הרכבת הקלה בי-ם תסע בלי עדיפות ברמזורים

מצב
הנושא נעול.

846

Active member
http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3523481,00.html הידד לחלמאות

דןמור

New member
זה לא מדויק - העדיפות תגיע, אבל באיחור
היו שתי אופציות: לדחות את ההשקה ב-X חודשים, או להתחיל בינתיים ולהכניס את העדיפות בשלב מאוחר יותר. מה עדיף? לטעמי ברור שעדיף להתחיל כרגע, שבכל מקרה יהיו בוודאי הרבה תקלות ובעיות, כתקופת הרצה ולא יקרה כלום אם העדיפות תגיע מאוחר יותר בחודש עד חודשיים. ע"פ הכתבה כבר אחרי החגים תכנס העדיפות, אז זה לא כל-כל נורא...

arand

New member
זה לא מדויק - העדיפות תגיע, אבל באיחור
היו שתי אופציות: לדחות את ההשקה ב-X חודשים, או להתחיל בינתיים ולהכניס את העדיפות בשלב מאוחר יותר. מה עדיף? לטעמי ברור שעדיף להתחיל כרגע, שבכל מקרה יהיו בוודאי הרבה תקלות ובעיות, כתקופת הרצה ולא יקרה כלום אם העדיפות תגיע מאוחר יותר בחודש עד חודשיים. ע"פ הכתבה כבר אחרי החגים תכנס העדיפות, אז זה לא כל-כל נורא...
אני חושב שהמדינה לא רוצה בכלל לתת עדיפות
ברמזורים. ולכן אסור לוותר, אלא צריך להילחם שהרכבת תתחיל לעבוד רק אחרי שיהיה עדיפות ברמזורים. מה אתם אומרים?

amit1270

New member
אני חושב שהמדינה לא רוצה בכלל לתת עדיפות
ברמזורים. ולכן אסור לוותר, אלא צריך להילחם שהרכבת תתחיל לעבוד רק אחרי שיהיה עדיפות ברמזורים. מה אתם אומרים?
הבורר כבר קבע שתהיה עדיפות ברמזורים
המדינה הסכימה. חברת סיטיפס התחייבה לתכנת את הרמזורים לאורך הקו, אבל התעכבה. אני לא חושב שתושבי ירושלים והמבקרים הרבים הבאים בשעריה צריכים לשלם על המחדל הזה.

arand

New member
הבורר כבר קבע שתהיה עדיפות ברמזורים
המדינה הסכימה. חברת סיטיפס התחייבה לתכנת את הרמזורים לאורך הקו, אבל התעכבה. אני לא חושב שתושבי ירושלים והמבקרים הרבים הבאים בשעריה צריכים לשלם על המחדל הזה.
אתה צודק. אבל יש לי חשש שזה יקח המון זמן.

סיטיפס הבטיחו שתוך חודש כל הרמזורים
יהיו מוכנים. גם אם זה ייקח חודשיים ואפילו שלושה, לא נורא.
סיטיפס הבטיחו להפעיל את הרק"ל ב-06'
לא מן הנמנע שגם בעניין הרמזורים הם רק מכינים את הקרקע לבוררות הבאה, שתעביר עוד כמה מיליונים מהקופה הציבורית לכיסם, ללא כל תמורה.

סיטיפס הבטיחו להפעיל את הרק"ל ב-06'
לא מן הנמנע שגם בעניין הרמזורים הם רק מכינים את הקרקע לבוררות הבאה, שתעביר עוד כמה מיליונים מהקופה הציבורית לכיסם, ללא כל תמורה.
חה-חה-חה - גרוייסה שוואיינס !
מיט אונט דרעק מיט לייבר עמוק עמוק עמוק אי שם בתחת שלי !!!

הנה תמונה מפגישה
בין הנהלת סיטיפס למשרד האוצר.

D
ענק !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שמע יא וילי: תגובתך הארוכה והמפורטת נדרשת בשרשור שפתחתי על העבריין התנועתי הסדרתי = ד"ר משה בקר ! מעניין אותי במיווחד לראות ממך תגובה ארוכה ומנומקת !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

D
ענק !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שמע יא וילי: תגובתך הארוכה והמפורטת נדרשת בשרשור שפתחתי על העבריין התנועתי הסדרתי = ד"ר משה בקר ! מעניין אותי במיווחד לראות ממך תגובה ארוכה ומנומקת !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הגבתי... לא התכוונתי להחמיץ הזדמנות כזו...

raminec

New member
הכותרת מטעה!
בסה"כ אומרים שבחודשים הראשונים, כל עוד לא תסתיים הסדרת הרמזורים, תיסע הרקלת ללא עדיפות ברמזורים. לא מבין למה צריך לעשות מזה כזו דרמה. ברור שעדיף שהכל יתקתק כמו שעון שוויצרי, אבל למי שלא שם לב אנחנו בלבנט.

מצב
הנושא נעול.
למעלה