה בעיקר מרגיז. אותי, לפחות. (אוקיי, מספיק. לא רק שסטיתי מהנושא, גם איבדתי את חוט המחשבה. מתנצלת)

צודקת (בנושא חיים רימון)

מה שהיה עם חיים רימון זה ממש הזוי, אם כי הוא נהג בצורה מבישה למעמדו, הרבה מעבר לסתם חוצפה. אני חושב שכיום הוא מבין את הטעות שלו.

magicgirl1983

New member
אין מה לעשות זה נושא מרגיז

ואני מכירה המון שעברו תקיפה והמצב הנפשי שלהן ממש לא טוב. אם מישהו היה מנשק אותי בניגוד לרצוני וזה כבר קרה פעם אחת, הוא יישמע על זה בו במקום ולא בבית משפט. אין לי מה לחפש בבתי משפט, גם ככה הבנאדם יהיה מחוץ לכלא .. אני כבר הבטחתי לעצמי שמה שהיה פעם לא יחזור על עצמו בשנית ואני בנתיים מצליחה לא רע. וגם הבטחתי לעצמי שאני לא אחשוד בכל אחד ואחד כאנס פוטנציאלי וגם זה הצליח לי רק חבל שלא תמיד קראתי את הסימנים מספיק בזמן כדי להמנע ממצבים לא נעימים.

למעלה