פול אנס את כריס ואף אחד לא פותח שרשור?

pumiki25

New member
../images/Emo24.gif

לא ממש "שבה", רק...מטיילת לי...
טוב "לראות" אתכם!

nimix

New member
חח העיקר ש"רואים" מידי פעם

ונסתפק בדברים האלה

עליזה 63

New member
ראיתי את הפרק ולא

היה אונס שפול נישק אותה בפעם הראשונה הוא הפסיק והיא המשיכה ,וגם שהוא השכיב אותה על המיטה היא יכלה לקם אז הם עשו סקס,איזה כיף להם לפחות מישהו עושה. שבת שלום ומבורך.

The Abbott Girl

New member
בהחלט כן היה אונס

ברגע הראשון שרואים את הנשיקה שלהם ואת ההסתייגות של כריסטין רואים שפול לא מוכן לקבל לא כתשובה. נכון שהיא כן נישקה אותו בחזרה אבל אחכ שעברו למיטה היא לא רצתה הוא זרק אותה למיטה באגרסיביות משם הדרך לאונס נורא קצרה, וגם לאישה חזקה כמו כריסטין קשה להתנגד בייחוד שמדובר במישהו שסה"כ היא כן עדיין אוהבת ואישית לא סובלת לא את פול ולא את כריסטין, אבל הפעם באמת פול עבר את הגבול ויאללה שמישהו יכניס את הקרצייה הזאת לכלא!!! (למרות שברור שזה לא יקרה)

בין אם היה אונס ובין אם לא

אני מקווה שהייתה זו הפעם האחרונה שניאלץ לסבול סצינות מיניות בהשתתפות הצנון האדמדם הזה. החזיון של הגשש-בלש טופלס ממש גורם לי להתחלחל

nimix

New member
קורטינה?

את חדשה פה או שזה רק אני ? אם כן אז בהחלט ברוכה הבאה! (אם לא אז טעות שלי והודעה זו תשמיד עצמה תוך יום...) (קורטינה זה על שם המכונית הישנה אני מבין? . ..) והאם היית בגלפאגוס? תגידי את האמת ...

../images/Emo3.gif באסטד

חשבתי שאצליח להסתנן בלי שתבחינו... אבל כנראה שהערותיי הנבזיות לגבי בלבלש היו רועשות מדי ולא, זה לא על שם אותה מכונית אומללה... קלטתי את זה מאוחר מדי לצערי. ועוד לא אחד נוסף - לא הייתי בגלפגוס, אבל קראתי את הספר מלאן פעמים
תודה רבה על קבלת הפנים

nimix

New member
חח באסטד ../images/Emo9.gif

את בהחלט ברוכה הבאה, אני בטוח שאני מדבר בשם כולם אני יודע שיש בגלאפאגוס את הצבין הגדולים ביותר בעולם נכון? שווה נסיעה..

venustudent

New member
נראה לי שבפרק של אתמול רמזו את התשובה

כשמייקל אמר לפול משהו כמו "תפסיק לכפות את עצמך על כריס", פול התנפל עליו, כאילו שהוא באמת חשב שהוא כפה את עצמו עליה קודם לכן...

Kalla

New member
הי אונס.

היא במפורש אמרה לו לא וניסתה להדוף אותה אך הוא התנפל עליה וכפה עליה יחסים בכוח פיזי. גם אם ההתנגדות שלה הייתה מוחלשת בשל אהבתה אליו ובשל הבלבול שנבע מהעבודה שבאיזשהו מקום היא עדיין רצתה אותו, הוא התנהג אליה בכפיה ובאכזריות. הוא ידע שהיא תיפגע, לא רק מעצם כפיית היחסים אלא מכך שהוא אדם נשוי שאחר כך יילך הביתה לאשתו, אבל הוא לא עצר לרגע לחשוב על מה המשמעות של מה שהוא מעולל לה, לא רק פיזית אלא גם נפשית. הכל נבע ממאבקי הכוח שלו עם מייקל, מהרצון להתחרות עם מייקל "של מי יותר גדול" ולהוכיח שהוא יכול לקבל את כריס אם ומתי שהוא ירצה. הוא כל הזמן טען שמייקל הוא חלאה בגלל מה שהוא עשה לכריס ולא הבין מדוע היא סלחה לו ונמצאת איתו בקשר - טוב, עכשיו הוא הוכיח שהוא עוד יותר גרוע ממייקל ובנוסף לכל גם צבוע.

brum

New member
גם אני חושבת שזה אונס

סימנה או לא סימנה היא אמרה לא, הוא גם אמר את המשפט המבהיל והמבחיל שאומרים אנסים - "את יודעת שאת רוצה את זה" - את מבולבל ? תשאל !!! אני לא ראיתי שהיא כל כך רוצה לשכב איתו. בניגוד להרבה כאן דווקא חיבבתי את הדמות של פול אבל כנראה שלשחקן נמאס להיות הטוב כל הזמן (כל הזמן חיפש איך לא לפגוע באחרים וכשאחרים פגעו בו הוא סלח יותר מדי מהר, במיוחד לאמא החטטנית הזו), חבל לי שכבר אין דמות שהיא נחמדה בסדרה, את כולם הרסו כבר - מה יקרה אם מישהו אחד בסדרה לא ישקר ויבגוד ?

ניר4819

New member
אני חושב שכל הדיון בשרשור הזה מחמיץ את הנקודה

החשובה: זה לא משנה אם באמת היה או לא היה אונס. מבחינתו של פול היה אונס, זה ברור. רואים שהוא מרגיש אשם וממש שונא את עצמו, ואין ספק שמבחינתו - היה פה אונס. ככה שזה לא ממש חשוב מה באמת היה. חשוב איך המשתתפים רואים את זה. השאלה, היא איך כריסטין רואה את המעשה - ולזה אני מניח שנצטרך עוד לחכות.

כמובן שהיה אונס

רק חבל שלא מפתחים את הסיפור הזה בצח"מ. הייתי מתה לראות את הפרצוף של מייקל אחרי שיבין שזה מה שעשה פול המתחסד, וכמובן את הפרצוף של איזבלה שגם ככה חיה בהכחשה.

ממש לא יאמן מה שהלך פה!

פול פשוט מטורף!!! וכן....היה אונס! ומישהו שם לב שאוליביה החטטנית התקשרה למזכירה שלה ואמרה לה "אני יוצאת, לא אתעכב הרבה" ואחרי שהיא הגיעה הביתה עם אשלי ונתנה לה את הקלטת היא אמרה לדרוסילה "יש לי כאב ראש, אני הולכת לישון" אהמ...

soapi101

New member
נכון מאוד!

יש להם בעיות רציניות בתסריט או שאני לא יודעת מה הקטע שלהם.אולי זאת רק אוליביה המטומטמת(אני אקח כל דבר בשביל להיכנס בה) רגע אחד היא יוצאת "לרגע" מהמשרד שלה ורגע שני היא הולכת לישון ?? אוי אלוהים,עשו לי טובה! מפגרים. או מפגרת..
שונאת אותה!
לגבי פול,היה ברור שהוא מרגיש אשם על מה שהוא עשה..הוא אמר לה שהוא מצטער וכאלה..וגם כשמייקל אמר לו על זה שהוא כופה את עצמו הוא חטף ת'ג'ננה..אז דיי ברור שהיה שם סקס קצת לא בהסכמה טוטלית...אבל למי איכפת?
קריקט החסודה..שתמות.חחחח מעניין מה יהיה בהמשך..לי נראה שברגע שמייקל יודע מה קרה,הלך על פול!

דיאן3

New member
זה היה אונס!

ברור שהיה כאן אונס, פול עצמו התוודה בפני חברו שהוא כפה את עצמו עליה, היא בטלפון אמרה שהיא בטראומה קשה, היא לא מכירה את האיש הזה כפי שהוא היה בערב...כך היא אמרה לו... היה כאן אונס,חסר רק משפט לפול על אונס קריס...

למעלה