משחקים ושאלונים

MaStuLa76

New member
מיס מיס !

אייס-קפה: אין לי לב שתוכל לשבור -___- אללה , חורף !!! דנית-אל , עינבול , פלופונה - תעשו לי שבט !!! "..כשטוב לך אתה מחפש מה רע כשרע לך אתה מתרגל ..."

נוופריי

New member
">>

איסיקיו> פה,. אני את והאל שלצידינו גברת רינת :] אין פלאפון אין איך להשיג את הפרינססה . סוף סוף קצת שקט ממכם י'אלללה [; נאסוף כוחות :] נולד לי בן דוד יאיי ^^ יאלה נישתמע ד''ש למשפחה הג'מעה שלכם:] מסנג'ר: בוקר [; ...... כן הייתי עיפה מססתבר((:)"...ה' ליבי קורא לך היום קולי עולה אל המרום תודה לך , בורא עולם..."

Me

אייסי- "כי אני האיש של החשיש טודודודו" D: Aviv Geffen! התנחלנו על נתניה אבל ממש. אה?<: מי שבאלו על אור עקיבא שישלח הודעה אני אוהבת אותך נעמה שלי^^"33333> קר לי. מסן לא זוכרת אני לא מחוברתD:

MaStuLa76

New member
"ומה אעשה עכשיו? שאתה כ"כ רחוק.."

אייס: לא כאן ^^ "..ומי יודע את הנפש , של האדם בבדידותו, שמשמיים לא נכתב לו , שאהבה היא יעודו.." אני אוהבת את דניתי , עינב וחן הכוסיות האלה 33> . זאת לא טעות לתת את הנשמה לבנאדם שאוהבים, זאת טעות לתת את הנשמה לבנאדם שלא יודע להעריך. ביוש D; מסן: אני קטן ורעב ונשרפה לי הנורה
|| אלה מזל"ט יפה שלי

נוופריי

New member
.. כמהה שלווה את מביאה לי , כמה אמת את מבטיחה

לי כמה בדיוק את מתאימה לי .............. איסי : נופי היפה פה [; יש לי ים של אהבה לתת לך היופי פותח לך דלתות האופי מכניס אותך פנימה אין פלאפון אין איך להשיג את הפרינססה . סוף סוף קצת שקט ממכם י'אלללה [; נאסוף כוחות :] בייי ~ [; שבת קודש : ) מסנג'ר: שבת שלווום י'קווופפייייייים .||מה עושים היום?!..........תותי
אני כבר מתגעגעגעת ----- אה והוא חתיך כזה לודעתחתיך מאוד כזה חתיך? חתיך נוראנורא!!

נוופריי

New member
השיר שלו :

בחלום רואה דמותך-קובי שושן וארז חדד[; מי שאוהבת דיכאון תורידו אותו אחד השיירים :

למעלה